Lembicz-logo

REKLAMA GOOGLE ADS

Potężne źródło pozyskiwania klientów

Kampanie sponsorowane Google Ads to świetny sposób na szybkie dotarcie do potencjalnych klientów. Przemyślana reklama i konkretnie ustawiona grupa docelowa potrafią znacznie podnieść liczbę klientów jak i wielkość sprzedaży.
blog o marketingu lembicz

Dlaczego reklama Google Ads

Wyszukiwarka Google jest najpopularniejsza w Polsce. Każdego dnia dziesiątki tysięcy osób za jej pomocą szukają usług lub produktów. Jeżeli Twoja reklama w Google Ads przyciągnie wzrok potencjalnej grupy docelowej, to masz dużą szansę pozyskać klienta. Sam korzystam z tej formy płatnego marketingu, promując się lokalnie i krajowo. Oczywiście reklamy Google Ads mogą działać globalnie. Najważniejsza jest dobra kreacja reklamowa i określenie jak najdokładniej grupy docelowej. Więcej o reklamach Google Ads przeczytasz na moim blogu.
LEMBICZ.PL
Blog o marketingu internetowym i stacjonarnym. Założony w 2020 roku, a w branży marketingowej działam od 2011 roku. Mam nadzieję, że materiały opublikowane na blogu wciągną Cię w fascynujący świat marketingu.
Polityka prywatności
© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram