Lembicz-logo

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU

darmowy prezent marketingowy

Skuteczny marketing to lepsza sprzedaż i konkretni klienci

Od 2011 roku działam w e-marketingu. Pomogłem ponad 200 firmom zwiększyć zyski i liczbę klientów. Na tym się znam. Za to mi płacą. Na tym polega moja praca.
Cześć. Nazywam się Michał Lembicz. Od ponad 10 lat ułatwiam firmom z całej Polski realizację celów biznesowych i sprzedażowych. Rozpoznawalność marki? Poprawa wyników sprzedaży? Dotarcie do konkretnej grupy odbiorców? Właśnie tym się zajmuję i na tym się znam.

Prowadzę agencję marketingową RIKONA, bloga o marketingu, bloga o finansach, inwestuję na giełdzie, mam katalog wirtualnych biur i wiele innych projektów biznesowych. Nie pracuję dużo. Pracuję mądrze według stworzonej strategii marketingowej pod kątem celów biznesowych.

Nie znam się na samochodach, modzie, nieruchomościach i wielu innych rzeczach. Znam się na marketingu i sprzedaży.

Dlaczego to właśnie ja mogę rozpędzić Twoją sprzedaż?

specjalista do spraw marketingowych

Czy gdybym był kiepski w tym co robię, to działałbym od ponad dziesięciu lat? Naprawdę myślisz, że trafiłeś na tego bloga przypadkowo? Wszystko jest efektem długoterminowej strategii marketingowej, która po prostu działa jak powinna.

Właśnie tak może działać Twój biznes. Sprzedaż w Twojej firmie zaczynie rosnąć i koniec współpracy ze wszystkimi. Będziesz mógł współpracować wyłącznie z fajnymi osobami, a to - uwierz mi - niesamowity komfort psychiczny.

Przykładowe firmy z którymi współpracuję

GoldSushi
Franczyza W Polsce
Logo bookero
Wędliny z Dębiny

Skontaktuj się ze mną, a zobaczę co mogę dla Ciebie zrobić

Nie rzucam wszystkiego jak tylko otrzymam zgłoszenie. Jeżeli napiszesz do godziny 14:00 to na pewno uda nam się porozmawiać jeszcze tego samego dnia.

Nie chcesz czekać aż ja zadzwonię? W zakładce kontakt znajdziesz do mnie numer telefonu.
CHCESZ POGADAĆ? ZOSTAW DO SIEBIE KONTAKT, A W WOLNEJ CHWILI ZADZWONIĘ.
LEMBICZ.PL
Blog o marketingu internetowym i stacjonarnym. Założony w 2020 roku, a w branży marketingowej działam od 2011 roku. Mam nadzieję, że materiały opublikowane na blogu wciągną Cię w fascynujący świat marketingu.
Polityka prywatności
© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram