logo-lembicz

Konsultacje marketingowe

Znaleźć drogę. Określić kierunek.

Konsultacja ze mną to najszybszy sposób na rozwiązanie problemów marketingowych w Twojej firmie. Jeżeli marketing u Ciebie słabo działa lub nie wiesz jak zacząć, to potrzebujesz właśnie mojej pomocy.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

Odkryj w sobie kota marketingu

Zapisz się na DARMOWY NEWSLETTER

Chcesz mieć silną markę? Więcej i lepiej sprzedawać? Wiedzieć jak budować trwałe relacje z klientami? No to malinowo, bo właśnie o tym jest mój newsletter. Zero spamu. Same konkrety. Wchodzisz w to?  Zaufali mi:

  Cel konsultacji marketingowej?

  Analiza działań

  Sprawdzenie strategii

  Audyt marketingu konkurencji

  Budowa lejków sprzedażowych

  Określenie grupy docelowej

  Znalezienie nowych rozwiązań

  Jak wygląda konsultacja?

  ZERO LANIA WODY. SAME KONKRETY. Od pierwszej do ostatniej minuty naszej rozmowy, koncentruję się na rozwiązaniu Twoich problemów z marketingiem. Konsultacje przeprowadzam online w trybie 1:1 za pomocą Google Meet, więc konieczne jest stabilne połączenie z internetem i mikrofon.

  Pojedyncza konsultacja marketingowa trwa około 60 minut (+/- 10 minut). Wypełniasz formularz kontaktowy na dole tej strony, jak najdokładniej opisując problem, który ma zostać rozwiązany podczas naszej rozmowy online. Ustalamy wspólnie dzień i godzinę konsultacji.

  Zaksięgowanie płatności na koncie traktuję jako potwierdzenie terminu naszej rozmowy. Gwarantuję, że po naszym spotkaniu online, Twoja głowa będzie pełna sprawdzonych rozwiązań marketingowych, które mocno rozbujają Twój biznes.

  Konsultacja marketingowa w krokach

  1. Wypełniaj formularz na dole strony jak najdokładniej opisując swój problem.
  2. Kontaktuję się w celu ustalenia dogodnego dla nas terminu spotkania.
  3. Podajesz mi dane firmy i opłacasz fakturę VAT najpóźniej 24 godziny przed spotkaniem.
  4. Widzimy się online w ustalonym terminie.
  Umów się na konsultację

  Z kim konsultacja marketingowa?

  Nazywam się Michał Lembicz i konsultacje zawsze przeprowadzam osobiście. Od ponad dziesięciu lat działam w branży marketingowej. Pomogłem ponad 250 firmom zwiększyć generowane dochody i dotrzeć do SUPER KLIENTÓW.

  Prowadzę kilkanaście własnych projektów biznesowych, w tym bloga o marketingu Lembicz.pl i agencję marketingową RIKONA. Uważam, że każde działanie marketingowe jest skuteczne wtedy, kiedy gołym okiem widać wzrost generowanych dochodów.

  Nie jestem couchem. Nie jestem trenerem biznesowym. Jestem normalnym przedsiębiorcą. O wielu rzeczach nie mam zielonego pojęcia, ale jeśli chodzi o marketing to jestem prawdziwym kocurem. Przekonasz się o tym w trakcie naszej konsultacji marketingowej.

  Poznaj mnie

  Opinie po konsultacji

  Zawsze proszę o krótką, szczerą opinię po zakończeniu naszej pierwszej konsultacji marketingowej. Taką prośbę będę miał też do Ciebie po naszej rozmowie.

  Częste pytania w sprawie konsultacji

  Ile godzin konsultacji potrzebuję?

  Po wypełnieniu formularza kontaktowego poniżej, zasugeruję Ci odpowiednią liczbę godzin konsultacji marketingowych. W 90% przypadków ,wystarczą 1-3 konsultacje, abyś wiedział w którą stronę iść z marketingiem.

  Jak wygląda przebieg konsultacji?

  W ustalonych terminach przeprowadzamy rozmowę online poprzez Google Meet. Pojedyncza konsultacja marketingowa trwa ok. 60 minut (+/- 10 min.).

  Czy potrzebuję konsultacji marketingowej?

  Po zapoznaniu się z opisem Twojego problemu, dam znać czy konsultacja marketingowa jest konieczna. Może okazać, się że wystarczy kilka minut, abym rozwiązał Twój problem, a wtedy oczywiście nie biorę za to wynagrodzenia.

  Z jakim wyprzedzeniem umówić się na spotkanie?

  Bezpiecznie jest założyć 3-4 dni robocze. Wszystko zależy od tego jak mocno będę miał napięty kalendarz.

  Ile kosztuje konsultacja marketingowa?

  Cały dochód z pierwszej konsultacji przeznaczam na pomoc dla potrzebujących zwierząt w ramach kocurowej promocji. Super jest móc pomagać innym.

  Jedna konsultacja

  300 zł 149 zł +23% VAT

  Podczas konsultacji marketingowej skupiamy się na jednym konkretnym problemie lub tylu mniejszych, na ile starczy nam czasu.

  Trzy konsultacje

  900 zł 749 zł + 23% VAT

  Optymalna ilość dla małych i średnich firm. Ta ilość konsultacji, pozwala mi na rozłożenie większości firm na czynniki pierwsze pod kątem marketingu.

  Pięć konsultacji

  1500 zł 1349 zŁ + 23% VAT

  Jeżeli dopiero ruszasz z firmą lub Twój marketing leży dwa metry poniżej mułu, to taka ilość konsultacji powinna wystarczyć.

  Twoje zdrowie. Już Ci polewam, a w tym czasie wypełnij formularz.   kontakt-w-sprawie-marketingu
   logo-lembicz

   Nazywam się Michał Lembicz. Prowadzę agencję marketingową RIKONA, gdzie wraz z zespołem specjalistów świadczymy usługi reklamowe. Na blogu dzielę się wiedzą, która pozwoli Ci zrozumieć fascynujący świat marketingu.

   Polityka prywatności

   Lembicz.pl 2021 - wszelkie prawa zastrzeżone

   Skontaktuj się

   Masz pytanie dotyczące marketingu? Nie krępuj się i namierzaj mnie. Postaram się pomóc najlepiej jak będę mógł.

   Kontakt+48 531 815 377