logo-lembicz

Pozycjonowanie Warszawa

Zdobądź widoczność. Podbijmy Warszawę.

Chcesz dotrzeć do klientów z miejscowości Warszawa poprzez wyszukiwarkę Google? Zróbmy to razem. Ja zajmę się pozycjonowaniem Twojej strony, a Ty biznesem i obsługą klientów. Pokażmy konkurencji, że w Warszawie rządzi Twój biznes!!

Zapytaj o pozycjonowanie

Odkryj w sobie kota marketingu

Zapisz się na NEWSLETTER

Chcesz mieć silną markę? Więcej i lepiej sprzedawać? Wiedzieć jak budować trwałe relacje z klientami? No to malinowo, bo właśnie tego uczy mój newsletter. Zero spamu. Same konkrety. Wchodzisz w to?  Zaufali mi:

  Dlaczego pozycjonowanie Warszawa?

  Widoczność strony lokalnie

  Widoczność w mapach Google

  Większa sprzedaż

  Wzrost rozpoznawalności firmy

  Dotarcie do konkretnych klientów

  Wartościowy ruch na stronie internetowej

  Jak wygląda pozycjonowanie u mnie?

  Warszawa ma ogromny potencjał pozyskiwania klientów. Z tego powodu zdobycie widoczności w lokalnych wynikach jeśli chodzi o Warszawę, nie jest niestety takie proste. Potrzeba sprytu żeby podbić Warszawę.

  Mogę ogarnąć dla Ciebie widoczność na wartościowe dla Twojego biznesu słowa kluczowe w lokalizacji Warszawa. Opracuję strategię pozycjonowania w ramach określonego i zaakceptowanego przez Ciebie budżetu na okres 3 lub 6 miesięcy. Co miesiąc wysyłam raport, aby pokazać że Twoja firma robi się coraz silniejsza w Warszawie.

  Pozycjonowanie strony w krokach:

  1. Wypełniasz formularz na dole strony podając adres strony www (to mi wystarczy).
  2. Po wstępnej analizie Twojej strony, kontaktuję się w celu ustalania słów kluczowych istotnych pod kątem widoczności w Warszawie.
  3. Otrzymujesz niezobowiązującą ofertę współpracy, którą możesz zakończyć w dowolnym momencie bez żadnego powodu.
  4. Płatność za pozycjonowanie jest z góry na podstawie faktury VAT. Po zaksięgowaniu płatności zabieramy się do pracy.
  Zapytaj o pozycjonowanie

  Kto zajmuje się pozycjonowaniem w Warszawie?

  Lokalizacja w przypadku pozycjonowania nie ma żadnego znaczenia, bo tą usługę wykonuje się w pełni zdalnie. Mieszkam w Warszawie, ale bardzo rzadko spotykam się w realnym świecie z potencjalnymi klientami. Czas nie jest z gumy, a 100% istotnych do pozycjonowania pod kątem Warszawy informacji możemy ustalić online.

  Pozycjonowanie stron Warszawa ogarniam od 2011 roku. Takie pozycjonowanie pod kątem miejscowości wygląda podobnie jak standardowe pozycjonowanie w Google. Gwarantuję Ci, że zrobię wszystko co w mojej mocy aby Twoja firma generowała wysokiej jakości ruch w określonym przez Ciebie obszarze (miejscowość, dzielnica, ulica czy województwo).

  Umowa na pozycjonowanie strony Warszawa możesz ze mną rozwiązać w dowolnym momencie bez podawania żadnego powodu. Jestem prawdziwym kocurem jeśli chodzi o pozycjonowanie i szybko się o tym przekonasz jeśli podejmiemy współpracę.

  Zapytaj o pozycjonowanie

  Efekty mojego pozycjonowania

  Tak wyglądają efekty pozycjonowanie moich własnych projektów. Nie pokazuję stron moich klientów, którym wykonuję pozycjonowanie Warszawa. Ważniejsze od pozyskiwania nowych klientów jest bezpieczeństwo obecnych.

  Pytania odnośnie pozycjonowania strony Warszawa

  Ile się czeka na efekt?

  Warszawa jest mocno konkurencyjna. Wszystko zależy od budżetu i celu do osiągnięcia, ale tak uśredniając to 3-4 miesiące trzeba poczekać na widoczne gołym okiem efekty.

  Dlaczego u mnie tak drogo?

  Drogo to jest wtedy kiedy płacisz za pozycjonowanie strony Warszawa i nie generuje Ci to dochodów. U mnie jest to inwestycja, a jakość swoje niestety kosztuje. Na same narzędzie przeznaczam kilka tysięcy złotych miesięcznie, a do ciągle jakieś kursy i szkolenia (mimo, że od 2011 roku się tym zajmuję).

  Jak u mnie widoczność na pozycjonowanie Warszawa?

  Dopiero 20.12.2021 roku ogarnąłem podstronę pod kątem pozycjonowania Warszawa, więc jeszcze chwilę potrwa zanim się przebiję. Więcej o tym przeczytasz w moim case study "Pozycjonowanie Warszawa - Walka o ciężką frazę".

  Dlaczego nie można się ze mną spotkać w Warszawie?

  Nie to że nie można, ale nie będę marnował swojego czasu na spotkania o "ewentualnej współpracy". Mój czas - tak samo jak i Twój - ma swoją wartość. Ja szanuję Twój czas i tego samego oczekuję od Ciebie.

  Cennik pozycjonowania Warszawa

  To są minimalne ceny od których rozpoczynam pozycjonowanie strony Warszawa. Jeżeli dysponujesz mniejszym budżetem to nie nawiążemy współpracy, bo szkoda mojego czasu i Twoich pieniędzy.

  Lokalnie wąski obszar

  od 1500 zł netto msc.

  Jeżeli twoja firma ma być widoczna w mapach i wynikach organicznych pod kątem maksymalnie jednej dzielnicy.

  Lokalnie szeroki obszar

  od 2300 zł netto msc.

  Walczymy o widoczność w całej Warszawie lub bez ograniczeń jeśli chodzi o dzielnice Warszawy.

  Lokalnie + krajowo

  od 3000 zł netto msc.

  Gdy firma prowadzi sprzedaż zarówno w punkcie stacjonarnym jak i dąży do widoczności bez wskazanej lokalizacji.

  Twoje zdrowie. Już Ci polewam, a w tym czasie wypełnij formularz.   kontakt-w-sprawie-marketingu
   logo-lembicz

   Nazywam się Michał Lembicz. Na blogu dzielę się wiedzą o budowaniu silnej marki, sprzedaży i marketingu. Od 2011 roku zgłębiam ten świat, który daje mi niepoliczalną ilość radochy.

   Polityka prywatności

   Lembicz.pl 2021 - wszelkie prawa zastrzeżone

   LOKALNE USŁUGI

   Pozycjonowanie Warszawa
   Tutaj będzie całkiem sporo usług marketingowych pod kątem lokalnych wyników wyszukiwania, aby ułatwić klientom znalezienie kocura marketingu :-)