Konsultacje marketingowe

Marketing nie spełnia Twoich oczekiwań? Sprzedaż Twoich usług lub produktów stoi w miejscu? Umów się na konsultacje marketingowe i poznaj rozwiązanie problemu.

 • Pojedyncza konsultacja marketingowa trwa 45 min.
 • Rozmawiamy na luzie. Wszystko będzie dla Ciebie w 100% zrozumiałe.
 • Wideorozmowa lub rozmowa telefoniczna - Ty decydujesz.
Zarezerwuj termin

Umów się na konsultację marketingową

Zarezerwuj termin podając informacje odnośnie problemu który mamy rozwiązać podczas naszej konsultacji. Pisz własnymi słowami. Im więcej informacji podasz tym konkretniejsza będzie nasza konsultacja marketingowa.

Zarezerwuj termin

Dlaczego warto skorzystać z konsultacji marketingowej?

W PROSTY I ZROZUMIAŁY SPOSÓB WYJAŚNIĘ CI ROZWIĄZANIA TWOICH PROBLEMÓW DOTYCZĄCYCH MARKETINGU I SPRZEDAŻY.

Przeznaczyłem ponad 13 lat na zgłębianie fascynującego świata marketingu i sprzedaży. Wytłumaczę Ci prostymi i zrozumiałymi słowami najlepsze rozwiązanie problemu/problemów, dzięki czemu ruszysz ze swoim projektem biznesowym do przodu.

Po konsultacji ze mną stwierdzisz, że rozwiązanie Twoich problemów dotyczących marketingu i/lub sprzedaży jest bardzo proste. Albert Einstein powiedział „Jeżeli nie potrafisz czegoś prosto wyjaśnić - to znaczy, że niewystarczająco to rozumiesz” i podpisuję się pod tym obiema rękoma.

 

Zero lania wody. 100% konkretów.
Rozmowa na pełnym luzie.
Tylko sprawdzone rozwiązania.

Dlaczego potrzebna Ci konsultacja marketingowa?

Masz genialny pomysł na biznes, ale nie wiesz od czego zacząć? Wytłumaczę Ci proces, przez który powinno się przejść nim ruszysz z jakimikolwiek działaniami.

Chcesz zbudować silną markę? Pokażę Ci działania które należy wykonać, aby Twoja marka nabierała siły i stawała się rozpoznawalna w okreslonej przez Ciebie grupie odbiorców.

Dlaczego Twoja strona www nie jest widoczna w Google? Wykonam wstępną analizę Twojej strony internetowej i pokażę Ci jakie błędy popełniasz.

Jak możesz dotrzeć do nowych klientów? Przyjrzymy się aktualnie prowadzonym działaniom sprzedażowym i pokażę Ci najlepsze możliwości dotarcia do nowych klientów.

Czy Twoje kampanie reklamowe wyciskają maksimum możliwości? Omówimy i doszlifujemy działania pod kątem reklam sponsorowanych na Facebooku, Instagramie i w Google.

Dlaczego przy dużym ruchu na sklepie internetowym masz słabą sprzedaż? Pokażę Ci gdzie uciekają Twoi klienci, co trzeba doszlifować i z jakich narzędzi korzystać, żeby Twój sklep więcej sprzedawał.

Próbka moich możliwości czyli CASE STUDIES LIVE

Poniżej znajdziesz case studies prowadzone w trybie rzeczywistym. Jeszcze przed rozpoczęciem działań, informuję jaki cel ma zostać osiągnięty. Tak jest moim zdaniem uczciwie, bo chwalić się wynikami po fakcie, to żadne osiągnięcie.

Zarezerwuj termin konsultacji

Konsultacja marketingowa w 5 krokach

Wybierasz dogodny termin konsultacji

Wybierasz dogodny dzień i godzinę naszej konsultacji marketingowej. Możemy porozmawiać online lub telefonicznie - Ty decydujesz.

Jaki problemy mamy rozwiązać?

Dokładnie opisujesz problem/problemy które mamy rozwiązać podczas naszego spotkania. Pisz własnymi słowami.

Opłacasz fakturę

Płatność za konsultacje marketingowe jest z góry. Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz ode mnie fakturę VAT na podany adres email.

Zapoznaję się z informacjami

Analizuję przesłane przez Ciebie informacje i planuję przebieg naszej rozmowy. Mogę zadzwonić lub napisać do Ciebie, żeby uzyskać dodatkowe informacje.

Do usłyszenia na konsultacji

Pojedyncza konsultacja marketingowa trwa dokładnie 45 minut. Dobrze jest być wypoczętym, bo przekazuję ogromną ilość konkretnej wiedzy, w trakcie naszego spotkania.

Zapisz się na konsultację marektingową

Zarezerwuj termin

Masz wątpliwości?

Wolisz chwilę pogadać nim zarezerwujesz termin konsultacji?

To po prostu zadzwoń do mnie i chwilę pogadajmy 🙂 .

Zadzwoń do mnie

Konsultacja marketingowa trwa maksymalnie 45 min. Od pierwszej do ostatniej minuty koncentrujemy się na rozwiązaniu Twojego problemu.

Jeżeli nie będę w stanie rozwiązać Twojego problemu, to konsultacja marketingowa nie odbędzie się i pieniążki wrócą do Ciebie.

Jasne. Napisz do mnie, a ustalimy tematykę i długość wystąpienia, żebym mógł dostosować szkolenie do Twoich potrzeb. Indywidualnie wyceniam szkolenia stacjonarne, bo jest bardzo dużo czynników do brania pod uwagę.

+350 przedsiębiorców już ma skuteczny marketing

Przeczytaj opinie i zobacz jak będzie wyglądać nasza współpraca

Cennik konsultacji marketingowych

Ile pieniędzy tracisz każdego miesiąca przez to, że Twój biznes nie spełnia wyznaczonych celów finansowych? 10 000 zł? 30 000 zł? 50 000 zł? Umów się ze mną na konsultacje i rozwiążmy ten problem.
1 konsultacja (1 x 45min.)
450 zł netto (553,50 zł brutto)
Masz jeden konkretny problem do przeanalizowania i znalezienia najlepszego rozwiązania.
3 konsultacje (3 x 45 min.)
1350 zł netto (1660,50 zł brutto)
Chcesz przeanalizować aktualne działania marketingowe i je poprawić, żeby osiągnąć lepsze wyniki sprzedażowe.
5 konsultacji (5 x 45 min.)
2250 zł netto (2767,50 zł brutto)
Gdy dopiero startujesz z biznesem lub widzisz, że w Twojej firmie panuje totalny chaos.
Im dokładniej opiszesz problem do rozwiązania, tym konkretniej będę mógł Ci odpowiedzieć.
  Zarezerwuj termin.

  Wybierz dzień i godzinę naszej rozmowy.

  Lub wybierz inną formę kontaktu:

  lub wybierz inną formę kontaktu.

  Kocur Marketingu Michał Lembicz. Na blogu dzielę się wiedzą o budowaniu silnej marki, sprzedaży i marketingu. Pomagam małym i średnim firmom działającym w Polsce zwiększać sprzedaż.

  Polityka prywatności

  Lembicz.pl 2022 - wszelkie prawa zastrzeżone

  crossmenuchevron-downarrow-left