logo-lembicz

Pozycjonowanie stron

Wzrost widoczności. Rozkręcenie sprzedaży.

Pozycjonowanie stron realizuję pod kątem wyszukiwarki Google. Chcesz mieć widoczną stronę www na słowa kluczowe, które zwiększą sprzedaż w Twoim biznesie? Mogę się tym zająć.

Wypełnij formularz kontaktu

Głodny marketingowej wiedzy?

Zapisz się na NEWSLETTER

Chcesz mieć silną markę? Więcej i lepiej sprzedawać? Wiedzieć jak budować trwałe relacje z klientami? No to malinowo, bo właśnie tego uczy mój newsletter. Zero spamu. Same konkrety. Wchodzisz w to?  Zaufali mi:

  CO ZYSKASZ DZIĘKU POZYCJONOWANIU U MNIE?

  Duży wzrost sprzedaży

  Poprawę ruchu na stronie

  Oszczędność na płatnych reklamach

  Jasno określone cele do osiągnięcia

  Lepsza konwersja

  Innowacyjne podejście do SEO

  Jak wygląda pozycjonowanie u mnie?

  ZERO ŚCIEMY I BAJEK. Uczciwie informuję ile powinien wynieść Twój miesięczny budżet na pozycjonowanie, aby miało to ręce i nogi. Wychodzę z prostego założenia.  Wzrost widoczności w Google ma przekładać się na wzrost generowanych dochodów w Twojej firmie.

  Mówisz mi czego oczekujesz od pozycjonowania, a ja pod kątem tego celu opracowuję strategię działania na okres  sześciu miesięcy w ramach ustalonego budżetu. Co miesiąc otrzymujesz raport odzwierciedlający efektywność działań i dalej walczymy o wzrost widoczności Twojej strony internetowej w Google.

  Pozycjonowanie strony w 3 krokach:

  1. Wypełniasz formularz kontaktu na dole strony
  2. Otrzymasz niezobowiązującą propozycję współpracy wraz z możliwością umówienia się na rozmowę telefoniczną lub online, aby omówić szczegóły pozycjonowania.
  3. Opracowujemy plan działania, cele do osiągnięcia i ruszamy z pozycjonowaniem Twojej strony
  Wypełnij formularz

  KTO ZAJMIE SIĘ POZYCJONOWANIEM?

  Nazywam się Michał Lembicz i zajmę się pozycjonowaniem Twojej strony internetowej. Pozycjonowanie realizuję nieprzerwanie od ponad dziesięciu lat, a udało mi się już wbić do TOP 10 takie słowa kluczowe jak: projekty domów, prezenty, gadżety, pożyczki, chwilówki, itd.

  Pozycjonowanie u mnie wygląda inaczej niż u większości agencji marketingowych czy freelancerów. Ogromny nacisk kładę na to, aby ruch uzyskany poprzez pozycjonowanie w Google miał przełożenie na generowanie dochodów w Twojej firmie. To dla mnie priorytet!

  To właśnie od pozycjonowania stron internetowych zaczęła się moja przygoda z marketingiem internetowym. Jeżeli rozpoczniemy współpracę, to szybko przekonasz się, że potrafię rozpędzić widoczność Twojej strony w Google.

  Wypełnij formularz

  EFEKTY MOJEGO POZYCJONOWANIA

  Tak wyglądają efekty pozycjonowanie moich własnych projektów. Mógłbym pokazać efekty moich klientów bez wrażliwych danych, ale tak jest po prostu uczciwiej i znacznie trudniej.

  CZĘSTE PYTANIA DOTYCZĄCE POZYCJONOWANIA

  Ile trzeba czekać na efekty pozycjonowania?

  Średni czas oczekiwania na wzrost ruchu/sprzedaży, wynosi 3-5 miesięcy. Muszę znać adres strony internetowej i wiedzieć o jakie słowa kluczowe Ci chodzi, aby dokładnie określić kiedy możesz się spodziewać widocznych efektów.

  Na jakie kraje wykonuję pozycjonowanie?

  Pozycjonuję tylko pod kątem pod kątem wyszukiwarki Google.pl i tylko w języku polskim.

  Czy w ramach pozycjonowania wykonuję audyt SEO?

  Nie wykonuję pozycjonowania, jeśli strona nie jest dostosowana pod kątem wytycznych wyszukiwarki Google. Audyt SEO jest odrębną usługą, którą wyceniam indywidualnie.

  Dlaczego u mnie tak drogo? Konkurencja jest tańsza!

  Bardzo często konkurencja podaje niskie ceny pozycjonowania w Google, aby tylko pozyskać kolejnego klienta. Mi zależy na tym, aby pozycjonowanie jak najszybciej przyniosło efekty i przyniosło Ci bezpośrednie/pośrednie korzyści finansowe. Po prostu im wyższy budżet na pozycjonowanie, tym szybciej osiąga się efekty.

  Czy daję gwarancję osiągnięcia efektów?

  Nie daję i nikt nie powinien takiej gwarancji dawać. Gramy na podwórku Google, a Twoja konkurencja też nie śpi i może z dnia na dzień podnieść budżet. Za dużo jest zmiennych na które nie ma się wpływu, aby dawać jakąkolwiek gwarancję.

  Może pozycjonowanie w rozliczeniu za efekty?

  Takie rozwiązanie jest ogromnym ograniczeniem dla Twojego biznesu i ostatecznie nie będzie Ci się to opłacać. Dlatego nie realizuję pozycjonowania Google w rozliczeniu za efekty.

  Cennik pozycjonowania w Google

  Poniższy cennik pozycjonowania proszę traktować orientacyjnie. Ostatecznie wszystko zależy od Twoich oczekiwań do zrealizowania w określonym czasie. Pamiętaj, że im większy budżet na pozycjonowanie, tym szybciej strona internetowa się rozpędzi i zacznie pozyskiwać klientów. Oszczędzanie nie ma tutaj kompletnie żadnego sensu biznesowego i strategicznego.

  biznes lokalny

  od 1500 zł netto msc.

  Pozycjonowanie w Google pod kątem konkretnej lokalizacji (miejscowości, dzielnice). Bez limitu słów kluczowych.

  biznes ogólnopolski

  od 2500 zł netto msc.

  Gdy Twoja firma świadczy usługi na terenie całej Polski. Bez limitu lokalizacji. Bez limitu słów kluczowych.

  sklep internetowy

  od 4000 zł netto msc.

  Popracujmy nad zwiększeniem ruchu i sprzedaży w Twoim sklepie internetowym Bez limitu słów kluczowych.

  FORMULARZ KONTAKTU

  Wypełnij formularz. Następnego dnia roboczego, dam Ci konkretną odpowiedź. 
   Case Study Live pozycjonowanie Warszawa
   Skuteczny marketing Lembicz.pl

   Nazywam się Michał Lembicz. Na blogu dzielę się wiedzą o budowaniu silnej marki, sprzedaży i marketingu. Od 2011 roku zgłębiam ten świat, który daje mi niepoliczalną ilość radochy.

   Polityka prywatności

   Lembicz.pl 2021 - wszelkie prawa zastrzeżone