logo-lembicz

Reklama facebook

Unikalne podejście. Działające reklamy.

Facebook jest bardzo popularnym źródłem budowania wizerunku marki jak i generowania sprzedaży. Nie bez powodu. Dobrze zaplanowana kampania reklamowa na Facebooku potrafi nieźle rozbujać sprzedaż.

Wypełnij formularz kontaktu

Głodny marketingowej wiedzy?

Zapisz się na NEWSLETTER

Chcesz mieć silną markę? Więcej i lepiej sprzedawać? Wiedzieć jak budować trwałe relacje z klientami? No to malinowo, bo właśnie tego uczy mój newsletter. Zero spamu. Same konkrety. Wchodzisz w to?  Zaufali mi:

  CO ZYSKASZ DZIĘKU REKLAMIE NA FACEBOOKU?

  Dotarcie do grupy docelowej

  Niski koszt pozyskania leada

  Lepsza rozpoznawalność marki

  Poprawa wyników sprzedaży

  Kontrola budżetu

  pomiary efektywności kampanii

  REKLAMA Facebook u mnie?

  Możliwości reklamowe Facebooka są ogromne i dlatego tak wiele firm/osób się tam reklamuje. Powierzając mi kampanie reklamową na Facebooku, możesz liczyć na odpowiednią ilość kreacji reklamowych i regularne doglądanie efektywności kampanii.

  Nie zajmuję się sam Twoją reklamą na Facebooku. Z moim zespołem kocurów marketingu szukamy możliwości które sprawią, że Twoja reklama na Facebooku będzie piekielnie skuteczna i szybko dotrzesz do swoich super klientów.

  Reklama na Facebooku w krokach

  1. Wypełniasz formularz na dole strony, podając mi adres Twojej strony na Facebooku i opisując cel reklamowy, który chcesz uzyskać.
  2. Otrzymujesz niezobowiązującą propozycję współpracy.
  3. Podpisujemy umowę, opłacasz fakturkę i zabieram się za ogarnianie Twoich reklam na Facebooku.
  Wypełnij formularz

  KTO ZAJMIE SIĘ REKLAMĄ NA FACEBOOKU?

  Nazywam się Michał Lembicz i odpowiadam za kampanie reklamowe na Facebooku. Sam regularnie korzystam z tego marketingowego źródełka i zarówno dla siebie jak i moich klientów, generuję bezpośredni/pośredni zwrot z zainwestowanych pieniędzy.

  Utworzenie reklamy na Facebooku jest banalnie proste. Stworzenie przemyślanej kampanii reklamowej, która będzie DZIAŁAĆ to już zupełnie inna liga. U nas reklama na Facebooku powstaje zawsze według dokładnie określonej ścieżki pozyskiwania dla Ciebie leada/klienta.

  Dane uzyskane dzięki kampaniom reklamowym na Facebooku, pozwalają również lepiej poznać Twoją grupę docelową i usprawnić schemat pozyskiwania klientów/generowania leadów. Chcesz mieć kocurowo skuteczne kampanie reklamowe na Facebooku, to mogę Ci pomóc.

  Wypełnij formularz

  EFEKTY REKLAM NA FACEBOOKU

  Poniżej prezentuję case studies w których "bawiłem się" reklamą na Facebooku. Póki nie odpalę własnych produktów, to nie ma co szaleć z reklamami, bo bardzo szybko dochodzę do maksymalnej liczby klientów na dany okres czasu.

  CZĘSTE PYTANIA DOTYCZĄCE REKLAM NA FACEBOOKU

  Czego potrzebujesz by zacząć?

  Przede wszystkim dostępu do tworzenia reklam w Twoim menadżerze firmy. Jak zdecydujesz się na współpracę ze mną to będę potrzebował bardzo dużo informacji, aby reklama na Facebooku była skuteczna.

  Ile muszę czekać na efekty?

  Reklama na Facebooku startuje bardzo szybko. Po utworzeniu kreacji reklamowych czekamy tylko na zatwierdzenie przez system i już.

  Od czego zależy koszt obsługi kampanii?

  Wyłącznie od czasu jaki muszę poświęcić wraz z zespołem na utworzenie, analizowanie i modyfikowanie Twoich kampanii reklamowych. Ciągle dążymy do tego, aby koszt kampanii spadał, a skuteczność wzrastała.

  Dlaczego tak drogo? Nie da się taniej?

  Aby kampania reklamowa na Facebooku była skuteczna, trzeba poświęcić na to sporo czasu. Zachęcam do spróbowania najpierw własnymi siłami reklamy na Facebooku, a później do mnie wrócić :-) Zobaczysz różnicę.

  CENNIK REKLAMY na FACEBOOKu

  Koszt obsługi kampanii reklamowej na Facebooku jest równy 25% budżetu reklamowego (obsługa wynosi minimum 1000 zł netto miesięcznie).

  Reklama Facebook - start

  od 1000 zł. + budżet reklamowy

  Jeśli działasz na Facebooku od niedawna i chcesz szybko zwiększyć zasięgi jak i dotrzeć do swoich SUPER KLIENTÓW.

  Reklama Facebook - ogień

  od 1500 zł. + budżet reklamowy

  Jeśli dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej i stworzenie angażujących kreacji marketingowych, wymaga od nas potężnej burzy mózgów.

  Reklama Facebook - gigant

  od 3500 zł. + budżet reklamowy

  Jeśli chcesz wejść pełną mocą w marketing poprzez Facebooka i oczekujesz ogromnej ilości kreacji marketingowych i testów.

  FORMULARZ KONTAKTU

  Wypełnij formularz. Następnego dnia roboczego, dam Ci konkretną odpowiedź. 
   Case Study Live pozycjonowanie Warszawa
   Skuteczny marketing Lembicz.pl

   Nazywam się Michał Lembicz. Na blogu dzielę się wiedzą o budowaniu silnej marki, sprzedaży i marketingu. Od 2011 roku zgłębiam ten świat, który daje mi niepoliczalną ilość radochy.

   Polityka prywatności

   Lembicz.pl 2021 - wszelkie prawa zastrzeżone