Lembicz-logo

AUDYT SEO

Wybudźmy cały potencjał Twojej strony

Dobrze wykonany audyt SEO to nieporównywalnie lepsza widoczność strony w wyszukiwarce Google. W pełni wykorzystany potencjał to klucz do wartościowego ruchu na Twojej stronie internetowej. Rozruszajmy maksymalne wewnętrzną moc Twojej strony internetowej.

blog o marketingu lembicz

Na czym polega profesjonalny audyt SEO?

W internecie możesz bez problemu znaleźć darmowy audyt SEO. Różnica polega na tym, że bezpłatna analiza strony pod kątem SEO  jest pozbawiona najważniejszego czynnika - Doświadczenia specjalisty. To właśnie specjalista potrafi określić kierunek optymalizacji, którego efektem będzie możliwość dotarcia do określonej grupy docelowej. Na tym polega profesjonalny audyt SEO, który wykonuję od 2011 roku. Dokładnie tak wyglądają różnice:

Darmowy audyt SEO

Weryfikacja elementów ocenianych przez algorytm
Ogólna widoczność strony internetowej
Ogólne mechaniczne wskazówki optymalizacyjne
Orientacyjna szybkość strony internetowej
Wysoka szansa kontaktu od agencji marketingowej
Trwa od kilku do kilkunastu sekund

Płatny audyt SEO

Weryfikacja wszystkich istotnych elementów strony
Widoczność strony na wszystkich pozycjach w TOP 50
Konkretne wskazówki poprawiające widoczność strony
Realne oszacowanie szybkości strony wraz z zaleceniami
Z góry wiesz ile maksymalnie będzie kosztował
Trwa od kilku do kilkudziesięciu dni
Sam korzystam z narzędzi przyśpieszających stworzenie mechanicznego audytu SEO. Przeanalizowanie danych i opracowanie zmian to już proces, którego żadna maszyna nie jest w stanie wykonać.

Ile kosztuje wykonanie audytu SEO?

Strona firmowa

OD 1800 PLN NETTO
Czas realizacji: od 10 dni

Landing Page

OD 1500 PLN NETTO
Czas realizacji: od 8 dni

Blog osobisty

OD 1600 PLN NETTO
Czas realizacji: od 8 dni

Sklep internetowy

OD 3000 PLN NETTO
Czas realizacji: od 16 dni
Od tych kwot wykonuję audyt SEO w przypadku poważnych zaniedbań optymalizacyjnych. Jeżeli Twoja strona internetowa była prawidłowo prowadzona i nie doszło do rażących zaniedbań SEO to cena będzie atrakcyjniejsza i czas realizacji krótszy. Po wypełnieniu formularza w przeciągu 48 godzin otrzymasz dokładne informacje dotyczące audytu SEO.

Co daje profesjonalny audyt SEO?

Efekt zaledwie 5 miesięcy pozycjonowania bloga Lembicz.pl . Bez dostosowania strony pod kątem SEO taki efekt z samego pozycjonowania nie byłby możliwy do osiągnięcia. Niski budżet na działania off-site w bardzo konkurencyjnej branży marketingowej. Właśnie dlatego opłaca się zainwestować w profesjonalny audyt SEO pod kątem grupy docelowej. Ja jestem bardzo zadowolony z efektów i firmy dla których pracuję też są.
5 miesięcy pozycjonowania w googleefekty audytu SEO

Wypełnij formularz odnośnie audytu SEO

Tylko jeśli takie efekty chcesz widzieć u siebie

LEMBICZ.PL
Blog o marketingu internetowym i stacjonarnym. Założony w 2020 roku, a w branży marketingowej działam od 2011 roku. Mam nadzieję, że materiały opublikowane na blogu wciągną Cię w fascynujący świat marketingu.
Polityka prywatności
© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram