logo-lembicz

Pozycjonowanie sklepu internetowego w ciężkiej branży

Rozkręcam widoczność i sprzedaż w sklepie internetowym w branży produktów dla zwierząt (tak konkretnie to kotów).

O projekcie

Start: 1 marca, 2023
Koniec: 1 marca, 2024

cele

Cel: 500 unikalnych użytkowników miesięcznie

Potrzebne pozycjonowanie sklepu?

Mogę zająć się pozycjonowaniem Twojego sklepu internetowego. Zobacz jak to u mnie wygląda.

Pozycjonowanie stron

Oś czasu

16 kwietnia 2022

Pozycjonowanie sklepu internetowego OD ZERA TOTALNEGO - zaczynamy zabawę!

Zacznę od podana garści ważnych pod kątem pozycjonowania sklepu internetowego informacji:

 • Adres url: DlaKociarzy.pl - Sklep z produktami dla kociarzy i kotów.
 • Start projektu: 24 luty 2023 wpuściłem roboty Google, ale dla ułatwienia śledzenia rozwoju projektu, przyjmijmy, że data startu to 1 marzec 2023.
 • Budżet na marketing: Do końca 2023 roku na pozycjonowanie sklepu będzie przeznaczane ok. 2000 zł netto miesięcznie, bez uwzględniania wartości mojego czasu pracy.
 • Główny cel pozycjonowania sklepu w 2023 roku: Ruch z wyników organicznych na poziomie 500 uu (unikalnych użytkowników) miesięcznie.
 • Poboczny cel pozycjonowania sklepu w 2023 roku: TOP 3 - 10 słów kluczowych | TOP 10 - 30 słów kluczowych | Top 50 - 200 słów kluczowych.

W 2024 roku będą już konkretne cele finansowe, które poprzez pozycjonowanie sklepu mają zostać osiągnięte, a do tego czasu zadbam o to, żeby jak najszybciej sprzedaż mogła się rozpędzić, gdy już więcej produktów wleci na stronę. W ten sposób oszczędzę mnóstwo czasu, bo i tak minie kilka miesięcy nim się przebiję na jakiekolwiek pozycje w Google.

Takie trochę to działanie z tzw. dupy strony, bo po co pozycjonować sklep internetowy, na którym jeszcze nie ma produktów? Po to, że jak produkty się pojawią i wtedy jeszcze zwiększę budżet na działania, to szybciej pojawi się sprzedaż 🙂 . Mam nadzieję, że w miarę zrozumiale to wytłumaczyłem.

Podglądowo wrzucę zdjęcie jak prezentuje się sklep internetowy. Wraz z zespołem przeznaczyłem mnóstwo czasu na jego budowę, ale prezentuje się całkiem dobrze na tle konkurencji:

Sklep internetowy dla kociarzy - header
sklep dlakociarzy.pl

Ponieważ to mój projekt, to będę wiedział jak dokładnie pozycjonowanie sklepu przekłada się na sprzedaż. Pokażę Ci też kilka ciekawych rozwiązań, które wpływu na SEO nie mają, ale na sprzedaż już tak 🙂 . Będzie więc sporo konkretnych i ciekawych informacji, ale to wszystko w swoim czasie.

KIEDY AKTUALIZACJA: 1 lipca 2023 roku pokażę jak rozkręca się pozycjonowanie sklepu internetowego w Google. Nie ma sensu, żebym aktualizował ten projekt co miesiąc, bo z racji niskiego budżetu na działania, nie będzie za bardzo co pokazywać.

FORMULARZ KONTAKTU

Wypełnij formularz. Następnego dnia roboczego dam Ci konkretną odpowiedź. Do usłyszenia - Kocur Marketingu.
  Case Study Live pozycjonowanie Warszawa
  Skuteczny marketing Lembicz.pl

  Kocur Marketingu Michał Lembicz. Na blogu dzielę się wiedzą o budowaniu silnej marki, sprzedaży i marketingu. Pomagam małym i średnim firmom działającym w Polsce zwiększać sprzedaż.

  Polityka prywatności

  Lembicz.pl 2022 - wszelkie prawa zastrzeżone