Lembicz-logo

Specjalista marketingu

darmowy prezent marketingowy

My name is Lembicz. Michał Lembicz

Od 2011 roku działam w marketingu internetowym. Pomogłem ponad 200 firmom zwiększyć swoje zyski i liczbę klientów dzięki stosowanym przeze mnie usługom marketingowym.
Mój związek z marketingiem nie był zaplanowany. W końcu jak można zaplanować prawdziwą miłość? Niespodziewane spotkanie przerodziło się w trwający do dzisiaj związek pełen szacunku, wdzięczności i zrozumienia. Nie zostałem specjalistą do spraw marketingu bo chciałem nim zostać. Tak po prostu zostało pokierowane moje życie.

Jak zostałem specjalistą do spraw marketingu

Nim założyłem firmę i zostałem przedsiębiorcą, pracowałem w wielu branżach. W każdym miejscu zatrudnienia widziałem szereg błędów wpływających bezpośrednio lub pośrednio na mniejszą sprzedaż. Oczywiście ignorowano moje pomysły z racji młodego wieku i braku odpowiedniego wykształcenia.

Po założeniu firmy wystarczyło pół roku działań marketingowych, abym osiągnął bardzo wysokie dochody. Miejsce w którym jestem dzisiaj, to efekt tysięcy godzin poświęconych na zgłębianie i sprawdzanie efektywności danych rozwiązań marketingowych.

Zostanie specjalistą do spraw marketingu było i jest dla mnie przyjemnością. To Świat w którym się odnajduję i tracę poczucie czasu. To po prostu mój Świat.
Każdego dnia zgłębiam wiedzę o marketingu, analizę dane i wprowadzam działania przekładające się na wzrost sprzedaży. Pieniądze które zarabiam są efektem ubocznym dobrze wykonywanej od ponad 10 lat pracy, która daje mi satysfakcję.

Specjalista? Ekspert? Marketingowiec?

Najczęściej słyszę "Michał" i tak będzie O.K

Jestem normalnym, prostym facetem. Lubię dobrze i dużo zjeść. Wypić w sobotni wieczór szklaneczkę whisky do serialu. Spotkać się z przyjaciółmi na gry planszowe, połowić ze szwagrem ryby czy zanurzyć się w świecie książek o biznesie lub marketingu.

Lubię prosty język komunikacji. Jak najszybciej uciekam z formalnych tytułów "Pan", "Pani".  Każdego Klienta traktuję tak jak sam chcę być traktowany - Z szacunkiem i bez nawijania dobrze brzmiącego makaronu na uszy.

Kluczem do osiągnięcia satysfakcji klientów, jest pracować w zgodzie z własnym sumieniem. Pieniądze są w życiu ważne, ale ważniejsze jest pozostanie sobą bez względu na okoliczności czy liczbę zer na koncie bankowym.
Po prostu Michał
Marzenie każdego obżartucha
który jest który
Zgadnij który jest który? :-)
koci tata
Koszulka którą z dumą noszę
mistrz łowienia
Taaaaaaaka ryba była
zabójczo przystojny
Zawsze oczekuj nieoczekiwanego
LEMBICZ.PL
Blog o marketingu internetowym i stacjonarnym. Założony w 2020 roku, a w branży marketingowej działam od 2011 roku. Mam nadzieję, że materiały opublikowane na blogu wciągną Cię w fascynujący świat marketingu.
Polityka prywatności
© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram