logo-lembicz

Audyt SEO

Znaleźć błędy. Stworzyć doskonałość.

Dostosowanie strony pod kątem SEO to podstawa widoczności w Google. Dzięki temu szybciej i stabilniej strona internetowa zyskuje pozycje na istotne słowa kluczowe. Mogę się tym dla Ciebie zająć.

Wypełnij formularz kontaktu

Głodny marketingowej wiedzy?

Zapisz się na NEWSLETTER

Chcesz mieć silną markę? Więcej i lepiej sprzedawać? Wiedzieć jak budować trwałe relacje z klientami? No to malinowo, bo właśnie tego uczy mój newsletter. Zero spamu. Same konkrety. Wchodzisz w to?  Zaufali mi:

  CO ZYSKASZ DZIĘKU AUDYTOWI SEO U MNIE?

  Lepsza jakość ruchu

  Prawidłowa nawigacja ruchu klientów

  Stabilniejsze efekty pozycjonowania

  Mocne linkowanie wewnętrzne

  Dotarcie do konkretnych odbiorców

  Mniejszy budżet na pozycjonowanie

  AUDYT SEO U MNIE?

  Twoja strona będzie diamentem pod kątem SEO i UX na tle konkurencji. Przy dostosowaniu strony pod kątem wyszukiwarki Google, nie wolno zapominać, że to nie wyszukiwarka u Ciebie kupuje, tylko ludzie. Trzeba znaleźć złoty środek i wszystkie zmiany wprowadzać z głową.

  Dotarcie do grupy docelowej klientów, poprawa konwersji i widoczny gołym okiem wzrost sprzedaży wynikający ze wzrostu widoczności w wyszukiwarce Google - Tak wyglądają rezultaty profesjonalnie wykonanego audytu SEO połączonego z UX.

  Audyt SEO w krokach

  1. Wypełniasz formularz podając adres strony www której mam się przyjrzeć pod kątem SEO i UX.
  2. Kontaktuję się żeby pozyskać istotne do audytu informacje.
  3. Otrzymujesz niezobowiązującą ofertę na audyt wraz z zakresem wykonanych działań.
  4. Po opłaceniu faktury VAT zabieramy się do pracy, która zostanie ukończona w ustalonym terminie.
  Wypełnij formularz

  KTO ZAJMIE SIĘ TWOIM AUDYTEM SEO?

  Nazywam się Michał Lembicz i nadzoruję wykonanie profesjonalnego audytu SEO połączonego z UX. Wszystko jest realizowane według stworzonej przeze mnie procedury, która uwzględnia aktualne wytyczne wyszukiwarki Google oraz zachowanie/istotne wartości Twojej grupy docelowej (UX).

  Po zakończeniu audytu SEO z uwzględnieniem wartości UX, Twoja strona internetowa będzie idealnym narzędziem budowania wizerunku i pozyskiwania SUPER KLIENTÓW. Zdziwisz się jak mocno wpłynie to na poprawę jakości/ilości sprzedaży w Twojej firmie.

  W ciągu miesiąca wykonuję maksymalnie trzy takie audyty SEO, ponieważ to bardzo czasochłonne zajęcie. Jeśli chcesz, aby Twoja strona internetowa osiągała maksimum możliwości pod kątem SEO i sprzedaży, to mogę pomóc Ci to osiągnąć.

  Wypełnij formularz

  EFEKTY AUDYTU SEO I UX

  Mam problem z wyborem odpowiedniego case study, bo nie pokazuję stron klientów. Natomiast wszystkie moje własne projekty pod kątem SEO są zawsze elegancko zoptymalizowane. Pokażę Ci w takim razie efekty pozycjonowania stron.

  ILE CZASU TRWA AUDYT SEO?

  Ile czasu trwa audyt SEO?

  Wszystko zależy od wielkości Twojej strony internetowej i ilości błędów. Może zająć to 5 dni, a może być i 5 tygodni, ale dłużej.

  Dlaczego audyt SEO z uwzględnieniem UX?

  Poprawa widoczności strony w wynikach wyszukiwarki Google nie wiele da, jeśli pod kątem sprzedaży są popełnione błędy. Wzrost widoczności w Google musi oznaczać wzrost sprzedaży.

  Dlaczego nie wykonujesz audytu SEO za darmo?

  Jak Twoja firma zacznie za darmo rozdawać usługi i produkty, których wykonanie zajmuje mnóstwo czasu i pieniędzy to daj znać :-) Chętnie skorzystam.

  Czy audyt SEO jest w moim przypadku konieczny?

  Wykonuję audyt SEO z uwzględnieniem wartości UX tylko wtedy, kiedy jest to konieczne. Jak wszystko jest dobrze ogarnięte, to nie marnuję Twojego i swojego czasu na poprawki. Jak trzeba tylko delikatnie “doszlifować” stronę, to podczas konsultacji marketingowej wszystko zostaje omówione.

  Cennik audytu SEO

  Poniższy cennik audytu SEO traktować należy orientacyjne. Wycena oraz termin przeprowadzenia audytu SEO ma miejsce dopiero po zapoznaniu się ze stanem technicznym strony internetowej.

  Mały audyt

  od 1000 zł netto

  Audyt małego serwisu internetowego. Do 50 podstron. Czas realizacji ok. 7 dni roboczych.

  Średni audyt

  od 2000 zł netto

  Audyt średniej wielkości serwisu. Powyżej 50 podstron. Czas realizacji min. 10 dni roboczych.

  Duży audyt

  od 5000 zł netto

  Rozbudowane strony www (pow. 50 podstron) i sklepy internetowe. Czas realizacji min. 20 dni roboczych.

  FORMULARZ KONTAKTU

  Wypełnij formularz. Następnego dnia roboczego, dam Ci konkretną odpowiedź. 
   Case Study Live pozycjonowanie Warszawa
   Skuteczny marketing Lembicz.pl

   Nazywam się Michał Lembicz. Na blogu dzielę się wiedzą o budowaniu silnej marki, sprzedaży i marketingu. Od 2011 roku zgłębiam ten świat, który daje mi niepoliczalną ilość radochy.

   Polityka prywatności

   Lembicz.pl 2021 - wszelkie prawa zastrzeżone