Konsultacje marketingowe

Działania marketingowe nie przynoszą efektów? Masz świetne usługi i produkty, ale klienci wybierają Twoją konkurencję? Umów się na konsultację marketingową i otrzymaj najlepsze rozwiązanie swoich problemów.

 • Jedna konsultacja marketingowa trwa dokładnie 45 minut.
 • Zero lania wody. 100% konkretnej i praktycznej wiedzy.
 • Wideorozmowa lub rozmowa telefoniczna - Ty decydujesz.

Umów się na konsultację marketingową

Wypełnij formularz jak najdokładniej opisując problem/problemy do rozwiązania podczas naszej konsultacji. Po zapoznaniu się z Twoją wiadomością, otrzymasz dostęp do kalendarza i wybierzesz dogodny dla siebie termin wideorozmowy lub rozmowy telefonicznej.

Wypełnij formularz

Dlaczego konsultacja marketingowa ze mną?

W PROSTY I ZROZUMIAŁY SPOSÓB WYJAŚNIĘ CI ROZWIĄZANIA TWOICH PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH MARKETINGU I SPRZEDAŻY.

Przeznaczyłem ponad 12 lat na zgłębianie fascynującego świata marketingu i sprzedaży. Wytłumaczę Ci prostymi i zrozumiałymi słowami najlepsze rozwiązanie problemu/problemów, dzięki czemu ruszysz ze swoim projektem biznesowym do przodu.

Po konsultacji ze mną stwierdzisz, że rozwiązanie Twoich problemów dotyczących marketingu i/lub sprzedaży jest bardzo proste. Albert Einstein powiedział „Jeżeli nie potrafisz czegoś prosto wyjaśnić - to znaczy, że niewystarczająco to rozumiesz” i podpisuję się pod tym obiema rękoma.

 

Zero lania wody. 100% konkretów.
Rozmowa na pełnym luzie.
Tylko sprawdzone rozwiązania.

Dlaczego potrzebna Ci konsultacja marketingowa?

Masz genialny pomysł na biznes, ale nie wiesz od czego zacząć? Wytłumaczę Ci proces, przez który powinno się przejść nim ruszysz z jakimikolwiek działaniami.

Chcesz zbudować silną markę? Pokażę Ci działania które należy wykonać, aby Twoja marka nabierała siły i stawała się rozpoznawalna w okreslonej przez Ciebie grupie odbiorców.

Dlaczego moja strona nie jest widoczna w Google? Wykonam wstępną analizę Twojej strony internetowej i pokażę Ci jakie błędy popełniasz.

Jak mogę dotrzeć do nowych klientów? Przyjrzymy się aktualnie prowadzonym działaniom sprzedażowym i pokażę Ci najlepsze możliwości dotarcia do nowych klientów.

Czy moje kampanie reklamowe wyciskają maksimum możliwości? Omówimy i doszlifujemy działania pod kątem reklam sponsorowanych na Facebooku, Instagramie i w Google.

Dlaczego przy dużym ruchu na sklepie internetowym mam słabą sprzedaż? Pokażę Ci gdzie uciekają Twoi klienci, co trzeba doszlifować i z jakich narzędzi korzystać, żeby Twój sklep więcej sprzedawał.

Próbka moich możliwości czyli CASE STUDIES LIVE

Poniżej znajdziesz case studies prowadzone w trybie rzeczywistym. Jeszcze przed rozpoczęciem działań, informuję jaki cel ma zostać osiągnięty. Tak jest moim zdaniem uczciwie, bo chwalić się wynikami po fakcie, to żadne osiągnięcie.

Zapisz się na konsultację marketingową

Konsultacja marketingowa w 5 krokach

Wypełniasz formularz kontaktowy

W formularzu kontaktowym jak najdokładniej opisujesz własnymi słowami problem/problemy do rozwiązania podczas naszej konsultacji marketingowej.

Zapoznaję się z informacjami

Analizuję przesłane przez Ciebie informacje i planuję przebieg naszej rozmowy. Mogę zadzwonić lub napisać do Ciebie, żeby uzyskać dodatkowe informacje.

Wybierasz dogodny termin konsultacji

Wysyłam Ci dostęp do mojego kalendarza. Wybierasz ilość konsultacji, termin i podajesz dane do wystawienia faktury VAT.

Opłacasz fakturę

Zaksięgowanie płatności na koncie bankowym traktuję jako ostateczne potwierdzenie terminu naszej pierwszej konsultacji.

Do usłyszenia na konsultacji

Pojedyncza konsultacja marketingowa trwa dokładnie 45 minut. Dobrze jest być wypoczętym, bo przekazuję ogromną ilość konkretnej wiedzy, w trakcie naszego spotkania.

Zapisz się na konsultację marektingową

Wypełnij formularz

Masz wątpliwości?

Pytania odnośnie konsultacji marketingowej

Wolisz najpierw pogadać nim umówisz się na konsultacje? Zapraszam na luźną, trwającą do 15 minut rozmowę.

Zarezerwuj luźną rozmowę

Bezpiecznie jest założyć 2-4 dni robocze. Nie pracuję w piątki, bo to dla mnie "dzień wiedzy" przeznaczony w całości na zgłębianie świata marketingu i sprzedaży (czyli naukę).

Jeżeli nie będę w stanie rozwiązać Twojego problemu, to nie umówimy się na konsultację. Gwarantuję Ci, że do spotkania dojdzie wyłącznie wtedy, kiedy będe mógł Ci pomóc.

Jasne. Napisz do mnie, a ustalimy tematykę i długość wystąpienia, żebym mógł dostosować szkolenie do Twoich potrzeb. Indywidualnie wyceniam szkolenia stacjonarne, bo jest bardzo dużo czynników do brania pod uwagę.

+350 przedsiębiorców mi zaufało

Cennik konsultacji marketingowych

Ile pieniędzy tracisz każdego miesiąca przez to, że Twój biznes nie spełnia wyznaczonych celów finansowych? 10 000 zł? 30 000 zł? 50 000 zł? Umów się ze mną na konsultacje i rozwiążmy ten problem.
1 konsultacja (1 x 45min.)
750 zł netto (922,50 zł brutto)
Masz jeden konkretny problem do przeanalizowania i znalezienia najlepszego rozwiązania.
3 konsultacje (3 x 45 min.)
2250 zł netto (2767,50 zł brutto)
Chcesz przeanalizować aktualne działania marketingowe i je poprawić, żeby osiągnąć lepsze wyniki sprzedażowe.
5 konsultacji (5 x 45 min.)
3750 zł netto (4612,50 zł brutto)
Gdy dopiero startujesz z biznesem lub widzisz, że w Twojej firmie panuje totalny chaos.

Wypełnij formularz. 

Następnego dnia roboczego, dam Ci konkretną odpowiedź.

lub wybierz wygodną dla Ciebie formę kontaktu:

Im dokładniej opiszesz problem do rozwiązania, tym konkretniej będę mógł Ci odpowiedzieć.
  Kocur Marketingu Michał Lembicz. Na blogu dzielę się wiedzą o budowaniu silnej marki, sprzedaży i marketingu. Pomagam małym i średnim firmom działającym w Polsce zwiększać sprzedaż.

  Polityka prywatności

  Lembicz.pl 2022 - wszelkie prawa zastrzeżone

  crossmenuchevron-downarrow-left