logo-lembicz

Pozycjonowanie stron

Poprawa widoczności. Wzrost sprzedaży.

Pozycjonowanie stron internetowych realizuję pod kątem wyszukiwarki Google. To też fundament moich własnych projektów internetowych, bo to według mnie najlepsza forma marketingu w długim okresie czasowym.

Zamów pozycjonowanie strony internetowej

Odkryj w sobie kota marketingu

Zapisz się na DARMOWY NEWSLETTER

Chcesz mieć silną markę? Więcej i lepiej sprzedawać? Wiedzieć jak budować trwałe relacje z klientami? No to malinowo, bo właśnie o tym jest mój newsletter. Zero spamu. Same konkrety. Wchodzisz w to?  Zaufali mi:

  CO ZYSKASZ DZIĘKU POZYCJONOWANIU U MNIE?

  Duży wzrost sprzedaży

  Poprawę ruchu na stronie

  Oszczędność na płatnych reklamach

  Jasno określone cele do osiągnięcia

  Lepsza konwersja

  Innowacyjne podejście do SEO

  Jak wygląda pozycjonowanie u mnie?

  Nie nawijam makaronu na uszu. Uczciwie informuję ile powinien wynieść Twój miesięczny budżet na pozycjonowanie, aby miało to ręce i nogi. Wychodzę z prostego założenia.  Wzrost widoczności w Google ma przekładać się na wzrost generowanych dochodów w Twojej firmie.

  Mówisz mi czego oczekujesz od pozycjonowania, a ja pod kątem tego celu opracowuję strategię działania na okres trzech lub sześciu miesięcy w ramach ustalonego budżetu. Co miesiąc wysyłam raport z działań i dalej walczymy o wzrost widoczności Twojej strony internetowej w Google.

  Pozycjonowanie strony w krokach:

  1. Wypełniasz formularz na dole strony podając adres strony www (to mi wystarczy).
  2. Po wstępnej analizie Twojej strony, kontaktuję się w celu pozyskania istotnych informacji.
  3. Otrzymujesz niezobowiązującą ofertę współpracy, którą możesz zakończyć w dowolnym momencie bez kar.
  4. Płatność za pozycjonowanie jest z góry na podstawie faktury VAT. Po zaksięgowaniu płatności zabieramy się do pracy.
  Zleć mi pozycjonowanie strony

  KTO ZAJMIE SIĘ POZYCJONOWANIEM?

  Nazywam się Michał Lembicz i zajmę się pozycjonowaniem Twojej strony internetowej. Pozycjonowaniem zajmuję się nieprzerwanie od ponad dziesięciu lat, osiągając wysoką skuteczność. Ponad 70% ruchu na tej stronie, generują właśnie wejścia z wyników organicznych wyszukiwarki Google.

  Pozycjonowanie u mnie wygląda inaczej niż u większości agencji marketingowych czy freelancerów. Działamy według zaakceptowanej przez Ciebie strategii marketingowej, uwzględniającej jasno określone cele do osiągnięcia, w okresie trzech lub sześciu miesięcy współpracy.

  Umowę na pozycjonowanie możesz rozwiązać ze mną w dowolnym momencie bez żadnych kar umownych. Brzmi uczciwie prawda? Sprawdź mnie i przekonaj się, że jeśli chodzi o pozycjonowanie stron w Google to jestem prawdziwym kocurem.

  poznaj mnie

  EFEKTY MOJEGO POZYCJONOWANIA

  Tak wyglądają efekty pozycjonowanie moich własnych projektów. Mógłbym pokazać efekty moich klientów bez wrażliwych danych, ale tak jest po prostu uczciwiej i znacznie trudniej.

  CZĘSTE PYTANIA DOTYCZĄCE POZYCJONOWANIA

  Ile trzeba czekać na efekty pozycjonowania?

  Średni czas oczekiwania na wzrost ruchu/sprzedaży, wynosi 3-5 miesięcy. Muszę znać adres strony internetowej i wiedzieć o jakie słowa kluczowe Ci chodzi, aby dokładnie określić kiedy możesz się spodziewać widocznych efektów..

  Na jakie kraje wykonuję pozycjonowanie?

  Pozycjonuję tylko pod kątem pod kątem wyszukiwarki Google.pl i tylko w języku polskim.

  Czy w ramach pozycjonowania wykonuję audyt SEO?

  Nie wykonuję pozycjonowania jeśli strona nie jest dostosowana pod kątem wytycznych wyszukiwarki Google. Audyt SEO jest odrębną usługą, którą wyceniam indywidualnie.

  Dlaczego u mnie tak drogo? Konkurencja jest tańsza!

  Ponad 50% firm którym wykonuję pozycjonowanie, przyszło do mnie po współpracy z tanimi agencjami SEO czy freelancerami, które tylko brały pieniądze. Mają być efekty? Budżet musi być odpowiedni. Inaczej to nie ma sensu.

  Czy daję gwarancję osiągnięcia efektów?

  Nie daję i nikt nie powinien takiej gwarancji dawać. Gramy na podwórku Googla, a Twoja konkurencja też nie śpi i może z dnia na dzień podnieść budżet. Za dużo jest zmiennych, na które zarówno Ty i Ja nie mamy wpływu, aby cokolwiek obiecywać.

  ILE KOSZTUJE POZYCJONOWANIE U MNIE?

  Poniżej widocznych kwot nie rozpoczynam pozycjonowania. Finalna cena za pozycjonowanie jest określana po poznaniu Twoich oczekiwań i analizie konkurencji.

  pozycjonowanie firmy

  od 1500 zł netto msc.

  Twoja strona firmowa szybko zacznie generować sprzedaż. Twoja konkurencja będzie zdziwiona tym, jak szybko zyskałeś wysokie pozycje.

  pozycjonowanie sklepu

  Od 3000 zł netto msc.

  Wypozycjonujemy Twój sklep na setki jak nie tysiące istotnych słów kluczowych. Twoja sprzedaż w e-sklepie zacznie mocno iść w górę.

  pozycjonowanie bloga

  od 1150 zł netto msc.

  Twój blog będzie nie tylko generował znacznie większy ruch z wyników organicznych. Ten ruch będzie dla Ciebie wysokiej wartości.

  Twoje zdrowie. Już Ci polewam, a w tym czasie wypełnij formularz.   kontakt-w-sprawie-marketingu
   logo-lembicz

   Nazywam się Michał Lembicz. Prowadzę agencję marketingową RIKONA, gdzie wraz z zespołem specjalistów świadczymy usługi reklamowe. Na blogu dzielę się wiedzą, która pozwoli Ci zrozumieć fascynujący świat marketingu.

   Polityka prywatności

   Lembicz.pl 2021 - wszelkie prawa zastrzeżone

   Skontaktuj się

   Masz pytanie dotyczące marketingu? Nie krępuj się i namierzaj mnie. Postaram się pomóc najlepiej jak będę mógł.

   Kontakt+48 531 815 377