logo-lembicz

Audyt SEO

Znaleźć błędy. Stworzyć doskonałość.

Dostosowanie strony pod kątem SEO to podstawa pozycjonowania. Dzięki temu szybciej i stabilniej strona internetowa zyskuje widoczność w Google. U mnie audyt strony jest połączeniem SEO i UX.

Wypełnij formularz kontaktu

Głodny marketingowej wiedzy?

Zapisz się na NEWSLETTER

Chcesz mieć silną markę? Więcej i lepiej sprzedawać? Wiedzieć jak budować trwałe relacje z klientami? No to malinowo, bo właśnie tego uczy mój newsletter. Zero spamu. Same konkrety. Wchodzisz w to?  Zaufali mi:

  CO ZYSKASZ DZIĘKU AUDYTOWI SEO U MNIE?

  Lepsza jakość ruchu

  Prawidłowa nawigacja ruchu klientów

  Stabilniejsze efekty pozycjonowania

  Mocne linkowanie wewnętrzne

  Dotarcie do konkretnych odbiorców

  Mniejszy budżet na pozycjonowanie

  AUDYT SEO U MNIE?

  Twoja strona będzie diamentem pod kątem SEO i UX na tle konkurencji. Przy dostosowaniu strony pod kątem wyszukiwarki Google, nie wolno zapominać, że to nie wyszukiwarka u Ciebie kupuje, tylko ludzie. Trzeba znaleźć złoty środek i wszystkie zmiany wprowadzać z głową.

  Dotarcie do grupy docelowej klientów, poprawa konwersji i widoczny gołym okiem wzrost sprzedaży wynikający ze wzrostu widoczności w wyszukiwarce Google - Tak wyglądają rezultaty profesjonalnie wykonanego audytu SEO połączonego z UX.

  Audyt SEO w krokach

  1. Wypełniasz formularz podając adres strony www której mam się przyjrzeć pod kątem SEO i UX.
  2. Kontaktuję się żeby pozyskać istotne do audytu informacje.
  3. Otrzymujesz niezobowiązującą ofertę na audyt wraz z zakresem wykonanych działań.
  4. Po opłaceniu faktury VAT zabieramy się do pracy, która zostanie ukończona w ustalonym terminie.
  Wypełnij formularz

  KTO ZAJMIE SIĘ TWOIM AUDYTEM SEO?

  Nazywam się Michał Lembicz i nadzoruję wykonanie profesjonalnego audytu SEO połączonego z UX. Wszystko jest realizowane według stworzonej przeze mnie procedury, która uwzględnia aktualne wytyczne wyszukiwarki Google oraz zachowanie/istotne wartości Twojej grupy docelowej (UX).

  Po zakończeniu audytu SEO z uwzględnieniem wartości UX, Twoja strona internetowa będzie idealnym narzędziem budowania wizerunku i pozyskiwania SUPER KLIENTÓW. Zdziwisz się jak mocno wpłynie to na poprawę jakości/ilości sprzedaży w Twojej firmie.

  W ciągu miesiąca wykonuję maksymalnie trzy takie audyty SEO, ponieważ to bardzo czasochłonne zajęcie. Jeśli chcesz, aby Twoja strona internetowa osiągała maksimum możliwości pod kątem SEO i sprzedaży, to mogę pomóc Ci to osiągnąć.

  Wypełnij formularz

  EFEKTY AUDYTU SEO I UX

  Już 6 września 2021 roku rozpocznę case study pokazujące w trybie rzeczywistym efekty audytu SEO i UX i zobaczysz jakie fantastyczne to przynosi efekty. Spodziewam się wzrostu sprzedaży o 50%, ale czas pokaże jak to wyjdzie.

  ILE CZASU TRWA AUDYT SEO?

  Ile czasu trwa audyt SEO?

  Uśredniając, audyt SEO trwa od 10 godzin (mały landing page) do 120 dni roboczych (rozbudowana strona internetowa). Wszystko zależy od wielkości strony internetowej i ilości błędów, które trzeba naprawić.

  Dlaczego audyt SEO z uwzględnieniem UX?

  Poprawa widoczności strony w wynikach wyszukiwarki Google nie wiele da, jeśli pod kątem sprzedaży są popełnione błędy. Wzrost widoczności w Google musi oznaczać wzrost sprzedaży.

  Dlaczego nie wykonujemy audytu SEO za darmo?

  Jak Twoja firma zacznie za darmo rozdawać usługi i produkty, których wykonanie zajmuje mnóstwo czasu i pieniędzy to daj znać :-) Chętnie skorzystam.

  Czy audyt SEO jest w moim przypadku konieczny?

  Wykonujemy audyt SEO z uwzględnieniem wartości UX tylko wtedy, kiedy jest to konieczne. Jak wszystko jest dobrze ogarnięte, to nie marnujemy swojego i Twojego czasu na poprawki. Jak trzeba tylko delikatnie “doszlifować” stronę, to podczas konsultacji marketingowej wszystko zostaje omówione.

  ILE KOSZTUJE AUDYT SEO U MNIE?

  Poniżej widocznych kwot nie rozpoczynamy audytu SEO. Finalna cena za audyt jest określana po otrzymaniu od Ciebie informacji potrzebnych do analizy strony internetowej.

  AUDYT SEO STRONY FIRMOWEJ

  od 1799 zł.

  Dokładnie przeanalizujemy Twoją stronę firmową, i pokażemy gdzie dokładnie popełniałeś błędy wpływające na ruch z Google i jakość sprzedaży.

  AUDYT SEO SKLEPU WWW

  od 2499 zł.

  Rozłożymy Twój sklep internetowy na czynniki pierwsze, odkrywając wszystkie możliwe błędy i niedoskonałości pod kątem SEO z uwzględnieniem UX.

  AUDYT SEO BLOGA

  od 1499 zł.

  Blog nie generuje dochodu i ma słabą widoczność w Google? Po moim audycie SEO zobaczysz dlaczego i będziesz mógł ruszyć z miejsca.

  FORMULARZ KONTAKTU

  Wypełnij formularz. Następnego dnia roboczego, dam Ci konkretną odpowiedź. 
   Case Study Live pozycjonowanie Warszawa
   logo-lembicz

   Nazywam się Michał Lembicz. Na blogu dzielę się wiedzą o budowaniu silnej marki, sprzedaży i marketingu. Od 2011 roku zgłębiam ten świat, który daje mi niepoliczalną ilość radochy.

   Polityka prywatności

   Lembicz.pl 2021 - wszelkie prawa zastrzeżone

   LOKALNE USŁUGI

   Pozycjonowanie WarszawaPozycjonowanie ŁódźPozycjonowanie Legionowo
   Tutaj będzie całkiem sporo usług marketingowych pod kątem lokalnych wyników wyszukiwania, aby ułatwić klientom znalezienie kocura marketingu :-)