logo-lembicz

Konsultacje marketingowe

Znaleźć drogę. Określić kierunek.

Konsultacja ze mną to najszybszy sposób na rozwiązanie problemów marketingowych w Twojej firmie. Słaba sprzedaż? Brak efektów marketingowych? Problem z ogarnięciem strategii marketingowej? Pogadajmy o tym i znajdźmy najlepsze rozwiązanie problemu.

Zapisz się na konsultację

Odkryj w sobie kota marketingu

Zapisz się na NEWSLETTER

Chcesz mieć silną markę? Więcej i lepiej sprzedawać? Wiedzieć jak budować trwałe relacje z klientami? No to malinowo, bo właśnie tego uczy mój newsletter. Zero spamu. Same konkrety. Wchodzisz w to?  Zaufali mi:

  Cel konsultacji marketingowej?

  Analiza działań

  Sprawdzenie strategii

  Audyt marketingu konkurencji

  Budowa lejków sprzedażowych

  Określenie grupy docelowej

  Znalezienie nowych rozwiązań

  Jak wygląda konsultacja?

  ZERO LANIA WODY. SAME KONKRETY. Od pierwszej do ostatniej minuty naszej rozmowy, koncentruję się na rozwiązaniu Twoich problemów z marketingiem. Konsultacje przeprowadzam online w trybie 1:1 za pomocą Google Meet, więc konieczne jest stabilne połączenie z internetem i mikrofon.

  Pojedyncza konsultacja marketingowa trwa około 60 minut (+/- 10 minut). Poprzez formularz kontaktowy jak najdokładniej opisz problem, który mam rozwiązać podczas naszej konsultacji marketingowej. Wybierasz dzień i godzinę naszego spotkania online z możliwych terminów.

  Zaksięgowanie płatności na koncie traktuję jako potwierdzenie terminu naszej rozmowy. Gwarantuję Ci, że po naszym spotkaniu online Twoja głowa będzie pełna sprawdzonych rozwiązań marketingowych, które poprawią jakość i ilość sprzedaży.

  Konsultacja marketingowa w 3 krokach

  1. Wybierz termin konsultacji i dokładnie opisz cel naszej rozmowy online (TUTAJ)
  2. Otrzymasz fakturę proforma. Zaksięgowanie płatności na koncie jest potwierdzeniem terminu spotkania.
  3. Widzimy się online w ustalonym terminie.
  Zapisz się na konsultację

  Z kim konsultacja marketingowa?

  Nazywam się Michał Lembicz i konsultacje zawsze przeprowadzam osobiście. Od ponad dziesięciu lat działam w branży marketingowej. Pomogłem ponad 250 firmom zwiększyć generowane dochody i zbudować silny wizerunek marki.

  Prowadzę kilkanaście własnych projektów biznesowych, w tym bloga o marketingu LEMBICZ.pl i Marketingowe Wsparcie Biznesu RIKONA.pl . Uważam, że każde działanie marketingowe jest skuteczne wtedy, kiedy gołym okiem widać wzrost generowanych dochodów.

  Nie jestem couchem. Nie jestem trenerem biznesowym. Jestem przedsiębiorcą. O wielu rzeczach nie mam zielonego pojęcia, ale jeśli chodzi o marketing i sprzedaż to jestem prawdziwym kocurem. Przekonasz się o tym w trakcie naszej konsultacji marketingowej.

  Zapisz się na konsultację

  Opinie po konsultacji

  Zawsze proszę o krótką, szczerą opinię po zakończeniu naszej pierwszej konsultacji marketingowej. Taką prośbę będę miał też do Ciebie po naszej rozmowie.

  Częste pytania w sprawie konsultacji

  Ile godzin konsultacji potrzebuję?

  Zawsze sugeruję odpowiednią liczbę godzin konsultacji po zapoznaniu się z problemem. Przeważnie wystarczy 1-3 konsultacje marketingowe, żeby wszystko zaczęło iść w odpowiednim kierunku.

  Jak wygląda przebieg konsultacji?

  W ustalonych terminach przeprowadzamy rozmowę online poprzez Google Meet. Pojedyncza konsultacja marketingowa trwa ok. 60 minut.

  Czy potrzebuję konsultacji marketingowej?

  Jeżeli problem da radę rozwiązać szybko, to nie ma sensu umawiać się na godzinną konsultację. Złapiemy się na szybką rozmowę i ogarniemy rozwiązanie problemu za darmo.

  Z jakim wyprzedzeniem umówić się na spotkanie?

  Bezpiecznie jest założyć 3-4 dni robocze. Wszystko zależy od tego jak mocno będę miał napięty kalendarz.

  Ile kosztuje konsultacja marketingowa?

  Ile pieniędzy tracisz każdego dnia przez to, że marketing nie działa jak należy? 1000 zł? 5 000 zł? Umów się ze mną na konsultację i rozwiążmy ten problem.

  Jedna konsultacja

  500 zł + 23% VAT

  Podczas konsultacji marketingowej skupiamy się na jednym konkretnym problemie lub tylu mniejszych, na ile starczy nam czasu.

  Trzy konsultacje

  1500 zł + 23% VAT

  Optymalna ilość dla małych i średnich firm. Ta ilość konsultacji, pozwala mi na rozłożenie większości firm na czynniki pierwsze pod kątem marketingu.

  Pięć konsultacji

  2500 zł + 23% VAT

  Jeżeli dopiero ruszasz z firmą lub Twój marketing leży dwa metry poniżej mułu, to taka ilość konsultacji powinna wystarczyć.

  logo-lembicz

  Nazywam się Michał Lembicz. Na blogu dzielę się wiedzą o budowaniu silnej marki, sprzedaży i marketingu. Od 2011 roku zgłębiam ten świat, który daje mi niepoliczalną ilość radochy.

  Polityka prywatności

  Lembicz.pl 2021 - wszelkie prawa zastrzeżone

  LOKALNE USŁUGI

  Pozycjonowanie WarszawaPozycjonowanie ŁódźPozycjonowanie Legionowo
  Tutaj będzie całkiem sporo usług marketingowych pod kątem lokalnych wyników wyszukiwania, aby ułatwić klientom znalezienie kocura marketingu :-)