Reklama Facebook

Facebook to świetne narzędzie budowania wizerunku marki i pozyskiwania konsumentów. Dobrze odpalona raklama na Facebooku potrafi świetnie rozbujać sprzedaż. Mogę Ci w tym pomóc.

 • Zwiększenie rozpoznawalności marki.
 • Pełna kontrola nad budżetem reklamowym.
 • Wzrost sprzedaży usług lub produktów.
Umów rozmowę

Zacznijmy skuteczną promocję na Facebooku

Reklama Facebook to dla Ciebie czarna magia?  Umówmy się na niezobowiązującą rozmowę online lub telefonicznie, a wszystko Ci wyjaśnię. Sprawdzimy czy reklama na Facebooku będzie dobrym rozwiązaniem dla Twojego projektu biznesowego.

Umów rozmowę

Dlaczego powinienem zająć się reklamą na Facebooku?

MARKETINGIEM ZAJMUJĘ SIĘ OD PONAD 12 LAT. WIEM JAK POWINNY WYGLĄDAĆ REKLAMY NA FACEBOOKU, ŻEBY OSIĄGAĆ WYZNACZONE CELE BIZNESOWE.

Reklama na Facebooku potrafi świetnie rozkręcać sprzedaż usług lub produktów. Przekonałem się o tym wielokrotnie, ustawiając kampanię dla przedsiębiorców z całej Polski jak i pod kątem własnych projektów biznesowych.

Zajmę się stworzeniem kreacji, ustawieniem konta reklamowego i regularnym usprawnianiem Twoich reklam na Facebooku. Przekonasz się, że reklama na Facebooku działa i osiąga wysoki zwrot z inwestycji. Ty zajmiesz się tylko obsługą nowych i powracających klientów.

Realna poprawa wyników sprzedaży.
Skuteczna promocja marki.
Łatwa kontrola budżetu.

Dlaczego warto zainwestować w reklamę na Facebooku?

Wprowadzasz na rynek nowy produkt? Dobrym sposobem na promocję jest reklama Facebook. W ten sposób szybciej dotrzesz do osób, które zainteresują się produktem.

Czujesz, że poziom interakcji użytkowników jest zbyt niski? Dobrze zaplanowana strategia reklamy na Facebooku może umocnić pozycję marki i podnieść poziom sprzedaży.

Zależy Ci na skutecznej promocji wydarzenia firmowego? Eventy, dni otwarte w siedzibie firmy, a także konkursy z nagrodami wypromujesz reklamą na Facebooku.

Chcesz umocnić pozycję firmy i zbudować bazę klientów? Z pomocą kampanii Facebook Ads zyskujesz realną szansę na rozwinięcie biznesu.

Twoja konkurencja jest mocno aktywna w social mediach? Nie możesz pozostawać w tyle. Im szybciej odpalimy kampanię reklamową na Facebooku, tym lepiej!

Tracisz zainteresowanie klientów? Powody utraty klientów czasem są błahe, np. brak aktywności w social mediach. Kampania reklamowa na Facebooku to dobre rozwiązanie.

Zobacz moje kampanie reklamowe na Facebooku

Poniżej prezentuję case studies w których "bawiłem się" reklamą na Facebooku. Zobacz jaki efekt udało się osiągnąć zarówno w przypadku strony usługowej jak i sklepu iternetowego. Ty też możesz mieć właśnie takie efekty:

Umów termin i porozmawiajmy o reklamie na Facebooku

Jak prowadzę kampanie Facebook? 5 kroków do sukcesu

Luźna rozmowa

Umów się ze mną na całkowicie niezobowiązującą rozmowę. Powiem Ci, jak możemy poprowadzić kampanię Facebook dla Twojej firmy. Zarezerwuj termin naszej luźnej rozmowy online lub telefonicznie tutaj.

Wycena prowadzenia kampanii reklamowej

Szacunkową wycenę sporządzam na podstawie Twoich oczekiwań, analizy konkurencji i Twojego projektu biznesowego. Wszystko w pełni transparentnie.

Podpisanie umowy

Cała umowa ma 1,5 strony formatu A4. Prawdziwe minimum formalności i wszystko opisane prostym, zrozumiałym językiem.

Płatność za obsługę kampanii

Płatność za obsługę kampanii reklamowych na Facebooku jest z góry. Po zaksięgowaniu płatności zabieram się do opracowania planu działania i odpalania kreacji reklamowych.

Dostęp do raportów na bieżąco

Działam na Twoim koncie reklamowym, więc masz dostęp do raportów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Tak jest moim zdaniem uczciwie.

Umów termin i porozmawiajmy o reklamie na Facebooku

Zarezerwuj termin

Masz wątpliwości?

Częste pytania dotyczące reklamy na Facebooku

Nie masz pewności, że reklama na Facebooku to coś, czego potrzebuje Twoja firma? Przejrzyj odpowiedzi na popularne pytania albo po prostu skontaktuj się ze mną.

Zarezerwuj luźną rozmowę

Tak długo, aż efekty będą zadowalające. Nikt nie powiedział, że będzie łatwo. Aby osiągnąć sukces, trzeba poświęcić sporo czasu na analizę, planowanie strategii oraz projektowanie reklamy na FB.

Dodawanie reklamy na Facebooka to dosłownie chwila i kilka kliknięć. Sporo czasu zajmuje przygotowywanie strategii, ustalanie grupy docelowej oraz stworzenie unikalnych treści, które przyciągną uwagę odbiorców.

+350 przedsiębiorców już ma skuteczny marketing

Przeczytaj opinie i zobacz jak będzie wyglądać nasza współpraca

Cennik reklamy na Facebooku

Poniższy cennik proszę traktować orientacyjnie. Dokładny koszt prowadzenia reklam na Facebooku przedstawię po otrzymaniu od Ciebie niezbędnych informacji do wyceny współpracy.
Pakiet startowy
1000 zł netto miesięcznie
Do 4 kreacji reklamowych tworzonych miesięcznie. Sugerowany budżet reklamowy 3000 zł. netto
Pakiet rozbudowany
od 1700 zł netto miesięcznie
Do 10 kreacji reklamowych tworzonych miesięcznie. Sugerowany budżet reklamowy 7000 zł. netto
Pakiet szeroki
od 3000 zł netto miesięcznie
Od 20 kreacji reklamowych tworzonych miesięcznie. Sugerowany budżet reklamowy od. 12000 zł. netto
Im dokładniej opiszesz problem do rozwiązania, tym konkretniej będę mógł Ci odpowiedzieć.
  Zarezerwuj termin.

  Wybierz dzień i godzinę naszej rozmowy.

  Lub wybierz inną formę kontaktu:

  lub wybierz inną formę kontaktu.

  Kocur Marketingu Michał Lembicz. Na blogu dzielę się wiedzą o budowaniu silnej marki, sprzedaży i marketingu. Pomagam małym i średnim firmom działającym w Polsce zwiększać sprzedaż.

  Polityka prywatności

  Lembicz.pl 2022 - wszelkie prawa zastrzeżone

  crossmenuchevron-downarrow-left