Lembicz-logo

TWORZENIE STRON WWW

Stworzę Ci stronę internetową z duszą

Strona internetowa to działająca całą dobę, przez siedem dni w tygodniu wizytówka Twojej firmy. To wirtualne odzwierciedlenie jakości, podejścia i istotnych wartości Twojego biznesu. Mogę dla Ciebie stworzyć zachwycającą wizualnie i posiadającą duszę stronę internetową.
blog o marketingu lembicz

Jaka będzie Twoja strona www?

Szybka

Unikamy ciężkich grafik i zbędnych udziwnień. Twoja strona internetowa ma działać błyskawicznie.

Responsywna

Na każdym telefonie i tablecie ma wyglądać perfekcyjnie. Dostosowana do każdej możliwej rozdzielczości.

Wygodna

Zarządzanie stroną internetową od środka ma być banalnie proste i intuicyjne. Edycja strony nie sprawi kłopotu.

Dochodowa

Strona internetowa ma przede wszystkim bezpośrednio lub pośrednio wpływać na generowane dochody.

Ten blog internetowy jest bardzo prostą stroną internetową, w pełni spełniającym moje założenia. Tutaj nacisk został położony przede wszystkim na przejrzystość, szybkość i czytelność. Strona mojej agencji marketingowej jest już bardziej rozbudowana pod kątem technicznym i wizualnym. Każdy projekt strony www powstaje właśnie pod kątem określonych celów biznesowych.

Ile kosztuje strona www?

Strona firmowa

OD 2000 PLN netto

Blog

OD 2000 PLN netto

Landing Page

OD 2000 PLN netto

Sklep

OD 5000 PLN netto
Ostatecznie koszt strony www zależy od złożoności i wielkości projektu. Sam nie projektuję stron www, tylko robię to we współpracy z zespołem programistów, copywriterów i grafików. Posiadam kilkanaście własnych projektów stron internetowych w różnych branżach, a każda z nich osiąga główny cel działań marketingowych, czyli generuje bezpośrednio lub pośrednio dochody.

Formularz kontaktu

LEMBICZ.PL
Blog o marketingu internetowym i stacjonarnym. Założony w 2020 roku, a w branży marketingowej działam od 2011 roku. Mam nadzieję, że materiały opublikowane na blogu wciągną Cię w fascynujący świat marketingu.
Polityka prywatności
© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
laptop-phonediamondrocketsmile linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram