logo-lembicz

Reklamy Google Ads

Precyzyjna dokładność. Duża sprzedaż.

Poprzez kampanie reklam sponsorowanych Google ADS, precyzyjnie docieramy do Twoich docelowych grup klientów. Popraw wyniki sprzedaży dzięki Google ADS.

Zapytaj o reklamy Google ADS

Odkryj w sobie kota marketingu

Zapisz się na DARMOWY NEWSLETTER

Chcesz mieć silną markę? Więcej i lepiej sprzedawać? Wiedzieć jak budować trwałe relacje z klientami? No to malinowo, bo właśnie tego uczy mój newsletter. Zero spamu. Same konkrety. Wchodzisz w to?  Zaufali mi:

  CO ZYSKASZ DZIĘKU REKLAMOM GOOGLE ADS?

  Dotarcie do grupy docelowej

  Niski koszt pozyskania klienta

  Szybko widać efekty

  Poprawa wyników sprzedaży

  Kontrola budżetu

  Pomiary efektywności kampanii

  REKLAMA GOOGLE ADS U MNIE?

  Stworzę optymalną ilość kreacji reklamowych i systematycznie analizuję efektywność kampanii. Jest mnóstwo plusów korzystania z platformy reklamowej Google ADS z racji na rozbudowaną funkcjonalność, łatwość mierzenia skuteczności i zasięgi.

  Wraz z zespołem kocurów marketingu bardzo dokładnie określamy grupę docelową, obszar i czas działania kampanii. Z upływem czasu wyciągamy wnioski, które pozwalają nam dopracować do perfekcji Twoją kampanię i pozyskiwać dla Ciebie najlepszych klientów.

  Kampania Google ADS w krokach:

  1. Wypełniasz formularz na dole strony podając adres strony internetowej i określając cel kampanii w Google ADS.
  2. Kontaktuję się z Tobą w celu doprecyzowania informacji.
  3. Tworzę dla Ciebie konto w Google ADS lub udzielasz mi dostępu do swojego.
  4. Po zaksięgowaniu płatności na koncie na podstawie faktury VAT, zabieramy się do stworzenia, analizowania i modernizowania kampanii Google ADS.
  zapytaj o reklamy google adss

  KTO ZAJMIE SIĘ REKLAMĄ GOOGLE ADS?

  Nazywam się Michał Lembicz i odpowiadam za prowadzenie kampanii reklamowych Google ADS. Wielokrotnie już sprawdzałem możliwości reklamowe Google Ads i pomagały one mi i moim klientom, nie tylko w osiągnięciu wysokich dochodów, ale i istotnych wniosków marketingowych.

  Kampanie reklamowe Google Ads należy stale monitorować i modernizować. Reagować na konkurencję i szukać nowych możliwości dotarcia do klienta niskimi nakładami finansowymi. To klucz do uzyskania wysokiego zwrotu z inwestycji oraz mądrego zarządzania budżetem reklamowym.

  Każda wydana na reklamę w Google Ads złotówka powinna bezpośrednio lub pośrednio przynieść Ci zwrot zainwestowanych środków finansowych. Mogę zająć się Twoją kampanią reklamową Google Ads i pokazać Ci, jak wyglądają dobrze prowadzone kampanie.

  poznaj mnie

  EFEKTY REKLAM GOOGLE ADS

  Musisz poczekać, bo case study w trybie rzeczywistym jeśli chodzi o Google ads dopiero planuję uruchomić 1 stycznia 2022 roku. Nie chcę zaburzać innych testów, które aktualnie przeprowadzam.

  CZĘSTE PYTANIA DOTYCZĄCE REKLAM GOOGLE ADS

  Jak można zacząć współpracę?

  Wypełniasz formularz kontaktowy podając stronę www. Super jak podasz dodatkowo słowa kluczowe generujące Ci ruch najlepszej jakości i grupę docelową, ale nie jest to konieczne. W trakcie naszej rozmowy i tak otrzymam wszystko co potrzebne, aby wiedzieć w którą stronę pójść z reklamami Google Ads.

  Ile muszę czekać na pierwsze efekty?

  Reklamy Google Ads działają od razu i już pierwszego dnia prowadzenia przez nas kampanii możesz pozyskać klienta/klientów. Podpinasz pod swoje konto w Google Ads kartę kredytową i to cała Twoja robota.

  Od czego zależy koszt obsługi kampanii Google Ads?

  Głównym wyznacznikiem jest tutaj ilość kreacji reklamowych i czas poświęcony na dostosowanie i analizowanie efektywności kampanii reklamowej.

  Podobno często odmawiacie prowadzenia kampanii?

  Co z tego jeśli dotrę przez reklamy Google ads do Twoich SUPER KLIENTÓW, skoro istotne elementy dla wysokiej jakości/ilości sprzedaży będą u Ciebie niedopracowane? Szkoda przepalać budżetu reklamowego i trzeba najpierw wszystko doszlifować.

  Dlaczego nie pokazujemy efektów kampanii Google ads klientów?

  Wolę pokazać na żywo jakie osiągam efekty na własnych projektach, bo wtedy jest więcej soczystych danych i wniosków.

  ILE KOSZTUJĄ REKLAMY GOOGLE ADS U MNIE?

  Poniżej widocznych kwot nie rozpoczynam prowadzenia kampanii reklamowych Google Ads. Ostateczna cena zależy wyłącznie od ilości czasu jaki przeznaczam wraz z kocurami marketingu na prowadzenie kampanii Google ads.

  REKLAMA GOOGLE - START

  Od 700 zł netto + budżet reklamowy

  Na dobry początek, aby rozruszać Twój biznes i pokazać, że przez reklamy Google można szybko dotrzeć do Twoich SUPER KLIENTÓW.

  REKLAMA GOOGLE - OGIEŃ

  Od 1300 zł netto + budżet reklamowy

  Gdy dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej nie jest takie oczywiste i musimy dużo czasu poświęcić na kampanie reklamowe.

  REKLAMA GOOGLE - GIGANT

  Od 3000 zł netto + budżet reklamowy

  Od tej kwoty rozpoczynamy obsługę bardzo dużych projektów działających na terenie całej Polski, w tym rozbudowane sklepy internetowe.

  Twoje zdrowie. Już Ci polewam, a w tym czasie wypełnij formularz.   kontakt-w-sprawie-marketingu
   logo-lembicz

   Nazywam się Michał Lembicz. Prowadzę agencję marketingową RIKONA, gdzie wraz z zespołem specjalistów świadczymy usługi reklamowe. Na blogu dzielę się wiedzą, która pozwoli Ci zrozumieć fascynujący świat marketingu.

   Polityka prywatności

   Lembicz.pl 2021 - wszelkie prawa zastrzeżone

   Skontaktuj się

   Masz pytanie dotyczące marketingu? Nie krępuj się i namierzaj mnie. Postaram się pomóc najlepiej jak będę mógł.

   Kontakt+48 531 815 377