Audyt SEO

Dotychczasowe działania SEO nie przynoszą oczekiwanych efektów? Czasem problem tkwi w szczegółach. Zapraszam Ciebie na luźną rozmowę i sprawdzimy czy audyt SEO jest Twojej stronie www potrzebny.

 • Mniejsze ryzyko przepalania budżetu na działania SEO.
 • Stabilniejsze i widoczne efekty pozycjonowania.
 • Gwarancja, że po poprawkach strona spełni wytyczne Google.
Umów rozmowę

Czy potrzebujesz audytu SEO?

Wykonywanie audytu SEO nie zawsze ma sens. Umów się ze mną na krótką, rozmowę bez żadnych zobowiązań. Przeprowadzę wstępną analizę Twojej strony www i podpowiem czy audyt SEO jest Twojej stronie www potrzebny.

Umów rozmowę

Dlaczego powinienem wykonać audyt SEO?

MAM PONAD 12 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY SEO. PRZEPROWADZAM AUDYTY SEO BIORĄC POD UWAGĘ TWOJE CELE BIZNESOWE.

Samodzielnie stworzyłem procedury, które pozwalają na efektywne przeprowadzenie audytu SEO z uwzględnieniem celów biznesowych. Zalecane rozwiązania wpłyną nie poprawę skuteczności pozycjonowania, wizerunek Twojej marki i wzrost sprzedaży.

Po wstępnej diagnozie stwierdzam, czy wykonanie audytu SEO jest Twojej stronie internetowej potrzebne. Otrzymane ode mnie zalecenia są wytłumaczone prostym i zrozumiałym dla każdego językiem.

Uwzględniam Twoje cele biznesowe.
Wszystko jasno wytłumaczone.
Wzrost widoczności strony w Google.

Dlaczego potrzebujesz audytu SEO dla swojej strony internetowej?

Mimo wysokich pozycji w Google, sprzedaż usług lub produktów nie jest zadowalająca? W audycie SEO zawsze uwzględniam czynniki wpływające na poprawę wyników sprzedażowych.

Twoja strona internetowa nie jest widoczna w Google na istne słowa kluczowe? Audyt SEO to gwarancja identyfikacji źródła problemu i wskazania konkretnych działań naprawczych.

Zauważyłeś nagły spadek ruchu na stronie internetowej? Pełny audyt SEO pomoże opracować odpowiednią strategię działania. Po analizie szybciej odzyskasz pozycje w Google.

Wydaje Ci się, że treści na stronie nie są odpowiednio zoptymalizowane? Audyt SEO pozwoli stwierdzić, czy Twoje przypuszczenia były słuszne.

Problemy z błędem 404? Użytkownicy odwiedzający stronę internetową często rezygnują z dalszego przeglądania serwisu po wystąpieniu takiego błędu. Pokażę Ci, jak unikać takich sytuacji.

Konkurencja zaczyna wyprzedzać Twoją stronę www? W audycie SEO otrzymasz informację o działaniach konkurencji, które wpływają na wzrost pozycji i realizację celów biznesowych.

Jakie efekty przynosi mój audyt SEO?

Poniżej znajdziesz case studies, których idealnie dostosowanie pod kątem SEO i UX wpłynęło nie tylko na wzrost widoczności, ale i sprzedaż

Zapytaj o audyt SEO swojej strony www

Audyt SEO w 5 krokach

Pierwszy kontakt

Wybierz termin naszej luźnej rozmowy online lub telefonicznie tutaj. Porozmawiamy i dowiesz się jak będzie wyglądać nasza ewentualna współpraca.

Wstępna analiza i wycena

Sprawdzam czy Twojej stronie potrzebny jest audyt SEO. Jeśli tak, to otrzymasz ode mnie szacunkową wycenę wraz z terminem zakończenia analizy. Po Twojej akceptacji przechodzimy do papierologii.

Podpisanie umowy

Umowa ma 1,5 strony formatu a4 i oznacza tyle, że nasze ustalenia email są wiążące. Umowę podpisujemy online, a wszystko zajmie nam mniej niż 10 minut.

Pierwsza płatność i zaczynamy

Otrzymujesz fakturę na 50% maksymalnej szacunkowej kwoty wykonania audytu SEO. Po zaksięgowaniu płatności zabieram się do pracy, żeby dotrzymać ustalonego terminu.

Druga płatność i otrzymujesz audyt SEO

Audyt SEO został ukończony. Jeżeli zajęło mi to mniej czasu, to druga - ostatnia - płatność, będzie mniejsza od pierwszej. Po zaksięgowaniu płatności wysyłam Ci audyt SEO.

Umów termin i porozmawiajmy o audycie Twojej strony www

Zarezerwuj termin

Masz wątpliwości?

Najczęstsze pytania związane z audytem SEO

Nie masz pewności czy audyt SEO jest dla Ciebie? A może masz więcej pytań? Umów się ze mną. Luźna rozmowa rozwieje Twoje wątpliwości.

Zarezerwuj luźną rozmowę

Czas potrzebny do przeprowadzenia audytu SEO jest uzależniony od obszerności serwisu klienta. Proste audyty realizuję w 7 dni roboczych, natomiast na obszerne projekty potrzebuję minimum 20 dni roboczych.

Jasne, że nie. Proces pozycjonowania strony i budowania silnej marki jest znacznie bardziej złożony. Po wstępnej analizie powiem Ci, czy potrzebujesz audytu SEO strony internetowej.

+350 przedsiębiorców już ma skuteczny marketing

Przeczytaj opinie i zobacz jak będzie wyglądać nasza współpraca

Cennik audytu SEO

Poniższy cennik audytu SEO traktować należy orientacyjne. Wycena oraz termin przeprowadzenia audytu SEO ma miejsce dopiero po zapoznaniu się ze stanem technicznym strony internetowej.
Mały serwis
od 2800 zł netto (3444 zł brutto)
Audyt małego serwisu internetowego. Do 20 podstron. Czas realizacji ok. 5-7 dni roboczych.
Średni serwis
od 3700 zł netto (4551 zł brutto)
Audyt średniej wielkości serwisu. Do 50 podstron. Czas realizacji ok. 15-20 dni roboczych.
Duży serwis
od 4500 zł netto (5535 zł brutto)
Rozbudowane strony www (pow. 50 podstron) i sklepy internetowe. Czas realizacji min. 30 dni roboczych.
Im dokładniej opiszesz problem do rozwiązania, tym konkretniej będę mógł Ci odpowiedzieć.
  Zarezerwuj termin.

  Wybierz dzień i godzinę naszej rozmowy.

  Lub wybierz inną formę kontaktu:

  lub wybierz inną formę kontaktu.

  Kocur Marketingu Michał Lembicz. Na blogu dzielę się wiedzą o budowaniu silnej marki, sprzedaży i marketingu. Pomagam małym i średnim firmom działającym w Polsce zwiększać sprzedaż.

  Polityka prywatności

  Lembicz.pl 2022 - wszelkie prawa zastrzeżone

  crossmenuchevron-downarrow-left