Żeby było zaufanie, to trzeba się poznać.

Jestem Kocur Marketingu

Nazywam się Michał Lembicz, ale wizerunek marki osobistej buduję pod pseudonimem ”Kocur Marketingu”. Od 2011 roku pomagam przedsiębiorcom rozkręcić sprzedaż i zbudować silny wizerunek marki.

Jeżeli potrzebujesz pomocy z marketingiem i/lub sprzedażą, to zapraszam Ciebie na luźną rozmowę

Chcesz rozkręcić sprzedaż i zbudować silną markę?

Pomogłem ponad 350 przedsiębiorcom z całej Polski rozkręcić sprzedaż i zbudować silny wizerunek marki. Chętnie pomogę i Tobie, a wszystko zaczyna się od luźnej rozmowy, na którą Cię serdecznie zapraszam.

Zarezerwuj rozmowę

Kilka ciekawostek, żebyśmy lepiej się poznali:

Dlaczego Kocur Marketingu? Bo ogarniam marketing na kocurowo wysokim pozomie. Bo jestem kociarzem i wychowuję razem z narzeczoną trzy koty. Bo ma to sens w perspektywie długoterminowej, a szczegóły zdradzę Ci podczas luźnej rozmowy, na którą Cię serdecznie zapraszam TUTAJ.

Pracuję cztery dni w tygodniu. Piątki są moim “dniem wiedzy”. To dzień kursów, szkoleń, czytania książek i przeprowadzania różnych testów. Dzięki temu ciągle podnoszę swoje umiejętności, co przekłada się na wzrost jakości wykonywanych usług marketingowych.

Doskonale znam smak porażki. Mój pierwszy “genialny pomysł na biznes” pożarł sześć miesięcy życia i gromadzone latami oszczędności. Ta klęska sprawiła, że zacząłem zgłębiać świat marketingu i sprzedaży. Tak to właśnie się zaczęło.

Ty decydujesz jak długo trwa współpraca. Umow ma 1,5 strony i jest napisana zrozumiałym językiem. Możesz w dowolnym momencie zakończyć lub wstrzymać współpracę. Bez kar umownych. Bez okresu wypowiedzenia.

Jak będzie wyglądać nasza współpraca?

Wyznaczasz cel do osiągnięcia.
Wspólnie tworzymy plan działania.
Rozkręcamy Twój marketing i sprzedaż

NIE PRACUJĘ DLA CIEBIE, TYLKO Z TOBĄ. NASZYM CELEM JEST ROZKRĘCENIE SPRZEDAŻY TWOJEGO PROJEKTU BIZNESOWEGO.

Wszystko zaczyna się od luźnej rozmowy telefonicznie lub online. Poznamy się i opowiesz mi o swoim projekcie biznesowym. Zero sprzedażowej gadki. Zwykła rozmowa pomiędzy przedsiębiorcami.

Podstawą współpracy ze mną jest obustronne zaufanie i 100% szczerości. Już w trakcie naszej luźnej rozmowy, przekonasz się, że jestem do bólu szczery i konkretny.

Kliknij w poniższy przycisk i zarezerwuj wygodny dla siebie termin naszej luźnej rozmowy telefonicznie lub online.

Zarezerwuj rozmowę

Marketing szyty na miarę Twojego biznesu

Poprzez te usługi marketingowe mogę Ci pomóc rozkręcić sprzedaż i zbudować silny wizerunek marki:

+350 przedsiębiorców już ma skuteczny marketing

Przeczytaj opinie i zobacz jak będzie wyglądać nasza współpraca

Od tych artykułów zacznij zgłębiać świat marketingu:

Etyka biznesowa - Jedna złota reguła do wdrożenia w życiu i biznesie

Podzielę się z Tobą moją najważniejszą zasadą, stosowaną zarówno w życiu prywatnym jak i w biznesie. Pozwala ona zbudować silną markę, więcej zarabiać i - co najważniejsze - podejmować w życiu słuszne decyzje. Każde przedsiębiorstwo powinno mieć swój kodeks etyczny, który powinien bezwzględnie przestrzegać zarówno przedsiębiorca jak i pracownik. To mapa, pozwalająca nie stracić z […]

Czytaj więcej
Strategie cenowe czyli jak mądrze ustalić cenę?

Strategia cenowa jest jednym z podstawowych i najważniejszych elementów, wpływających na funkcjonowanie i rozwój firmy. Jaka powinna być cena produktu lub usługi, aby Twoja firma mogła generować wysoki zysk w perspektywie czasu? Cena ma gigantyczne znaczenie w procesie podejmowania decyzji zakupowej. Według badania przeprowadzonego przez Centrum Badań i Analiz Rynku w październiku 2021 roku, dla […]

Czytaj więcej
Tanie pozycjonowanie stron internetowych jest dla bogaczy

Trzeba mieć już mega rozkręconą sprzedaż, żeby pozwolić sobie na tanie pozycjonowanie strony internetowej w Google. Mnie nie stać na taką rozrzutność z dwóch powodów: nie lubię bezsensownego wydawania kasy i szanuję swój czas pracy. Dopiero rozkręcasz swój biznes? Masz już fajną sprzedaż i chcesz docisnąć widoczność strony internetowej w Google, żeby jeszcze to rozpędzić? […]

Czytaj więcej
Doskonała niedoskonałość - o autentyczności wizerunku marki

Jakim cudem można zbudować silną markę, pokazując jej niedoskonałości? Pokażę Ci, że to właśnie wady Twojej marki, mogą być jej najmocniejszymi stronami. Zobaczysz, że w perspektywie czasu, nie opłaca się upiększać rzeczywistości. Wystarczy odpalić na 5 minut Facebooka czy Instagrama, żeby pływać w świecie doskonałości: uśmiechnięte rodziny, piękne figury kobiet, umięśnione brzuchy facetów, zapierające dech […]

Czytaj więcej
Pieprzyć marketing skoro sprzedaż i tak rośnie jak szalona!

Wielu przedsiębiorców ma w dupie marketing, skoro i bez reklamy konto firmowe robi się tłuściutkie. W sumie jest to logiczne podejście. Po co wydawać pieniądze na zwiększenie sprzedaży, skoro sprzedaż fajnie się kręci i nie narzekasz na brak pieniędzy? Pisząc ten artykuł mam rekordową ilość stałych klientów, a świadczę usługi marketingowe od ponad dziesięciu lat. […]

Czytaj więcej
Strona internetowa za darmo - czy to w ogóle możliwe?

Zastanawiasz się jakim cudem strona internetowa, która powstaje za darmo może cokolwiek kosztować? Przecież miało być za darmo? Otóż smutna rzeczywistość w świecie stron internetowych jest przeważnie taka, że im coś tańsze na wejściu tym droższe na wyjściu. Do napisania tego - zdawałoby się oczywistego - artykułu, przekonała mnie liczba osób wpisująca miesięcznie do wyszukiwarki […]

Czytaj więcej
Więcej artykułów
Im dokładniej opiszesz problem do rozwiązania, tym konkretniej będę mógł Ci odpowiedzieć.
  Zarezerwuj termin.

  Wybierz dzień i godzinę naszej rozmowy.

  Lub wybierz inną formę kontaktu:

  lub wybierz inną formę kontaktu.

  Kocur Marketingu Michał Lembicz. Na blogu dzielę się wiedzą o budowaniu silnej marki, sprzedaży i marketingu. Pomagam małym i średnim firmom działającym w Polsce zwiększać sprzedaż.

  Polityka prywatności

  Lembicz.pl 2022 - wszelkie prawa zastrzeżone

  crossmenuchevron-downarrow-left