logo-lembicz

Pozycjonowanie stron

Wzrost widoczności. Pozyskanie ruchu na stronie.

Pozycjonowanie stron realizuję pod kątem wyszukiwarki Google. Chcesz mieć widoczną stronę www na słowa kluczowe, które zwiększą sprzedaż w Twoim biznesie? Mogę się tym zająć.

BEZPŁATNA WYCENA W 24H

Głodny marketingowej wiedzy?

Zapisz się na NEWSLETTER

Chcesz mieć silną markę? Więcej i lepiej sprzedawać? Wiedzieć jak budować trwałe relacje z klientami? No to malinowo, bo właśnie tego uczy mój newsletter. Zero spamu. Same konkrety. Wchodzisz w to?  Zaufali mi:

  Dlaczego pozycjonowanie u mnie?

  Brak przywiązania umową

  BUDŻET DOSTOSOWANY DO TWOICH CELÓW BIZNESOWYCH

  CO MIESIĄC RAPORT Z EFEKTAMI POZYCJONOWANIA

  Jak wygląda pozycjonowanie u mnie?

  TYLKO 100% KONKRETÓW. Uczciwie informuję, jaki powinien być Twój budżet na pozycjonowanie, aby osiągnąć określone przez Ciebie cele biznesowe. Wychodzę z prostego założenia: Wzrost widoczności w Google powinien przekładać się na bezpośredni i/lub pośredni wzrost Twoich dochodów.

  Mówisz mi, czego oczekujesz od pozycjonowania, a ja opracuję spersonalizowany plan działania na okres co najmniej sześciu miesięcy współpracy. Co miesiąc otrzymasz raport odzwierciedlający efektywność działań. W razie pytań, zawsze możesz liczyć na moje wsparcie.

  Pozycjonowanie strony w 3 krokach:

  1. Wypełnij formularz kontaktowy na dole strony.
  2. Otrzymasz niezobowiązującą propozycję współpracy wraz z możliwością umówienia się na rozmowę telefoniczną lub online, aby omówić szczegóły pozycjonowania.
  3. Opracuję plan działania, cele do osiągnięcia i rozpoczynamy pozycjonowanie Twojej strony www.
  BEZPŁATNA WYCENA W 24H

  KTO ZAJMIE SIĘ POZYCJONOWANIEM TWOJEJ STRONY?

  Nazywam się Michał Lembicz i będę odpowiadał za pozycjonowanie Twojej strony internetowej. Posiadam ponad 10 lat doświadczenia, a na swoim koncie mam sukcesy w pozycjonowaniu takich słów kluczowych jak: "projekty domów", "prezenty", "gadżety", "pożyczki", "chwilówki" i wiele innych.

  Pozycjonowanie u mnie wygląda inaczej niż u większości agencji marketingowych czy specjalistów. Priorytetem jest dla mnie generowanie dochodów dla Twojej firmy poprzez zwiększenie ruchu na stronie, uzyskanego dzięki efektywnemu pozycjonowaniu w Google

  Moja przygoda z marketingiem internetowym rozpoczęła się właśnie od pozycjonowania stron. Jeśli zdecydujesz się na współpracę ze mną, szybko przekonasz się, że potrafię znacząco zwiększyć widoczność Twojej strony w Google.

  BEZPŁATNA WYCENA W 24H

  EFEKTY MOJEGO POZYCJONOWANIA

  Oto rezultaty pozycjonowania moich własnych projektów. Choć mógłbym pokazać efekty pracy dla moich klientów, omijając wrażliwe dane, uważam, że przedstawienie własnych osiągnięć jest bardziej uczciwe.

  CZĘSTE PYTANIA DOTYCZĄCE POZYCJONOWANIA

  Ile trzeba czekać na efekty pozycjonowania?

  Średni czas oczekiwania na wzrost ruchu/sprzedaży, wynosi 3-5 miesięcy. Muszę znać adres strony internetowej i wiedzieć o jakie słowa kluczowe Ci chodzi, aby dokładnie określić kiedy możesz się spodziewać widocznych efektów.

  Na jakie kraje wykonuję pozycjonowanie?

  Pozycjonuję tylko pod kątem pod kątem wyszukiwarki Google.pl i tylko w języku polskim.

  Czy w ramach pozycjonowania wykonuję audyt SEO?

  Nie wykonuję pozycjonowania, jeśli strona nie jest dostosowana pod kątem wytycznych wyszukiwarki Google. Audyt SEO jest odrębną usługą, którą wyceniam indywidualnie.

  Dlaczego konkurencja jest tańsza?

  Często konkurencja oferuje niższe ceny, aby przyciągnąć klientów, nie zwracając absolutnie uwagi na Twoje cele biznesowe do osiągnięcia. Dla mnie priorytetem jest, aby budżet był na takim poziomie, aby osiągnięcie efektów w określonym czasie było możliwe. Stąd moja oferta jest wyższa niż u konkurencji.

  Czy daję gwarancję osiągnięcia efektów?

  Niestety, ze względu na charakter pozycjonowania oraz nieprzewidywalność zmian w Google oraz aktywność konkurencji, nie mogę udzielić takiej gwarancji. Taka jest prawda.

  Może pozycjonowanie w rozliczeniu za efekty?

  Rozumiem, że rozważasz pozycjonowanie oparte na rozliczeniu za efekty. W praktyce takie podejście może wydawać się atrakcyjne, jednak często prowadzi do ograniczeń w długoterminowym rozwoju Twojego biznesu i ostatecznie nie jest dla Ciebie najkorzystniejszą opcją.

  Cennik pozycjonowania w Google

  Proszę traktować poniższy cennik pozycjonowania jako orientacyjny. Ostatecznie, wszystko zależy od Twoich oczekiwań oraz celów do zrealizowania w określonym czasie.

  biznes lokalny

  od 1500 zł netto msc.

  Pozycjonowanie w Google pod kątem konkretnej lokalizacji (miejscowości, dzielnice). Bez limitu słów kluczowych.

  biznes ogólnopolski

  od 2500 zł netto msc.

  Gdy Twoja firma świadczy usługi na terenie całej Polski. Bez limitu lokalizacji. Bez limitu słów kluczowych.

  sklep internetowy

  od 4000 zł netto msc.

  Popracujmy nad zwiększeniem ruchu w Twoim sklepie internetowym Cała Polska. Bez limitu słów kluczowych.

  FORMULARZ KONTAKTU

  Wypełnij formularz. Następnego dnia roboczego, dam Ci konkretną odpowiedź. 
   Case Study Live pozycjonowanie Warszawa
   Skuteczny marketing Lembicz.pl

   Nazywam się Michał Lembicz. Na blogu dzielę się wiedzą o budowaniu silnej marki, sprzedaży i marketingu. Od 2011 roku zgłębiam ten świat, który daje mi niepoliczalną ilość radochy.

   Polityka prywatności

   Lembicz.pl 2021 - wszelkie prawa zastrzeżone