logo-lembicz

Pozycjonowanie stron Łódź

Rzetelne pozycjonowanie stron Łódź wykonuję od 2011 roku. Ogarnę ruch do Twojej strony www z wyszukiwarki, a Ty spokojnie zajmiesz się swoim biznesem. Pokażmy Twojej konkurencji kto rządzi w Łodzi!

Wypełnij formularz kontaktu

Zaufali mi:

Cele pozycjonowania Łódź

WZROST ROZPOZNAWALNOŚCI FIRMY

WIDOCZNOŚĆ STRONY LOKALNIE

WIĘKSZA SPRZEDAŻ

WIDOCZNOŚĆ W MAPACH GOOGLE

WARTOŚCIOWY RUCH NA STRONIE INTERNETOWEJ

DOTARCIE DO KONKRETNYCH KLIENTÓW

JAK WYGLĄDA POZYCJONOWANIE ŁÓDŹ ZE MNĄ?

Każdy dzień w którym Twoja strona www nie jest widoczna w Google, to strata potencjalnych klientów. Skoro szukasz pozycjonowania w Łodzi, to znaczy że chcesz coś z tym zrobić? Mogę się tym zająć, bo właśnie na tym polega moja praca.

Zadbam o widoczność Twojej strony www na wartościowe dla Twojego biznesu słowa kluczowe w lokalizacji Łódź. Co miesiąc otrzymasz raport, który pokaże jak rozpędza się widoczność Twojej strony internetowej w Łodzi.

POZYCJONOWANIE STRONY ŁÓDŹ W 3 KROKACH:

 1. Zapisz się na trwającą  maksymalnie 20 minut luźną rozmowę online TUTAJ. Na luzie pogadamy o ewentualnej współpracy.
 2. Otrzymasz niezobowiązującą ofertę współpracy na email, którą możesz zakończyć w dowolnym momencie bez żadnego powodu.
 3. Płatność za pozycjonowanie jest z góry na podstawie faktury VAT. Po zaksięgowaniu płatności zabieram się do pracy.
Wypełnij formularz

KTO ODPOWIADA ZA POZYCJONOWANE W ŁODZI?

Jestem Michał Lembicz i odpowiadam za wszystkie usługi marketingowe - w tym oczywiście pozycjonowanie Łódź - które znajdziesz na mojej stronie. Z góry informuję, że ciężko wyciągnąć mnie z jaskini na ewentualne spotkanie w realnym świecie. Szybko i wygodnie możemy wszystko omówić online lub telefonicznie.

Pozycjonowaniem stron w Łodzi zajmuję się od 2011 roku. Takie pozycjonowanie lokalne wygląda identycznie jak typowe pozycjonowanie w Google. Zawsze daję od siebie 100% mocy i zaangażowania. Zawalczę o Twój biznes jak o swój własny, jeśli zaczniemy współpracę. To Ci mogę zagwarantować.

Szybko przekonasz się, że jeżeli chodzi o pozycjonowanie stron w Łodzi to jestem piekielnie skutecznym kocurem 🙂 . To jak? Powalczymy ramię w ramię o Twoją widoczność w Google?

Wypełnij formularz

Efekty mojego pozycjonowania

Wstawiam jedynie efekty pozycjonowania moich projektów. Nie zamieszczam stron moich klientów, dla których wykonuję pozycjonowanie strony w Łodzi. Bezpieczeństwo firm które mi zaufały było, jest i będzie zawsze na pierwszym miejscu.

Pytania odnośnie pozycjonowania strony Łódź

Dlaczego u mnie tak drogo?

Im większy budżet na starcie, tym szybciej Twoja strona będzie widoczna w Łodzi i zacznie generować lepszą sprzedaż. Jak ogarniemy temat, to zmniejszymy budżet do minimum. Na starcie ma być jak najwyższy.

Ile muszę czekać na wzrost widoczności?

Łódź nie jest wybitnie trudna. Tak uśredniając 2-4 miesiące. Dokładniej postaram się określić jak zapoznam się z Twoją stroną www.

Jestem widoczny w Google na pozycjonowanie Łódź?

23.4.2022 dodałem podstronę pod kątem pozycjonowania w Łodzi. Zobaczymy jak szybko załapie pozycje w Google.

Można się ze mną spotkać w Łodzi?

Ciężko wyciągnąć mnie z jaskini. Czas nie jest z gumy, a spotkania w trybie online lub rozmowy telefonicznie są szybsze od tradycyjnego spotkania.

Cennik pozycjonowania Łódź

To są ceny od których sugeruję rozpoczęcie pozycjonowania strony w Łodzi. Pamiętaj, że im większy budżet tym większa szansa na szybsze przebicie się przez konkurencję. To jaki powinien być budżet na pozycjonowanie Twojej strony w Łodzi, wyjdzie podczas naszej niezobowiązującej rozmowy.

Pozycjonowanie wizytówki

od 700 zł netto msc.

Pozycjonowanie Twojej wizytówki w mapach Google pod kątem wyszukiwania w Łodzi.

Pozycjonowanie strony

od 1300 zł. netto msc.

Pozycjonowanie Twojej strony firmowej w Google. Nie ma żadnego limitu słów kluczowych.

Pozycjonowanie sklepu

od 3000 zł. netto msc.

Zwiększenie widoczności Twojego sklepu w Google. Pozycjonowanie na nieograniczoną liczbę słów kluczowych.

FORMULARZ KONTAKTU

Wypełnij formularz. Następnego dnia roboczego, dam Ci konkretną odpowiedź. 
  Case Study Live pozycjonowanie Warszawa
  Skuteczny marketing Lembicz.pl

  Nazywam się Michał Lembicz. Na blogu dzielę się wiedzą o budowaniu silnej marki, sprzedaży i marketingu. Od 2011 roku zgłębiam ten świat, który daje mi niepoliczalną ilość radochy.

  Polityka prywatności

  Lembicz.pl 2021 - wszelkie prawa zastrzeżone

  LOKALNE USŁUGI

  Pozycjonowanie WarszawaPozycjonowanie ŁódźPozycjonowanie Legionowo
  Tutaj będzie całkiem sporo usług marketingowych pod kątem lokalnych wyników wyszukiwania, aby ułatwić klientom znalezienie kocura marketingu :-)