Pozycjonowanie stron

Potencjalni klienci szukają Twoich usług lub produktów w Google, ale trafiają do Twojej konkrencji, zamiast do Ciebie?  Skuteczne pozycjonowanie stron w Google rozwiąże Twój problem.

 • Brak przywiązania umową.
 • Budżet dostosowany do Twoich celów biznesowych.
 • Co miesiąc raport z widoczności Twojej strony www.
Umów rozmowę

Porozmawiajmy o pozycjonowaniu Twojej strony

Nie wiesz jak działa pozycjonowanie stron i czy to dobre rozwiązanie dla Twojego biznesu? Wszystko Ci wytłumaczę podczas naszej luźnej, niezobowiązującej rozmowy online lub telefonicznie. Do usłyszenia w wybranym przez Ciebie terminie.

Umów rozmowę

Dlaczego pozycjonowanie stron u mnie?

BRAK PRZYWIĄZANIA UMOWĄ. BRAK JAKICHKOLWIEK KAR UMOWNYCH. TY DECYDUJESZ JAK DŁUGO TRWAĆ BĘDZIE NASZA WSPÓŁPRACA.

Uczciwie informuję jaki budżet będzie potrzebny, żeby w określonym przez Ciebie czasie, zrealizować wyznaczone cele pozycjonowania strony. Nie usłyszysz ode mnie bajek o efektach pozycjonowania z kosmosu za 800 zł miesięcznie.

Pozycjonowanie stron u mnie wygląda tak, że zawsze wiesz, na czym obecnie się koncentrujemy i zawsze odbiorę od Ciebie telefon, żeby porozmawiać o aktualnie przeprowadzanych działaniach. Tak to moim zdaniem powinno wyglądać wszędzie.

Brak przywiązania umową.
Co miesiąc raport z widoczności strony.
Jesteśmy w stałym kontakcie.

Musisz to wiedzieć o pozycjonowaniu stron w Google:

Pozycjonowanie działa w perspektywie długoterminowej. To nie reklamy sponsorowane, że odpalasz i już następnego dnia masz efekty. Cierpliwość jest tutaj kluczem.

Pozycjonowanie stron nie jest drogie. Im dłużej trwa pozycjonowanie, tym robi się coraz tańsze w przeliczeniu na osiągane efekty. To fundament moich własnych projektów.

Optymalizacja strony to podstawa. Twoja strona musi być dobrze dostosowana pod kątem wybranych słów kluczowych i wytycznych wyszukiwarki Google. Inaczej nie ma to sensu.

Pozycjonowanie działa po zaprzestaniu usługi. Efekty nie znikają z dnia na dzień. Reklamy sponsorowane wyłączasz i koniec, a efekty pozycjonowania mogą się długo utrzymywać.

Content is King. Treści na Twojej stronie internetowej muszą być pisane pod kątem wyznaczonego celu biznesowego i wytycznych SEO, żeby koszty pozycjonowania były mniejsze.

Uważnie czytaj umowy na pozycjonowanie. To właśnie w umowach kryją się pułapki: minimum rok trwania umowy, długi okres wypowiedzenia i gigantyczne kary za rozwiązanie umowy.

Tak wyglądają efekty pozycjonowania stron u mnie:

Oto rezultaty pozycjonowania moich własnych projektów. Mógłbym pokazać efekty pozycjonowania stron przedsiębiorców którzy mi zaufali, ale bardzo dbam o bezpieczeństwo funkcjonowania ich projektów biznesowych.

Porozmawiajmy o pozycjonowanie Twojej strony www

Pozycjonowanie stron w 5 krokach

Pierwszy kontakt

Wybierz termin naszej luźnej rozmowy online lub telefonicznie tutaj . Porozmawiamy i wyjaśnię Ci jak będzie wyglądać nasza ewentualna współpraca.

Niezobowiązująca wycena

Na podstawie otrzymanych informacji, otrzymasz szacunkową wycenę pozycjonowania strony www. Po akceptacji, przechodzimy do papierologii.

