logo-lembicz

Konsultacje marketingowe

Znaleźć drogę. Określić kierunek.

Konsultacja ze mną to najszybszy sposób na rozwiązanie problemów niskiej sprzedaży w Twojej firmie. Jeżeli marketing nie przynosi oczekiwanych rezultatów lub dopiero planujesz działania marketingowe, to mogę Ci pomóc.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

Odkryj w sobie kota marketingu

Zapisz się na NEWSLETTER

Chcesz mieć silną markę? Więcej i lepiej sprzedawać? Wiedzieć jak budować trwałe relacje z klientami? No to malinowo, bo właśnie tego uczy mój newsletter. Zero spamu. Same konkrety. Wchodzisz w to?  Zaufali mi:

  Cel konsultacji marketingowej?

  Analiza działań

  Sprawdzenie strategii

  Audyt marketingu konkurencji

  Budowa lejków sprzedażowych

  Określenie grupy docelowej

  Znalezienie nowych rozwiązań

  Jak wygląda konsultacja?

  ZERO LANIA WODY. SAME KONKRETY. Od pierwszej do ostatniej minuty naszej rozmowy, koncentruję się na rozwiązaniu Twoich problemów z marketingiem. Konsultacje przeprowadzam online w trybie 1:1 za pomocą Google Meet, więc konieczne jest stabilne połączenie z internetem i mikrofon.

  Pojedyncza konsultacja marketingowa trwa około 60 minut (+/- 10 minut). Poprzez formularz kontaktowy jak najdokładniej opisz problem, który mam rozwiązać podczas naszej konsultacji marketingowej. Wspólnie ustalimy dzień i godzinę naszego spotkania w wirtualnym świecie.

  Zaksięgowanie płatności na koncie traktuję jako potwierdzenie terminu naszej rozmowy. Gwarantuję Ci, że po naszym spotkaniu online Twoja głowa będzie pełna sprawdzonych rozwiązań marketingowych, które poprawią jakość i ilość sprzedaży.

  Konsultacja marketingowa w krokach

  1. Wypełniaj formularz na dole strony jak najdokładniej opisując swój problem.
  2. Kontaktuję się w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania.
  3. Podajesz mi dane firmy i opłacasz fakturę VAT najpóźniej 24 godziny przed spotkaniem.
  4. Widzimy się online w ustalonym terminie.
  Umów się na konsultację

  Z kim konsultacja marketingowa?

  Nazywam się Michał Lembicz i konsultacje zawsze przeprowadzam osobiście. Od ponad dziesięciu lat działam w branży marketingowej. Pomogłem ponad 250 firmom zwiększyć generowane dochody i dotrzeć do SUPER KLIENTÓW.

  Prowadzę kilkanaście własnych projektów biznesowych, w tym bloga o marketingu Lembicz.pl i Wsparcie marketingowe Biznesu RIKONA.pl . Uważam, że każde działanie marketingowe jest skuteczne wtedy, kiedy gołym okiem widać wzrost generowanych dochodów.

  Nie jestem couchem. Nie jestem trenerem biznesowym. Jestem normalnym przedsiębiorcą. O wielu rzeczach nie mam zielonego pojęcia, ale jeśli chodzi o marketing to jestem prawdziwym kocurem. Przekonasz się o tym w trakcie naszej konsultacji marketingowej.

  Poznaj mnie

  Opinie po konsultacji

  Zawsze proszę o krótką, szczerą opinię po zakończeniu naszej pierwszej konsultacji marketingowej. Taką prośbę będę miał też do Ciebie po naszej rozmowie.

  Częste pytania w sprawie konsultacji

  Ile godzin konsultacji potrzebuję?

  Zawsze sugeruję odpowiednią liczbę godzin konsultacji po zapoznaniu się z problemem. Przeważnie wystarczy 1-3 konsultacje marketingowe, żeby wszystko zaczęło iść w odpowiednim kierunku.

  Jak wygląda przebieg konsultacji?

  W ustalonych terminach przeprowadzamy rozmowę online poprzez Google Meet. Pojedyncza konsultacja marketingowa trwa ok. 60 minut.

  Czy potrzebuję konsultacji marketingowej?

  Jeżeli problem da radę rozwiązać szybko, to nie ma sensu umawiać się na godzinną konsultację. Złapiemy się na szybką rozmowę i ogarniemy rozwiązanie problemu za darmo.

  Z jakim wyprzedzeniem umówić się na spotkanie?

  Bezpiecznie jest założyć 3-4 dni robocze. Wszystko zależy od tego jak mocno będę miał napięty kalendarz.

  Ile kosztuje konsultacja marketingowa?

  Konsultacja marketingowa powinna być traktowana jako inwestycja, a nie koszt. Zamiast tracić kilkanaście godzin i mnóstwo pieniędzy na znalezienie najlepszego rozwiązania, wystarczy że ze mną porozmawiasz.

  Jedna konsultacja

  400 zł +23% VAT

  Podczas konsultacji marketingowej skupiamy się na jednym konkretnym problemie lub tylu mniejszych, na ile starczy nam czasu.

  Trzy konsultacje

  1200 zł + 23% VAT

  Optymalna ilość dla małych i średnich firm. Ta ilość konsultacji, pozwala mi na rozłożenie większości firm na czynniki pierwsze pod kątem marketingu.

  Pięć konsultacji

  2000 zł + 23% VAT

  Jeżeli dopiero ruszasz z firmą lub Twój marketing leży dwa metry poniżej mułu, to taka ilość konsultacji powinna wystarczyć.

  Twoje zdrowie. Już Ci polewam, a w tym czasie wypełnij formularz.   kontakt-w-sprawie-marketingu
   logo-lembicz

   Nazywam się Michał Lembicz. Na blogu dzielę się wiedzą o budowaniu silnej marki, sprzedaży i marketingu. Od 2011 roku zgłębiam ten świat, który daje mi niepoliczalną ilość radochy.

   Polityka prywatności

   Lembicz.pl 2021 - wszelkie prawa zastrzeżone

   LOKALNE USŁUGI

   Pozycjonowanie Warszawa
   Tutaj będzie całkiem sporo usług marketingowych pod kątem lokalnych wyników wyszukiwania, aby ułatwić klientom znalezienie kocura marketingu :-)