logo-lembicz

Pozycjonowanie stron

Poprawa widoczności. Wzrost sprzedaży.

Pozycjonowanie stron internetowych realizuję pod kątem wyszukiwarki Google. To też fundament moich własnych projektów internetowych, bo to według mnie najlepsza forma marketingu w długim okresie czasowym.

Zapytaj o pozycjonowanie strony

Odkryj w sobie kota marketingu

Zapisz się na NEWSLETTER

Chcesz mieć silną markę? Więcej i lepiej sprzedawać? Wiedzieć jak budować trwałe relacje z klientami? No to malinowo, bo właśnie tego uczy mój newsletter. Zero spamu. Same konkrety. Wchodzisz w to?  Zaufali mi:

  CO ZYSKASZ DZIĘKU POZYCJONOWANIU U MNIE?

  Duży wzrost sprzedaży

  Poprawę ruchu na stronie

  Oszczędność na płatnych reklamach

  Jasno określone cele do osiągnięcia

  Lepsza konwersja

  Innowacyjne podejście do SEO

  Jak wygląda pozycjonowanie u mnie?

  Nie nawijam makaronu na uszu. Uczciwie informuję ile powinien wynieść Twój miesięczny budżet na pozycjonowanie, aby miało to ręce i nogi. Wychodzę z prostego założenia.  Wzrost widoczności w Google ma przekładać się na wzrost generowanych dochodów w Twojej firmie.

  Mówisz mi czego oczekujesz od pozycjonowania, a ja pod kątem tego celu opracowuję strategię działania na okres trzech lub sześciu miesięcy w ramach ustalonego budżetu. Co miesiąc otrzymujesz raport odzwierciedlający efektywność działań i dalej walczymy o wzrost widoczności Twojej strony internetowej w Google.

  Pozycjonowanie strony w krokach:

  1. Wypełniasz formularz na dole strony podając adres strony www (to mi wystarczy).
  2. Po wstępnej analizie Twojej strony, kontaktuję się w celu pozyskania istotnych informacji.
  3. Otrzymujesz niezobowiązującą ofertę współpracy, którą możesz zakończyć w dowolnym momencie.
  4. Płatność za pozycjonowanie jest z góry na podstawie faktury VAT. Po zaksięgowaniu płatności zabieram się za pozycjonowanie w Google.
  Zapytaj o pozycjonowanie

  KTO ZAJMIE SIĘ POZYCJONOWANIEM?

  Nazywam się Michał Lembicz i zajmę się pozycjonowaniem Twojej strony internetowej. Pozycjonowanie realizuję nieprzerwanie od ponad dziesięciu lat, a udało mi się już wypozycjonować do TOP 10 takie słowa kluczowe jak: projekty domów, prezenty, gadżety, pożyczki, chwilówki, itd.

  Pozycjonowanie u mnie wygląda inaczej niż u większości agencji marketingowych czy freelancerów. Ogromny nacisk kładę na to, aby ruch uzyskany poprzez pozycjonowanie w Google miał przełożenie na generowanie dochodów w Twojej firmie. To dla mnie priorytet!

  Umowę na pozycjonowanie możesz rozwiązać ze mną w dowolnym momencie, jeśli nie spełnię Twoich oczekiwań. Sprawdź mnie i przekonaj się, że jeśli chodzi o pozycjonowanie stron w Google to jestem prawdziwym kocurem.

  poznaj mnie

  EFEKTY MOJEGO POZYCJONOWANIA

  Tak wyglądają efekty pozycjonowanie moich własnych projektów. Mógłbym pokazać efekty moich klientów bez wrażliwych danych, ale tak jest po prostu uczciwiej i znacznie trudniej.

  CZĘSTE PYTANIA DOTYCZĄCE POZYCJONOWANIA

  Ile trzeba czekać na efekty pozycjonowania?

  Średni czas oczekiwania na wzrost ruchu/sprzedaży, wynosi 3-5 miesięcy. Muszę znać adres strony internetowej i wiedzieć o jakie słowa kluczowe Ci chodzi, aby dokładnie określić kiedy możesz się spodziewać widocznych efektów.

  Na jakie kraje wykonuję pozycjonowanie?

  Pozycjonuję tylko pod kątem pod kątem wyszukiwarki Google.pl i tylko w języku polskim.

  Czy w ramach pozycjonowania wykonuję audyt SEO?

  Nie wykonuję pozycjonowania, jeśli strona nie jest dostosowana pod kątem wytycznych wyszukiwarki Google. Audyt SEO jest odrębną usługą, którą wyceniam indywidualnie.

  Dlaczego u mnie tak drogo? Konkurencja jest tańsza!

  U mnie nie jest drogo. Budżet jest dostosowany względem celu jaki pozycjonowanie strony ma osiągnąć w określonej perspektywie czasu.

  Czy daję gwarancję osiągnięcia efektów?

  Nie daję i nikt nie powinien takiej gwarancji dawać. Gramy na podwórku Google, a Twoja konkurencja też nie śpi i może z dnia na dzień podnieść budżet. Za dużo jest zmiennych, na które niestety nie mamy żadnego wpływu.

  ILE KOSZTUJE POZYCJONOWANIE U MNIE?

  Poniżej widocznych kwot nie rozpoczynam pozycjonowania. Finalna cena za pozycjonowanie jest określana po poznaniu Twoich oczekiwań i analizie konkurencji.

  pozycjonowanie firmy

  od 1500 zł netto msc.

  Twoja strona firmowa szybko zacznie generować sprzedaż. Twoja konkurencja będzie zdziwiona tym, jak szybko zyskałeś wysokie pozycje.

  pozycjonowanie sklepu

  od 3000 zł netto msc.

  Wypozycjonujemy Twój sklep na setki jak nie tysiące istotnych słów kluczowych. Twoja sprzedaż w e-sklepie zacznie mocno iść w górę.

  pozycjonowanie bloga

  od 1200 zł netto msc.

  Twój blog będzie nie tylko generował znacznie większy ruch z wyników organicznych. Ten ruch będzie dla Ciebie wysokiej wartości.

  Twoje zdrowie. Już Ci polewam, a w tym czasie wypełnij formularz.   kontakt-w-sprawie-marketingu
   logo-lembicz

   Nazywam się Michał Lembicz. Na blogu dzielę się wiedzą o budowaniu silnej marki, sprzedaży i marketingu. Od 2011 roku zgłębiam ten świat, który daje mi niepoliczalną ilość radochy.

   Polityka prywatności

   Lembicz.pl 2021 - wszelkie prawa zastrzeżone

   LOKALNE USŁUGI

   Pozycjonowanie Warszawa
   Tutaj będzie całkiem sporo usług marketingowych pod kątem lokalnych wyników wyszukiwania, aby ułatwić klientom znalezienie kocura marketingu :-)