logo-lembicz

Konsultacje marketingowe

Znaleźć drogę. Określić kierunek.

Konsultacja ze mną to najszybszy sposób na rozwiązanie problemów marketingowych w Twojej firmie. Słaba sprzedaż? Brak efektów marketingowych? Problem z ogarnięciem strategii marketingowej? Pogadajmy o tym i znajdźmy najlepsze rozwiązanie problemu.

Wypełnij formularz kontaktu

Głodny marketingowej wiedzy?

Zapisz się na NEWSLETTER

Chcesz mieć silną markę? Więcej i lepiej sprzedawać? Wiedzieć jak budować trwałe relacje z klientami? No to malinowo, bo właśnie tego uczy mój newsletter. Zero spamu. Same konkrety. Wchodzisz w to?  Zaufali mi:

  Cel konsultacji marketingowej?

  Analiza działań

  Sprawdzenie strategii

  Audyt marketingu konkurencji

  Budowa lejków sprzedażowych

  Określenie grupy docelowej

  Znalezienie nowych rozwiązań

  Jak wygląda konsultacja?

  ZERO LANIA WODY. SAME KONKRETY. Od pierwszej do ostatniej minuty naszej rozmowy, koncentruję się na rozwiązaniu Twoich problemów z marketingiem. Konsultacje przeprowadzam online w trybie 1:1 za pomocą Google Meet, więc konieczne jest stabilne połączenie z internetem i mikrofon.

  Pojedyncza konsultacja marketingowa trwa około 60 minut (+/- 10 minut). Poprzez formularz kontaktowy jak najdokładniej opisz problem, który mam rozwiązać podczas naszej konsultacji marketingowej. Wysyłam Ci dostęp do kalendarza i wybierasz dogodny termin naszej konsultacji.

  Zaksięgowanie płatności na koncie traktuję jako potwierdzenie terminu naszej rozmowy. Gwarantuję Ci, że po naszym spotkaniu online Twoja głowa będzie pełna sprawdzonych rozwiązań marketingowych, które poprawią jakość i ilość sprzedaży.

  Konsultacja marketingowa w 3 krokach

  1. Wypełniasz formularz kontaktowy, dokładnie opisując problem którego nie możesz rozwiązać.
  2. Zapoznaję się z nim i wysyłam Ci adres strony do zarezerwowania spotkania online.
  3. Opłacasz fakturę i widzimy się w wybranym przez Ciebie terminie.
  Wypełnij formularz

  Z kim konsultacja marketingowa?

  Nazywam się Michał Lembicz i konsultacje zawsze przeprowadzam osobiście. Od ponad dziesięciu lat działam w branży marketingowej. Pomogłem ponad 250 firmom zwiększyć generowane dochody i zbudować silny wizerunek marki.

  Prowadzę kilkanaście własnych projektów biznesowych, w tym bloga o marketingu LEMBICZ.pl i Marketingowe Wsparcie Biznesu RIKONA.pl . Uważam, że każde działanie marketingowe jest skuteczne wtedy, kiedy gołym okiem widać wzrost generowanych dochodów.

  Nie jestem couchem. Nie jestem trenerem biznesowym. Jestem przedsiębiorcą. O wielu rzeczach nie mam zielonego pojęcia, ale jeśli chodzi o marketing i sprzedaż to jestem prawdziwym kocurem. Przekonasz się o tym w trakcie naszej konsultacji marketingowej.

  Wypełnij formularz

  Opinie po konsultacji

  Zawsze proszę o krótką, szczerą opinię po zakończeniu naszej pierwszej konsultacji marketingowej. Taką prośbę będę miał też do Ciebie po naszej rozmowie.

  Częste pytania w sprawie konsultacji

  Ile godzin konsultacji potrzebuję?

  Zawsze sugeruję odpowiednią liczbę godzin konsultacji po zapoznaniu się z problemem. Przeważnie wystarczy 1-3 konsultacje marketingowe, żeby wszystko zaczęło iść w odpowiednim kierunku.

  Jak wygląda przebieg konsultacji?

  W ustalonych terminach przeprowadzamy rozmowę online poprzez Google Meet. Pojedyncza konsultacja marketingowa trwa ok. 60 minut.

  Czy potrzebuję konsultacji marketingowej?

  Jeżeli problem da radę rozwiązać szybko, to nie ma sensu umawiać się na godzinną konsultację. Złapiemy się na szybką rozmowę i ogarniemy rozwiązanie problemu za darmo.

  Z jakim wyprzedzeniem umówić się na spotkanie?

  Bezpiecznie jest założyć 3-4 dni robocze. Wszystko zależy od tego jak mocno będę miał napięty kalendarz.

  Ile kosztuje konsultacja marketingowa?

  Ile pieniędzy tracisz każdego miesiąca przez to, że marketing nie działa jak należy? 3000 zł? 10 000 zł? 50 000 zł? Umów się ze mną na konsultację i rozwiążmy ten problem.

  Jedna konsultacja

  297 zł. netto

  Podczas konsultacji marketingowej skupiamy się na jednym konkretnym problemie lub tylu mniejszych, na ile starczy nam czasu.

  Trzy konsultacje

  891 zł. netto

  Optymalna ilość dla małych i średnich firm. Ta ilość konsultacji, pozwala mi na rozłożenie większości firm na czynniki pierwsze pod kątem marketingu.

  Pięć konsultacji

  1485 zł. netto

  Jeżeli dopiero ruszasz z firmą lub Twój marketing leży dwa metry poniżej mułu, to taka ilość konsultacji powinna wystarczyć.

  FORMULARZ KONTAKTU

  Wypełnij formularz. Następnego dnia roboczego, dam Ci konkretną odpowiedź. 
   Case Study Live pozycjonowanie Warszawa
   logo-lembicz

   Nazywam się Michał Lembicz. Na blogu dzielę się wiedzą o budowaniu silnej marki, sprzedaży i marketingu. Od 2011 roku zgłębiam ten świat, który daje mi niepoliczalną ilość radochy.

   Polityka prywatności

   Lembicz.pl 2021 - wszelkie prawa zastrzeżone

   LOKALNE USŁUGI

   Pozycjonowanie WarszawaPozycjonowanie ŁódźPozycjonowanie Legionowo
   Tutaj będzie całkiem sporo usług marketingowych pod kątem lokalnych wyników wyszukiwania, aby ułatwić klientom znalezienie kocura marketingu :-)