logo-lembicz

Pozycjonowanie stron

Wzrost widoczności. Rozkręcenie sprzedaży.

Pozycjonowanie stron internetowych realizuję pod kątem wyszukiwarki Google. To fundament moich własnych projektów internetowych, bo genialnie rozkręca sprzedaż w perspektywie czasu.

Wypełnij formularz

Odkryj w sobie kota marketingu

Zapisz się na NEWSLETTER

Chcesz mieć silną markę? Więcej i lepiej sprzedawać? Wiedzieć jak budować trwałe relacje z klientami? No to malinowo, bo właśnie tego uczy mój newsletter. Zero spamu. Same konkrety. Wchodzisz w to?  Zaufali mi:

  CO ZYSKASZ DZIĘKU POZYCJONOWANIU U MNIE?

  Duży wzrost sprzedaży

  Poprawę ruchu na stronie

  Oszczędność na płatnych reklamach

  Jasno określone cele do osiągnięcia

  Lepsza konwersja

  Innowacyjne podejście do SEO

  Jak wygląda pozycjonowanie u mnie?

  ZERO ŚCIEMY I BAJEK. Uczciwie informuję ile powinien wynieść Twój miesięczny budżet na pozycjonowanie, aby miało to ręce i nogi. Wychodzę z prostego założenia.  Wzrost widoczności w Google ma przekładać się na wzrost generowanych dochodów w Twojej firmie.

  Mówisz mi czego oczekujesz od pozycjonowania, a ja pod kątem tego celu opracowuję strategię działania na okres trzech lub sześciu miesięcy w ramach ustalonego budżetu. Co miesiąc otrzymujesz raport odzwierciedlający efektywność działań i dalej walczymy o wzrost widoczności Twojej strony internetowej w Google.

  Pozycjonowanie strony w 3 krokach:

  1. Wypełniasz formularz podając adres strony www i słowa kluczowe istotne dla Twojego biznesu.
  2. Otrzymasz niezobowiązującą propozycję współpracy wraz z możliwością umówienia się na bezpłatną rozmowę online, na której pokażę Ci efekty mojego pozycjonowania w Google.
  3. Podpisujemy umowę, opłacasz fakturę i zabieram się za pozycjonowanie według zaakceptowanej przez Ciebie strategii działania.
  Wypełnij formularz

  KTO ZAJMIE SIĘ POZYCJONOWANIEM?

  Nazywam się Michał Lembicz i zajmę się pozycjonowaniem Twojej strony internetowej. Pozycjonowanie realizuję nieprzerwanie od ponad dziesięciu lat, a udało mi się już wbić do TOP 10 takie słowa kluczowe jak: projekty domów, prezenty, gadżety, pożyczki, chwilówki, itd.

  Pozycjonowanie u mnie wygląda inaczej niż u większości agencji marketingowych czy freelancerów. Ogromny nacisk kładę na to, aby ruch uzyskany poprzez pozycjonowanie w Google miał przełożenie na generowanie dochodów w Twojej firmie. To dla mnie priorytet!

  To właśnie od pozycjonowania stron internetowych zaczęła się moja przygoda z marketingiem internetowym. Jeżeli rozpoczniemy współpracę, to szybko przekonasz się, że potrafię rozpędzić widoczność Twojej strony w Google.

  Wypełnij formularz

  EFEKTY MOJEGO POZYCJONOWANIA

  Tak wyglądają efekty pozycjonowanie moich własnych projektów. Mógłbym pokazać efekty moich klientów bez wrażliwych danych, ale tak jest po prostu uczciwiej i znacznie trudniej.

  CZĘSTE PYTANIA DOTYCZĄCE POZYCJONOWANIA

  Ile trzeba czekać na efekty pozycjonowania?

  Średni czas oczekiwania na wzrost ruchu/sprzedaży, wynosi 3-5 miesięcy. Muszę znać adres strony internetowej i wiedzieć o jakie słowa kluczowe Ci chodzi, aby dokładnie określić kiedy możesz się spodziewać widocznych efektów.

  Na jakie kraje wykonuję pozycjonowanie?

  Pozycjonuję tylko pod kątem pod kątem wyszukiwarki Google.pl i tylko w języku polskim.

  Czy w ramach pozycjonowania wykonuję audyt SEO?

  Nie wykonuję pozycjonowania, jeśli strona nie jest dostosowana pod kątem wytycznych wyszukiwarki Google. Audyt SEO jest odrębną usługą, którą wyceniam indywidualnie.

  Dlaczego u mnie tak drogo? Konkurencja jest tańsza!

  Im większy budżet tym szybciej pozycjonowanie w Google zacznie dla Ciebie zarabiać pieniądze. Kiedy tylko da radę obniżyć budżet, to dam Ci uczciwie znać.

  Czy daję gwarancję osiągnięcia efektów?

  Nie daję i nikt nie powinien takiej gwarancji dawać. Gramy na podwórku Google, a Twoja konkurencja też nie śpi i może z dnia na dzień podnieść budżet. Za dużo jest zmiennych na które nie ma się wpływu, aby dawać jakąkolwiek gwarancję.

  Może pozycjonowanie w rozliczeniu za efekty?

  Takie rozwiązanie jest ogromnym ograniczeniem dla Twojego biznesu i ostatecznie nie będzie Ci się to opłacać. Dlatego nie realizuję pozycjonowania Google w rozliczeniu za efekty.

  ILE KOSZTUJE POZYCJONOWANIE U MNIE?

  Pamiętaj, że im większy budżet na pozycjonowanie strony firmowej, sklepu czy bloga, tym szybciej strona zacznie generować wartościowych ruch z wyszukiwarki Google. To w Twoim interesie jest, aby budżet był jak największy.

  pozycjonowanie firmy

  od 1800 zł netto msc.

  Twoja strona firmowa szybko zacznie generować sprzedaż. Twoja konkurencja będzie zdziwiona tym, jak szybko zyskałeś wysokie pozycje.

  pozycjonowanie sklepu

  od 4000 zł netto msc.

  Wypozycjonujemy Twój sklep na setki jak nie tysiące istotnych słów kluczowych. Twoja sprzedaż w e-sklepie zacznie mocno iść w górę.

  pozycjonowanie bloga

  od 1500 zł netto msc.

  Twój blog będzie nie tylko generował znacznie większy ruch z wyników organicznych. Ten ruch będzie dla Ciebie wysokiej wartości.

  FORMULARZ KONTAKTU

  Wypełnij formularz. Następnego dnia roboczego dam Ci konkretną odpowiedź. Do usłyszenia - Kocur Marketingu.   Case Study Live pozycjonowanie Warszawa
   logo-lembicz

   Nazywam się Michał Lembicz. Na blogu dzielę się wiedzą o budowaniu silnej marki, sprzedaży i marketingu. Od 2011 roku zgłębiam ten świat, który daje mi niepoliczalną ilość radochy.

   Polityka prywatności

   Lembicz.pl 2021 - wszelkie prawa zastrzeżone

   LOKALNE USŁUGI

   Pozycjonowanie WarszawaPozycjonowanie ŁódźPozycjonowanie Legionowo
   Tutaj będzie całkiem sporo usług marketingowych pod kątem lokalnych wyników wyszukiwania, aby ułatwić klientom znalezienie kocura marketingu :-)