Lembicz-logo

Usługi marketingowe

Świadczę tylko te usługi marketingowe, na których się znam. Wymienione poniżej usługi marketingowe pozwalają mi pozyskiwać klientów, jak i rozwijać inne projekty biznesowe. Usługi marketingowe świadczę od ponad 10 lat, a dokładniej od 3 stycznia 2011 roku. Pomagam małym, średnim i dużym firmom zwiększyć sprzedaż i zbudować silną markę.

Nie jestem najdroższy jeśli chodzi o usługi marketingowe, ale z pewnością nie jestem też najtańszy. Sam regularnie inwestuję w poniższe usługi marketingowe, bo dzięki temu zarabiam więcej pieniędzy. Chcesz poprawić efektywność sprzedaży? Chcesz pozyskiwać wartościowych i lojalnych klientów? Tak mogę Ci pomóc to osiągnąć.

lembicz michal

Czym się zajmuję?

Audyt SEO

Dostosuję Twoją stronę pod kątem wytycznych wyszukiwarki Google. Sprawię że stanie się atrakcyjna dla określonej przez Ciebie grupy klientów. Szybko zauważysz wzrost sprzedaży usług czy produktów, po wdrożeniu zmian wynikających z audytu SEO. Jeżeli myślisz o pozycjonowaniu swojej strony internetowej, to od tej usługi marketingowej powinno się zacząć.
Wartość usługi marketingowej: 
od 1500 zł netto
Czas realizacji:  
od 10 dni roboczych

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie realizuję wyłącznie w wyszukiwarce Google i tylko na terenie Polski. Ponad 70% ruchu na całym blogu pochodzi z wyników organicznych wyszukiwarki Google. Uważam tę usługę marketingową za najbardziej opłacalną w długiej perspektywie czasu. Od tej usługi marketingowej zaczęła się moja przygoda z marketingiem, która trwa do dzisiaj.
Wartość usługi marketingowej: 
od 1000 zł netto msc
Czas realizacji:  
Ty decydujesz

Tworzenie stron www

Zaprojektuję i stworzę dla Ciebie funkcjonalną stronę firmową, sklep internetowy czy bloga. Każda strona jest przez nas przygotowywana pod kątem późniejszych działań marketingowych, aby jak najszybciej generowała ona wysoką sprzedaż. Od zewnątrz atrakcyjna wizualnie. Od środka łatwa w zarządzaniu. Taka może być właśnie Twoja strona internetowa.
Wartość usługi marketingowej: 
od 2000 zł netto
Czas realizacji:  
od 10 dni roboczych

Konsultacje

Od płatnej konsultacji online zawsze zaczynam ewentualną współpracę. Porozmawiamy o Twoim biznesie. Zadam Ci wiele niewygodnych pytań, których odpowiedzi pozwolą Ci pozyskiwać większą ilość klientów i poprawić efektywność sprzedaży. Bez nawijania makaronu na uszy, a konkretne i wartościowe informacje dla Twojego biznesu w dogodnym, wcześniej ustalonym terminie
Wartość usługi marketingowej: 
300 zł netto
Czas realizacji:  
ok. 60 minut

Reklama na Facebooku

Marketing na Facebooku to bardzo skuteczna i tania usługa marketingowa. Znam firmy które bardzo dobrze działają w całości opierając się na Facebooka. Mogę stworzyć i prowadzić kampanię marketingową trafiającą do odpowiedniej grupy docelowej. Pomogę rozwinąć Twój fan page, grupę czy pozyskać fanów do Twojej strony firmowej. 
Wartość usługi marketingowej: 
od 700 zł netto msc.
Czas realizacji:  
Ty decydujesz

Reklama Google Ads

Stworzę płatną reklamę w Google. Będę ją nadzorować i modyfikować, aby przynosiła jak największe zyski Twojej firmie. Sam też stosuję tę usługę marketingową i osiągam dzięki niej ogromny zwrot z inwestycji. To świetna forma płatnej reklamy, której efekty zobaczysz od razu.  Przeprowadziłem ogromną ilość kampanii Google Ads generując klientom wysoką sprzedaż.
Wartość usługi marketingowej: 
30% budżetu kampanii msc
Czas realizacji:  
Ty decydujesz

Inne usługi marketingowe?

