logo-lembicz

Reklama facebook Ads

Unikalne podejście. Działające reklamy.

Facebook jest bardzo popularnym źródłem budowania wizerunku marki jak i generowania sprzedaży. Nie bez powodu. Dobrze zaplanowana kampania reklamowa na Facebooku potrafi nieźle rozbujać sprzedaż.

Zapytaj o prowadzenie reklam na Facebooku

Odkryj w sobie kota marketingu

Zapisz się na DARMOWY NEWSLETTER

Chcesz mieć silną markę? Więcej i lepiej sprzedawać? Wiedzieć jak budować trwałe relacje z klientami? No to malinowo, bo właśnie tego uczy mój newsletter. Zero spamu. Same konkrety. Wchodzisz w to?



  Zaufali mi:

  CO ZYSKASZ DZIĘKU REKLAMIE NA FACEBOOKU?

  Dotarcie do grupy docelowej

  Niski koszt pozyskania leada

  Lepsza rozpoznawalność marki

  Poprawa wyników sprzedaży

  Kontrola budżetu

  pomiary efektywności kampanii

  REKLAMA Facebook u mnie?

  Możliwości reklamowe Facebooka są ogromne i dlatego tak wiele firm/osób się tam reklamuje. Powierzając mi kampanie reklamową na Facebooku, możesz liczyć na odpowiednią ilość kreacji reklamowych i regularne doglądanie efektywności kampanii.

  Nie zajmuję się sam Twoją reklamą na Facebooku. Z moim zespołem kocurów marketingu szukamy możliwości które sprawią, że Twoja reklama na Facebooku będzie piekielnie skuteczna i szybko dotrzesz do swoich super klientów.

  Reklama na Facebooku w krokach

  1. Wypełniasz formularz na dole strony podając adres strony internetowej i określając cel reklamowy kampanii na Facebooku.
  2. Kontaktuję się z Tobą w celu doprecyzowania informacji.
  3. Dajesz mi dostęp do swojego menadżera reklam na Facebooku
  4. Po zaksięgowaniu płatności na koncie na podstawie faktury VAT, zabieramy się do prowadzenia Twoich kampanii na Facebooku.
  Zapytaj o prowadzenie reklam na Facebooku

  KTO ZAJMIE SIĘ REKLAMĄ NA FACEBOOKU?

  Nazywam się Michał Lembicz i odpowiadam za kampanie reklamowe na Facebooku. Sam regularnie korzystam z tego marketingowego źródełka i zarówno dla siebie jak i moich klientów, generuję bezpośredni/pośredni zwrot z zainwestowanych pieniędzy.

  Utworzenie reklamy na Facebooku jest banalnie proste. Stworzenie przemyślanej kampanii reklamowej, która będzie DZIAŁAĆ to już zupełnie inna liga. U nas reklama na Facebooku powstaje zawsze według dokładnie określonej ścieżki pozyskiwania dla Ciebie leada/klienta.

  Dane uzyskane dzięki kampaniom reklamowym na Facebooku, pozwalają również lepiej poznać Twoją grupę docelową i usprawnić schemat pozyskiwania klientów/generowania leadów. Chcesz mieć kocurowo skuteczne kampanie reklamowe na Facebooku, to mogę Ci pomóc.

  poznaj mnie

  EFEKTY REKLAM NA FACEBOOKU

  Musisz chwilkę poczekać. Pierwsze case study live z reklam na Facebooku odpalę 1 listopada 2021 roku i wtedy zobaczysz jakie efekty można osiągnąć przy nawet niewielkich budżetach reklamowych.

  CZĘSTE PYTANIA DOTYCZĄCE REKLAM NA FACEBOOKU

  Czego potrzebujesz by zacząć?

  Przede wszystkim dostępu do tworzenia reklam w Twoim menadżerze firmy. Jak zdecydujesz się na współpracę ze mną to będę potrzebował bardzo dużo informacji, aby reklama na Facebooku była skuteczna.

  Ile muszę czekać na efekty?

  Reklama na Facebooku startuje bardzo szybko. Po utworzeniu kreacji reklamowych czekamy tylko na zatwierdzenie przez system i już.

  Od czego zależy koszt obsługi kampanii?

  Wyłącznie od czasu jaki muszę poświęcić wraz z zespołem na utworzenie, analizowanie i modyfikowanie Twoich kampanii reklamowych. Ciągle dążymy do tego, aby koszt kampanii spadał, a skuteczność wzrastała.

  Dlaczego tak drogo? Nie da się taniej?

  Aby kampania reklamowa na Facebooku była skuteczna, trzeba poświęcić na to sporo czasu. Zachęcam do spróbowania najpierw własnymi siłami reklamy na Facebooku, a później sprawdzić nas :-) Zobaczysz różnicę.

  ILE KOSZTUJĄ REKLAMY na FACEBOOKu U MNIE?

  Poniżej widocznych kwot nie rozpoczynamy prowadzenia reklam na Facebooku. Ostateczna cena zależy wyłącznie od oszacowania ilości czasu jaki muszę przeznaczyć razem z zespołem, aby kampania reklamowa na Facebooku działała prawidłowo.

  Reklama Facebook - start

  od 700 zł netto + budżet reklamowy

  Jeśli działasz na Facebooku od niedawna i chcesz szybko zwiększyć zasięgi jak i dotrzeć do swoich SUPER KLIENTÓW.

  Reklama Facebook - ogień

  od 1300 zł netto + budżet reklamowy

  Jeśli dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej i stworzenie angażujących kreacji marketingowych, wymaga od nas potężnej burzy mózgów.

  Reklama Facebook - gigant

  od 3000 zł netto + budżet reklamowy

  Jeśli chcesz wejść pełną mocą w marketing poprzez Facebooka i oczekujesz ogromnej ilości kreacji marketingowych i testów.

  Twoje zdrowie. Już Ci polewam, a w tym czasie wypełnij formularz.



   kontakt-w-sprawie-marketingu
   logo-lembicz

   Nazywam się Michał Lembicz. Prowadzę agencję marketingową RIKONA, gdzie wraz z zespołem specjalistów świadczymy usługi reklamowe. Na blogu dzielę się wiedzą, która pozwoli Ci zrozumieć fascynujący świat marketingu.

   Polityka prywatności

   Lembicz.pl 2021 - wszelkie prawa zastrzeżone

   Skontaktuj się

   Masz pytanie dotyczące marketingu? Nie krępuj się i namierzaj mnie. Postaram się pomóc najlepiej jak będę mógł.

   Kontakt+48 531 815 377