Pozycjonowanie stron Łódź

Pozyskiwanie nowych klientów i poprawa widoczności strony wymaga wdrożenia skutecznych działań marketingowych. Polecam pozycjonowanie stron Łódź, czyli usługi, które realizuję nieprzerwanie już od 2011 roku.

 • Prosta umowa z minimum formalności.
 • Pełna kontrola nad budżetem dla projektu biznesowego.
 • Kompleksowe raporty działań raz w miesiącu.
Umów rozmowę

Porozmawiajmy o pozycjonowaniu strony Łódź

Brakuje Ci doświadczenia i wiedzy z zakresu marketingu? Umówmy się na niezobowiązującą rozmowę telefoniczną lub online. Wybierz dogodny termin i formę spotkania, a ja wyjaśnię, na czym polega pozycjonowanie stron Łódź.

Umów rozmowę

Dlaczego pozycjonowanie Łódź z moją pomocą?

NIE PODPISZEMY SKOMPLIKOWANEJ UMOWY. STAWIAM NA TRANSPARENTNOŚĆ. OD CIEBIE ZALEŻY, JAK DŁUGO BĘDZIEMY REALIZOWAĆ U SŁUGĘ POZYCJONOWANIA STRON ŁÓDŹ.

Współpraca biznesowa ze mną to jasno określone cele do osiągnięcia i zero zbędnych obietnic. Działam zupełnie inaczej niż konkurencja. Nie wmówię Ci, że za kilkaset złotych miesięcznie zdziałamy cuda - po prostu się nie da.

Pozycjonowanie stron Łódź wymaga czasu. Co miesiąc raportuję wyniki swoich działań, ale już na początku współpracy zakładamy najbardziej pesymistyczne scenariusze. Lepiej miło się zaskoczyć wynikami niż rozczarować.

Przejrzyste warunki współpracy.
Długofalowe efekty pozycjonowania.
Bezproblemowy kontakt 24/7.

Co trzeba wiedzieć o pozycjonowaniu stron Łódź?

Na efekty pozycjonowania zawsze trzeba poczekać. Miesiąc, dwa, a może nawet pół roku. Zbyt wiele czynników wpływa na efekty pozycjonowania stron Łódź. Musisz uzbroić się w cierpliwość.

Zakończenie działań pozycjonerskich nie skutkuje utratą efektów. Nawet po zakończeniu pozycjonowania strony Łódź efekty będą odczuwalne przez dłuższy czas, np. wysokie pozycje w Google.

Pozycjonowanie stron Łódź nie ma sensu bez optymalizacji strony. Zawsze powtarzam, że kluczem do sukcesu i wysokich pozycji w Google jest pełna optymalizacja serwisu.

Treści na stronie internetowej muszą być zgodne z wytycznymi SEO. Pozycjonowanie stron Łódź jest skuteczne wtedy, kiedy na stronie są widoczne frazy kluczowe i wartościowy content.

Linki zwrotne są ważnym czynnikiem w pozycjonowaniu stron Łódź. Wartościowe linki zwrotne do strony są istotnym czynnikiem rankingowym dla Google. Umacniają efekty pozycjonowania.

Cykliczna analiza i monitorowanie wyników to podstawa. Poprzez ciągłą weryfikację efektów można lepiej dopasować strategię działania do potrzeb projektu biznesowego.

Zobacz moje efekty pozycjonowania stron Łódź

Poniżej przedstawiam wyniki działań związanych z pozycjonowaniem stron Łódź. Wskazuję na prywatne projekty biznesowe. Cenię sobie prywatność moich partnerów i nie udostępniam danych o serwisach, którymi się zajmuję.

Porozmawiajmy o pozycjonowaniu strony Łódź

Pozycjonowanie stron Łódź - 5 kroków

Na początek rozmowa

Pierwszym krokiem do nawiązania współpracy biznesowej jest luźna, niezobowiązująca rozmowa. Możemy skontaktować się telefonicznie lub online - wybór należy do Ciebie. Termin konsultacji ustalisz tutaj.

Przygotowanie wyceny pozycjonowania

W trakcie 15-minutowej rozmowy zbiorę wszystkie potrzebne informacje, które pozwolą mi przygotować orientacyjną wycenę. Po zaakceptowaniu kosztów przechodzimy dalej.

Czas na umowę

Umowa partnerów biznesowych ma tylko 1,5 strony A4. To niewiele, prawda? Nie stosuję kar umownych i wieloletniej klauzuli przywiązania. Od Ciebie zależy, jak długo będziemy wspólnie działać.

Płatności i pozycjonowanie

Raz w miesiącu wystawiam fakturę VAT do opłacenia z góry. Po zaksięgowaniu płatności natychmiast zaczynam pozycjonowanie stron Łódź.

Raportowanie i analiza wyników

Każdy miesiąc prowadzenia pozycjonowania stron Łódź dokładnie raportuję. Po weryfikacji efektów wiemy, jak blisko jesteśmy do realizacji celów biznesowych.

Umów termin i porozmawiajmy o pozycjonowaniu Łódź

Zarezerwuj termin

Masz wątpliwości?

Najczęstsze pytania o pozycjonowanie Łódź

Masz pytania i wątpliwości? Zapraszam na niezobowiązującą konsultację. W 15 minut omówimy szczegóły pozycjonowania strony Łódź.

Zarezerwuj luźną rozmowę

Jako mój partner biznesowy nie musisz martwić się praktycznie o nic. Wyjaśnię Ci, od czego zaczniemy i sprawdzę, czy strona internetowa jest odpowiednio przygotowana pod usługę pozycjonowania Łódź. Pełna optymalizacja serwisu jest podstawą, aby rozpocząć wdrażanie działań pozycjonerskich.

Na rozliczenie za efekty pozycjonowania Łódź zgadzam się tylko w przypadku partnerów biznesowych, z którymi działam minimum 2 lata. W pozostałych przypadkach stosuję stałe koszty, wystawiając co miesiąc fakturę VAT do opłacenia z góry.

+350 przedsiębiorców już ma skuteczny marketing

Przeczytaj opinie i zobacz jak będzie wyglądać nasza współpraca

Cennik pozycjonowania Łódź

To są ceny od których sugeruję rozpoczęcie pozycjonowania strony w Łodzi. Pamiętaj, że im większy budżet tym większa szansa na szybsze przebicie się przez konkurencję. To jaki powinien być budżet na pozycjonowanie Twojej strony w Łodzi, wyjdzie podczas naszej niezobowiązującej rozmowy.
Im dokładniej opiszesz problem do rozwiązania, tym konkretniej będę mógł Ci odpowiedzieć.
  Zarezerwuj termin.

  Wybierz dzień i godzinę naszej rozmowy.

  Lub wybierz inną formę kontaktu:

  lub wybierz inną formę kontaktu.

  Kocur Marketingu Michał Lembicz. Na blogu dzielę się wiedzą o budowaniu silnej marki, sprzedaży i marketingu. Pomagam małym i średnim firmom działającym w Polsce zwiększać sprzedaż.

  Polityka prywatności

  Lembicz.pl 2022 - wszelkie prawa zastrzeżone

  crossmenuchevron-downarrow-left