logo-lembicz

Tworzenie stron www

Zachwycają wizualnie. Pozyskują klientów.

Zbuduję Ci olśniewającą i dostosowaną do Twojej grupy docelowej stronę internetową. Zachwyci Twoich klientów. Wzbudzi zazdrość u Twojej konkurencji.

Wypełnij formularz kontaktu

Głodny marketingowej wiedzy?

Zapisz się na NEWSLETTER

Chcesz mieć silną markę? Więcej i lepiej sprzedawać? Wiedzieć jak budować trwałe relacje z klientami? No to malinowo, bo właśnie tego uczy mój newsletter. Zero spamu. Same konkrety. Wchodzisz w to?  Zaufali mi:

  JAKA BĘDZIE TWOJA STRONA INTERNETOWA?

  WIZUALNIE ZACHWYCAJĄCA

  PROSTE ZARZĄDZANIE

  PIEKIELNIE SZYBKA

  DOSTOSOWANA DO URZĄDZEŃ MOBILNYCH

  SPEŁNIAJĄCA WYTYCZNE GOOGLE

  POD KĄTEM GRUPY DOCELOWEJ

  Dlaczego strona www u mnie?

  Strona internetowa to świetne narzędzie marketingowe. Pomaga budować wizerunek marki, dotrzeć do określonych grup docelowych i automatyzować procesy sprzedaży. Dobrze ogarnięta strona internetowa, zarabia dla Ciebie pieniądze przez 24 godziny na dobę.

  Z moim zespołem stworzymy Ci stronę internetową ”pod klucz”. Dedykowana szata graficzna, która olśni Twoich potencjalnych klientów i wyróżni Twój biznes od konkurencji. Zaawansowane rozwiązania techniczne, które sprawią, że strona będzie strona będzie śmigać niczym błyskawica, a obsługa będzie banalnie prosta. Właśnie taka będzie Twoja strona www.

  Tworzenia strony internetowej w 3 krokach:

  1. Wypełniasz formularz jak najdokładniej opisując swoją wymarzoną stronę internetową.
  2. Kontaktuję się z Tobą w celu doprecyzowania informacji.
  3. Po zaakceptowaniu wyceny zabieramy się do pracy nad Twoją stroną www.
  Wypełnij formularz

  KTO PROJEKTUJE TWOJĄ STRONĘ WWW?

  Nazywam się Michał Lembicz i odpowiadam za budowę Twojej strony internetowej. Nie robię jej sam, tylko wraz z moim niewielkim zespołem. Twoja strona www powstaje dzięki połączeniu wiedzy programistów, grafików i specjalisty do spraw marketingu oraz sprzedaży.

  Każda stworzona przez nas strona to efekt świetnej współpracy w zespole. Wierzę, że strona www powinna nie tylko wyglądać perfekcyjnie, ale wpływać bezpośrednio i/lub pośrednio na wzrost generowanych zarobków w Twojej firmie.

  Projektujemy Twoją stronę od początku do końca, mając na uwadze cele wizerunkowe i biznesowe. Bez względu na to, czy to landing page, strona firmowa czy sklep internetowy, chcemy, abyś był dumny ze strony www którą dla Ciebie stworzymy.

  Pogadajmy o Twojej stronie www

  PRZYKŁADOWE REALIZACJE STRON WWW

  Chcesz więcej realizacji? Skontaktuj się, a prześlę realizację pod kątem Twojego projektu strony www.

  CZĘSTE PYTANIA DOTYCZĄCE TWORZENIA STRON WWW

  Ile czasu trwa budowa strony www?

  Landing page ok. 2 tygodni. Strona firmowa ok. 3-5 tygodni. Sklep internetowy ok. 6-20 tygodni. To tak w dużym uproszczeniu. Ostateczny czas realizacji zależy od złożoności i wielkości projektu.

  Co jest robione w ramach projektu strony internetowej?

  Logo? Nie ma sprawy. Tworzenie treści? Pod kątem zarówno SEO jak i sprzedaży. Wszystko zależy od Ciebie. Możesz mieć stronę, która będzie od razu w 100% gotowa do pozyskiwania klientów.

  Jak wygląda płatność za stronę www?

  W dwóch płatnościach: 1 - wizualizacja strony wwww i 2- stworzenie strony. Po otrzymaniu ostatniej płatności, wdrażamy stronę na wyznaczonej przez Ciebie domenie.

  Wykonujecie wszystkie rodzaje stron?

  Nie projektujemy aktualnie dużych i rozbudowanych portali (brak mocy przerobowych).

  ILE KOSZTUJE STRONA INTERNETOWA?

  Poniższy cennik proszę traktować czysto podglądowo. Dopiero jak poznam Twoje oczekiwania i przeanalizuję konkurencję, będę mógł wstępnie określić wartość Twojej przyszłej strony www.

  LANDING PAGE

  od 2000 zł netto

  Będziesz mieć landing page ukierunkowany na generowanie wysokiej sprzedaży. Zero zbędnych elementów odciągających uwagę klientów.

  STRONA FIRMOWA

  od 4000 zł netto

  Internetowa wizytówka Twojej firmy będzie zachwycać potencjalnych klientów i budować wartościowy wizerunek marki.

  SKLEP INTERNETOWY

  od 8000 zł netto

  Zbudujemy Ci sklep internetowy, który będzie wyróżniał się na tle konkurencji. Wszystko pod kątem UX i wytycznych wyszukiwarki Google.

  FORMULARZ KONTAKTU

  Wypełnij formularz. Następnego dnia roboczego, dam Ci konkretną odpowiedź. 
   Case Study Live pozycjonowanie Warszawa
   Skuteczny marketing Lembicz.pl

   Nazywam się Michał Lembicz. Na blogu dzielę się wiedzą o budowaniu silnej marki, sprzedaży i marketingu. Od 2011 roku zgłębiam ten świat, który daje mi niepoliczalną ilość radochy.

   Polityka prywatności

   Lembicz.pl 2021 - wszelkie prawa zastrzeżone