Reklamy Google

Aktualna liczba klientów nie jest w pełni zadowalająca? Potrzebujesz skutecznej promocji. Skontaktuj się ze mną, a wspólnie stworzymy skuteczną kampanię reklamową w Google Ads.

 • Precyzyjnie trafisz do swojej grupy docelowej.
 • Zwiększysz rozpoznawalność swojej marki.
 • Widoczny gołym okiem wzrost sprzedaży usług lub produktów.
Umów rozmowę

Porozmawiajmy o reklamie w Google Ads

Brak wiedzy o prowadzeniu kampanii Google Ads to nie problem. Wytłumaczę Ci, jak skuteczna reklama Google przełoży się u Ciebie na sprzedaż usług lub produktów. Umówmy się na niezobowiązującą rozmowę w wybranym przez Ciebie terminie.

Umów rozmowę

Dlaczego reklama Google Ads z moją pomocą?

STWORZĘ I BĘDĘ DBAŁ O REKLAMĘ TWOJEGO BIZNESU W REKLAMACH GOOGLE ADS. OD CIEBIE ZALEŻY BUDŻET REKLAMOWY I CZAS TRWANIA WSPÓŁPRACY.

Skuteczność reklam Google Ads w dużej mierze zależy od czasu trwania oraz budżetu, jaki przeznaczysz na kampanię. Oczywiście doradzę Ci, jaki budżet będzie optymalny, aby Twoja reklama mogła działać najskuteczniej.

Będziemy w stałym kontakcie. Mam niezbędne narzędzia i wiem, jak wycisnąć maksymalną efektywność z kampanii reklamowych Google Ads. To Ty decydujesz jak długo współpracujemy. Zero zobowiązań. Pełna wolność wyboru.

Efekty widoczne od razu.
Pełny dostęp do kampanii.
Stały nadzór skuteczności.

Kiedy warto zdecydować się na reklamę Google Ads?

Dopiero zaczynasz działalność? Działania SEO na stronie internetowej są długofalowe. Wybierz reklamę w Google, jeśli chcesz szybciej pozyskać klientów.

Konkurencja podbiera Ci klientów? Z pomocą skutecznej kampanii Google Ads ponownie przyciągniesz uwagę klientów. Wytłumaczę Ci jak to działa.

Szykujesz sezonowe promocje? To świetna okazja, aby przeprowadzić kampanię reklamową w Google Ads. Przyciągnij w ten sposób nowych klientów.

Potrzebujesz szybkich wyników prowadzonych działań reklamowych? W takim razie kampanie reklamowe w Google Ads będą idealnym wyborem.

Chcesz mieć pełną kontrolę nad budżetem reklamowym? Podczas prowadzenia kampanii w Google Ads nie ma ryzyka, że przekroczysz założony budżet.

Wprowadzasz nowość na rynek? Dzięki reklamie w Google Ads szybko sprawdzisz, czy nowy produkt lub usługa spodoba się Twoim potencjalnym klientom.

Właśnie takie fekty można osiągnąć dzięki reklamie Google Ads

Poniżej znajdziesz case studies live moich własnych projektów biznesowych. Zobacz jak bardzo opłacalna jest reklama w Google Ads.

Umów termin i porozmawiajmy o pozycjonowanie o reklamie Google Ads

Prowadzenie kampanii reklamowych Google Ads w 5 krokach

Pierwszy kontakt

Wybierz termin naszej luźnej rozmowy online lub telefonicznie tutaj. Porozmawiamy i dowiesz się jak może wyglądać nasza ewentualna współpraca.

Podpisanie umowy

Ty decydujesz jak długo będę opiekować się Twoimi reklamami w Google Ads. Zero kar umownych i przywiązania. Cała umowa ma 1,5 strony formatu A4. To absolutne minimum formalności.

Odpalamy reklamy Google Ads

Za każdy miesiąc obsługi kampanii reklamowej Google Ads płacisz z góry. Po zaksięgowaniu płatności na koncie, zabieram się do pracy.

Jesteśmy w stałym kontakcie

Pozostajemy w stałym kontakcie, abym mógł wycisnąć z reklam Google jak największą skuteczność. Nim dopracuję reklamy, będę do Ciebie często dzwonił.

Raporty w trybie LIVE

Działamy na Twoim koncie reklamowym i wyjaśnię Ci, które dane są najważniejsze dla Twoich celów biznesowych. Możesz sprawdzać skuteczność reklamy w dowolnym momencie.

Umów termin i porozmawiajmy o reklamie w Google Ads

Zarezerwuj termin

Masz wątpliwości?

Przejrzyj częste pytania dotyczące reklam Google Ads

Obawiasz się o firmowy budżet i nie chcesz go przepalić na nieskuteczną reklamę Google Ads? Jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszam na luźną rozmowę.

Zarezerwuj luźną rozmowę

Efekty uruchomionej kampanii reklamowej Google Ads zobaczysz nawet tego samego dnia. Jednak dopracowanie kampanii wymaga czasu i licznych modyfikacji.

Nie. Podstawą jest tutaj dobrze zoptymalizowana pod kątem SEO i sprzedaży strona internetowa. Inaczej koszy rosną i przegrywa się z konkurencją. Dokładnie Ci wszystko wyjaśnię nim wystartujemy z reklamą w Google Ads.

+350 przedsiębiorców już ma skuteczny marketing

Przeczytaj opinie i zobacz jak będzie wyglądać nasza współpraca

Cennik prowadzenia kampanii Google Ads

Poniżej znajdziesz orientacyjny cennik prowadzenia reklam Google Ads wraz z sugerowanym budżetem na kampanię. Dokładną wycenę przedstawię po zapoznaniu się z Twoją stroną internetową i celami biznesowymi do osiągnięcia.
Mała firma
od 1000 zł netto + budżet reklamowy
Dla małych firm działających lokalnie. Sugerowany miesięczny budżet reklamowy min. 3000 zł netto.
Duża firma
od 1500 zł netto + budżet reklamowy
Dla dużych firm działających w całej Polsce. Sugerowany miesięczny budżet reklamowy min. 4000 zł netto.
Sklep internetowy
od 2000 zł netto + budżet reklamowy
Dla sklepów internetowych sprzedających w Polsce. Sugerowany miesięczny budżet reklamowy min. 6000 zł netto.
Im dokładniej opiszesz problem do rozwiązania, tym konkretniej będę mógł Ci odpowiedzieć.
  Zarezerwuj termin.

  Wybierz dzień i godzinę naszej rozmowy.

  Lub wybierz inną formę kontaktu:

  lub wybierz inną formę kontaktu.

  Kocur Marketingu Michał Lembicz. Na blogu dzielę się wiedzą o budowaniu silnej marki, sprzedaży i marketingu. Pomagam małym i średnim firmom działającym w Polsce zwiększać sprzedaż.

  Polityka prywatności

  Lembicz.pl 2022 - wszelkie prawa zastrzeżone

  crossmenuchevron-downarrow-left