Podpisanie umowy

Ty decydujesz jak długo będzie trwać pozycjonowanie strony. Zero kar umownych i przywiązania. Cała umowa ma 1,5 strony formatu A4. Prawdziwe minimum formalności.

Zaczynamy pozycjonowanie

Za każdy miesiąc pozycjonowania strony płacisz z góry na podstawie faktury VAT. Po zaksięgowaniu płatności na koncie, zabieram się do pracy.

Raport i działamy dalej

Do 5. dnia kolejnego miesiąca otrzymasz raport z widoczności swojej strony i fakturkę na kolejny miesiąc działań. Zawsze o wszystkim Cię informuję i zawsze odbieram telefon.

Umów termin i porozmawiajmy o pozycjonowanie Twojej strony www

Zarezerwuj termin

Masz wątpliwości?

Częste pytania dotyczące pozycjonowania

Chcesz porozmawiać zanim zdecydujesz się na pozycjonowanie strony? Zapraszam na luźną, trwającą do 15 minut rozmowę.

Zarezerwuj luźną rozmowę

Wszystko zależy od celów do osiągnięcia i budżetu na działania. Bezpiecznie jest zakładać, że pierwsze efekty pozycjonowania widać po czterech miesiącach. Zdarza się, że i dwa miesiące wystarczą, ale zawsze lepiej jest zakładać pesymistyczny wariant.

U mnie wycena odzwierciedla osiągnięcie określonych przez Ciebie celów pozycjonowania w wyznaczonym czasie. Nie są to cyfry wzięte z kosmosu, byle tylko pozyskać w miesiącu jak największą liczbę klientów. Tak wyszło z moich wyliczeń, a z kim zdecydujesz się współpracować, to już Twoja decyzja.

To właśnie od pozycjonowania stron w Google zaczęła się moja przygoda z marketingiem. Zajmuję się tym od 2011 roku, a więc już ponad dwanaście lat. Mam więc troszkę doświadczenia, a i tak wciąż przeprowadzam testy i szlifuję swoje umiejętności.

Taki model rozliczania jest zarezerwowany tylko dla przedsiębiorców, z którymi współpracuję minimum dwa lata. Stawiam stronę internetową na swojej domenie, zajmuję się całym marketingiem (nie tylko SEO).  Płacisz tylko za efekt, w postaci pozyskanego leada, klienta czy sprzedaży. Brzmi dobrze?

+350 przedsiębiorców już ma skuteczny marketing

Przeczytaj opinie i zobacz jak będzie wyglądać nasza współpraca

Cennik pozycjonowania w Google

Proszę traktować poniższy cennik pozycjonowania jako orientacyjny. Ostatecznie, wszystko zależy od określonych przez Ciebie celów do osiągnięcia w wyznaczonym czasie.
Pozycjonowanie bloga
od 2000 zł netto (2460 zł brutto)
Zwiększę widoczność artykułów Twojego bloga i dam dostep do narzędzi, które ułatwią Ci pisanie pod kątem SEO.
Pozycjonowanie strony firmowej
od 4000 zł netto (4920 zł brutto)
Nie ważne czy działasz lokalnie czy na całą Polskę. Twoi klienci w końcu znajdą Twoje usługi i/lub produkty w Google.
Pozycjonowanie sklepu www
od 6000 zł netto (7380 zł brutto)
Wyciągnę cały potencjał z Twojego sklepu internetowego i sprowadzę wartościowy ruch, który rozkręci Twoją sprzedaż.
Im dokładniej opiszesz problem do rozwiązania, tym konkretniej będę mógł Ci odpowiedzieć.
  Zarezerwuj termin.

  Wybierz dzień i godzinę naszej rozmowy.

  Lub wybierz inną formę kontaktu:

  lub wybierz inną formę kontaktu.

  Kocur Marketingu Michał Lembicz. Na blogu dzielę się wiedzą o budowaniu silnej marki, sprzedaży i marketingu. Pomagam małym i średnim firmom działającym w Polsce zwiększać sprzedaż.

  Polityka prywatności

  Lembicz.pl 2022 - wszelkie prawa zastrzeżone

  crossmenuchevron-downarrow-left