To wszystkie usługi marketingowe które realizuję. Istnieją 24 rodzaje usług marketingowych, a poznanie wszystkich na wysokim poziomie, jest niemożliwe (dla jednego człowieka). Moja agencja marketingowa nie jest - i nigdy nie będzie - korporacją. To nieduża firma, która wykonuje wąski zakres usług marketingowych w których się specjalizuje.

Prowadzę wiele własnych projektów biznesowych, które świetnie się rozwijają właśnie dzięki powyższym usługom marketingowym. Nigdy nie będę świadczyć wszystkich usług marketingowych i nie widzę potrzeby, aby to zmieniać. Usługi marketingowe które świadczę działają i przynoszą efekty, więc po co miałbym szukać rozwiązania tam, gdzie nie ma problemu?

Nie zamówisz u mnie ulotek. Nie przeprowadzę kampanii mailingowej. Nie rozwinę Ci kanału na YouTube, itd. Jeżeli szukasz człowieka lub firmy od wszystkiego, to nigdy nie będziemy mogli ze sobą współpracować. Która usługa marketingowa będzie dla Ciebie najlepsza? Tego dowiesz się podczas konsultacji.

Jeżeli w trakcie konsultacji dojdę do wniosku że żadna z oferowanych przeze mnie usług marketingowych nie sprosta Twoim oczekiwaniom, to zwrócę Ci koszt konsultacji. Do tej pory nigdy nie miało to miejsca, bo - moim zdaniem - te usługi marketingowe są obecnie najbardziej efektywne.

Dlaczego to ja mogę Ci pomóc?

Gwarantuję Ci stu procentową szczerość. Nie nawijam makaronu na uszy i nie składam obietnic bez pokrycia. Jeżeli decydujemy się na współpracę, to usługi marketingowe które będę dla Ciebie realizować, mają przynieść Ci korzyści finansowe. Uważam, że nic nie weryfikuje jakości usług marketingowych lepiej niż stan konta bankowego.

Jestem praktykiem, a nie teoretykiem. Zwiększenie sprzedaży dzięki zastosowaniu usług marketingowych sprawdziłem na sobie. Cały czas przeprowadzam dużo testów, aby osiągać maksymalne korzyści dla moich Klientów. Każdą firmę z którą współpracuję, traktuję jakby to był mój własny biznes.

Cały czas świadczę usługi marketingowe dla Klientów którzy są ze mną od 2011 roku. Ponad połowa wszystkich Klientów jest z polecenia. Współpracuję tylko z SUPER KLIENTAMI i traktujemy się jak partnerzy biznesowi. Chcesz więcej zarabiać? Właśnie tym się zajmuję.

To Twoja firma. To Ty podejmiesz decyzję, kto będzie odpowiedzialny za zwiększenie sprzedaży poprzez marketing. Nie zamierzam przekonywać Cię opowiadając bajki "Ile to za 400 zł miesięcznie można osiągnąć", bo nie działamy nawet w tak małych budżetach. Zależy Ci na poprawie wyników sprzedaży? Szukasz pomysłów na rozwój firmy? Skontaktuj się ze mną, a uczciwie Powiem jak mogę Ci pomóc.

Formularz kontaktowy

LEMBICZ.PL
Blog o marketingu internetowym i stacjonarnym. Założony w 2020 roku, a w branży marketingowej działam od 2011 roku. Mam nadzieję, że materiały opublikowane na blogu wciągną Cię w fascynujący świat marketingu.
Polityka prywatności
© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram