Lembicz-logo

Specjalista marketingu

darmowy prezent marketingowy

My name is Lembicz. Michał Lembicz

Od 2011 roku interesuję się marketingiem tradycyjnym i internetowym. Opracowywanie oraz wdrażanie strategii marketingowych mnie po prostu kręci.
Mój związek z marketingiem nie był zaplanowany. W końcu jak można zaplanować prawdziwą miłość? Niespodziewane spotkanie przerodziło się w trwający do dzisiaj związek pełen szacunku, wdzięczności i zrozumienia. Nie zostałem specjalistą do spraw marketingu bo chciałem nim zostać. Tak po prostu zostało pokierowane moje życie.

Od złomiarza do marketingowego specjalisty

Pracowałem w wielu branżach nim zostałem specjalistą marketingu. W każdej dostrzegałem możliwości doprowadzające do poprawy wyników sprzedaży. Marnowany potencjał miejsc w których pracowałem, doprowadził mnie do fizycznej pracy na skupie złomu, którą bardzo lubiłem. Ciało było zmęczone, ale umysłem błądziłem po świecie finansów, przedsiębiorczości i marketingu.

Po pracy na skupie złomu zgłębiałem wiedzę o marketingu. Pół roku zajęło mi doprowadzenie firmy do poziomu finansowego pozwalającego w 100% skoncentrować się na marketingu i zrezygnowałem z pracy na złomie.

Nie skończyłem studiów marketingowych (w sumie to żadnych nie skończyłem). Rodzice nie wspierali mnie finansowo ani mentalnie. Droga od złomiarza do marketingowego specjalisty była trudna, ale bardzo satysfakcjonująca.
Nim założyłem agencję marketingową pracowałem na skupie złomu. Gdy ktoś pytał mnie gdzie pracuję, mówiłem że "Jestem selekcjonerem metali szlachetnych" co było prawdą pobudzającą wyobraźnię.

Specjalista? Ekspert? Marketingowiec?

Najczęściej słyszę "Michał" i tak będzie O.K

Jestem normalnym, prostym facetem. Lubię dobrze i dużo zjeść. Wypić w sobotni wieczór szklaneczkę whisky do serialu. Spotkać się z przyjaciółmi na gry planszowe, połowić ze szwagrem ryby czy zanurzyć się w świecie książek o biznesie lub marketingu.

Lubię prosty język komunikacji. Jak najszybciej uciekam z formalnych tytułów "Pan", "Pani".  Każdego Klienta traktuję tak jak sam chcę być traktowany - Z szacunkiem i bez nawijania dobrze brzmiącego makaronu na uszy.

Kluczem do osiągnięcia satysfakcji klientów i swojej, jest pracować w zgodzie z własnym sumieniem. Pieniądze są w życiu ważne, ale ważniejsze jest pozostanie sobą bez względu na okoliczności czy liczbę zer na koncie bankowym.
Po prostu Michał
Marzenie każdego obżartucha
który jest który
Zgadnij który jest który? :-)
koci tata
Koszulka którą z dumą noszę
mistrz łowienia
Taaaaaaaka ryba była
zabójczo przystojny
Zawsze oczekuj nieoczekiwanego
LEMBICZ.PL
Blog o marketingu internetowym i stacjonarnym. Założony w 2020 roku, a w branży marketingowej działam od 2011 roku. Mam nadzieję, że materiały opublikowane na blogu wciągną Cię w fascynujący świat marketingu.
Polityka prywatności
© 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram