logo-lembicz

Konsultacje marketingowe

Znaleźć drogę. Określić kierunek.

Konsultacja ze mną to najszybszy sposób na rozwiązanie problemów niskiej sprzedaży w Twojej firmie. Jeżeli marketing nie przynosi oczekiwanych rezultatów lub dopiero planujesz działania marketingowe, to mogę Ci pomóc.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

Zaufali mi:

Cel konsultacji marketingowej?

Analiza działań

Sprawdzenie strategii

Audyt marketingu konkurencji

Budowa lejków sprzedażowych

Określenie grupy docelowej

Znalezienie nowych rozwiązań

Jak wygląda konsultacja?

ZERO LANIA WODY. SAME KONKRETY. Od pierwszej do ostatniej minuty naszej rozmowy, koncentruję się na rozwiązaniu Twoich problemów z marketingiem. Konsultacje przeprowadzam online w trybie 1:1 za pomocą Google Meet, więc konieczne jest stabilne połączenie z internetem i mikrofon.

Pojedyncza konsultacja marketingowa trwa około 60 minut (+/- 10 minut). Poprzez formularz kontaktowy jak najdokładniej opisz problem, który mam rozwiązać podczas naszej konsultacji marketingowej. Wspólnie ustalimy dzień i godzinę naszego spotkania w wirtualnym świecie.

Zaksięgowanie płatności na koncie traktuję jako potwierdzenie terminu naszej rozmowy. Gwarantuję Ci, że po naszym spotkaniu online Twoja głowa będzie pełna sprawdzonych rozwiązań marketingowych, które poprawią jakość i ilość sprzedaży.

Konsultacja marketingowa w krokach

 1. Wypełniaj formularz na dole strony jak najdokładniej opisując swój problem.
 2. Kontaktuję się w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania.
 3. Podajesz mi dane firmy i opłacasz fakturę VAT najpóźniej 24 godziny przed spotkaniem.
 4. Widzimy się online w ustalonym terminie.
Umów się na konsultację

Z kim konsultacja marketingowa?

Nazywam się Michał Lembicz i konsultacje zawsze przeprowadzam osobiście. Od ponad dziesięciu lat działam w branży marketingowej. Pomogłem ponad 250 firmom zwiększyć generowane dochody i dotrzeć do SUPER KLIENTÓW.

Prowadzę kilkanaście własnych projektów biznesowych, w tym bloga o marketingu Lembicz.pl i Wsparcie marketingowe Biznesu RIKONA.pl . Uważam, że każde działanie marketingowe jest skuteczne wtedy, kiedy gołym okiem widać wzrost generowanych dochodów.

Nie jestem couchem. Nie jestem trenerem biznesowym. Jestem normalnym przedsiębiorcą. O wielu rzeczach nie mam zielonego pojęcia, ale jeśli chodzi o marketing to jestem prawdziwym kocurem. Przekonasz się o tym w trakcie naszej konsultacji marketingowej.

Poznaj mnie

Opinie po konsultacji

Zawsze proszę o krótką, szczerą opinię po zakończeniu naszej pierwszej konsultacji marketingowej. Taką prośbę będę miał też do Ciebie po naszej rozmowie.

Częste pytania w sprawie konsultacji

Ile godzin konsultacji potrzebuję?

Po wypełnieniu formularza kontaktowego poniżej, zasugeruję Ci odpowiednią liczbę godzin konsultacji marketingowych. W 90% przypadków ,wystarczą 1-3 konsultacje, abyś wiedział w którą stronę iść z marketingiem.

Jak wygląda przebieg konsultacji?

W ustalonych terminach przeprowadzamy rozmowę online poprzez Google Meet. Pojedyncza konsultacja marketingowa trwa ok. 60 minut (+/- 10 min.).

Czy potrzebuję konsultacji marketingowej?

Po zapoznaniu się z opisem Twojego problemu, dam znać czy konsultacja marketingowa jest konieczna. Może okazać, się że wystarczy kilka minut, abym rozwiązał Twój problem, a wtedy oczywiście nie biorę za to wynagrodzenia.

Z jakim wyprzedzeniem umówić się na spotkanie?

Bezpiecznie jest założyć 3-4 dni robocze. Wszystko zależy od tego jak mocno będę miał napięty kalendarz.

Ile kosztuje konsultacja marketingowa?

Konsultacja marketingowa powinna być traktowana jako inwestycja, a nie koszt. Zamiast tracić kilkanaście godzin i mnóstwo pieniędzy na znalezienie najlepszego rozwiązania, wystarczy że ze mną porozmawiasz.

Jedna konsultacja

400 zł +23% VAT

Podczas konsultacji marketingowej skupiamy się na jednym konkretnym problemie lub tylu mniejszych, na ile starczy nam czasu.

Trzy konsultacje

1200 zł + 23% VAT

Optymalna ilość dla małych i średnich firm. Ta ilość konsultacji, pozwala mi na rozłożenie większości firm na czynniki pierwsze pod kątem marketingu.

Pięć konsultacji

1600 zŁ + 23% VAT

Jeżeli dopiero ruszasz z firmą lub Twój marketing leży dwa metry poniżej mułu, to taka ilość konsultacji powinna wystarczyć.

Twoje zdrowie. Już Ci polewam, a w tym czasie wypełnij formularz.  kontakt-w-sprawie-marketingu
  logo-lembicz

  Nazywam się Michał Lembicz. Prowadzę agencję marketingową RIKONA, gdzie wraz z zespołem specjalistów świadczymy usługi reklamowe. Na blogu dzielę się wiedzą, która pozwoli Ci zrozumieć fascynujący świat marketingu.

  Polityka prywatności

  Lembicz.pl 2021 - wszelkie prawa zastrzeżone

  Skontaktuj się

  Masz pytanie dotyczące marketingu? Nie krępuj się i namierzaj mnie. Postaram się pomóc najlepiej jak będę mógł.

  Kontakt+48 531 815 377