Lembicz-logo

Tworzenie stron www

Mają wyglądać. Mają dla Ciebie zarabiać

Projektowanie stron internetowych to dzisiaj żadna umiejętność. Kupujesz gotowy szablon strony i już. Ot cała filozofia. Za kilkaset złotych ma się już stronę internetową. Własnymi rękoma zaprojektowana, więc idealnie o to Ci chodziło prawda? Gdyby tak było to programiści wyginęliby niczym dinozaury lub pracowali za znacznie mniejsze pieniądze.

Strona internetowa nie musi się nawet Tobie podobać. Ma podobać się Twojej docelowej grupie klientów. To w ich oczach ma wyglądać na profesjonalną. W końcu to właśnie klienci korzystają z Twoich usług i produktów? Ja stworzę taką stronę www z jedną różnicą. Tobie też będzie się ona podobać.

Jaka będzie Twoja strona internetowa

Szybka

Ma być jak rakieta. Unikamy ciężkich grafik i zbędnych udziwnień przez które Twoja strona internetowa jest wagi ciężkiej.

Responsywna

Na każdym urządzeniu ma wyglądać idealnie. Na komputerze, tablecie czy telefonie. Ma budzić zachwyt bez względu gdzie się pojawi.

Wygodna

Zarządzanie stroną internetową ma być banalnie proste. Siadasz do edycji i wszystko sobie możesz samemu zmienić według potrzeby.

Dochodowa

Strona internetowa ma zarabiać dla Ciebie pieniądze. Bezpośrednio jak i pośrednio. To jest najważniejszy cel strony www.

Czy wiesz że, jest mnóstwo pięknych i zaprojektowanych za ogromne pieniądze stron internetowych które... Nigdy nie zarobiły? Poważnie! Z drugiej strony jest cała masa (delikatnie mówiąc) brzydkich stron www zarabiających potężne pieniądze. Gdzie w tym sens? Gdzie tu logika? Rozwiązanie tej zagadki jest niestety bardzo proste: Żeby strona internetowa zarabiała dla Ciebie bezpośrednio lub pośrednio, muszą na nią trafiać potencjalni klienci.

Ta strona internetowa nie jest jeszcze idealna wizualnie. Jak na blog o marketingu wygląda całkiem nieźle (jak przejrzysz blogi zagraniczne o marketingu to wygląda wręcz wzorcowo). I wiesz co? Twoja strona www też nie musi być najlepszą z najlepszych. Nie musi być pisana od zera całkowitego. Dzięki niej masz jak najszybciej zacząć zarabiać pieniądze przy wysokim poziomie konwersji (ilość użytkowników odwiedzająca stronę podzielona przez ilość klientów). Tylko tyle. I aż tyle.

Jakie strony www mogę zaprojektować

Strona firmowa

Najczęściej wykonuję właśnie projektowanie stron firmowych. Każdego dnia powstają nowe firmy, które chcą jak najszybciej dotrzeć do nowych klientów. Strona firmowa działa 24 godziny na dobę. To najważniejsze narzędzie do budowania wiarygodności firmy czy kreowaniu jej wizerunku. Jak mówi znane stwierdzenie: Nie ma Cię w internecie to nie istniejesz.

Sklep internetowy

Drugim w kolejności rodzajem stron www, które mam przyjemność tworzyć są właśnie sklepy internetowe z małą i dużą liczbą produktów. Od razu perfekcyjnie szlifowane pod SEO, nawet jeśli klient innej firmie zleca pozycjonowanie (wolny rynek). Dużą uwagę przykładam do tego, aby nawigacja po stronie potencjalnego klienta była intuicyjna. Wizualnie też musi być oczywiście perełka.

Landing Page

Może to być zarówno prosta strona firmowa lub dedykowana pod kątem sprzedaży usług lub produktów. Siła landing page tkwi w prostocie. Celem nie musi być koniecznie sprzedaż. Może to być kontakt z firmą, pozostawienie danych osobowych, wypełnienie ankiety, wzięcie udział w konkursie... Możliwości są tak naprawdę nieograniczone. Dobry landing page cechuje duża konwersja.

Blog

Prowadzę obecnie dwa blogi: Ten o marketingu i jeszcze jeden o zarabianiu pieniędzy. Oba zostały stworzone w mojej agencji marketingowej. Przy projektowaniu bloga biorę, bardzo ważne jest zrozumienie w jaki sposób ma on autorowi przynosić w przyszłości pieniądze. Od razu biorę to pod uwagę w projekcie, żeby przyszły bloger mógł jak najszybciej zacząć zarabiać.

Ile kosztuje strona internetowa?

ile kosztuje strona internetowa

Nie zalecam gwałtownych ruchów. Na spokojnie. Głębokie wdechy.

Delikatnie przygotuję Cię na cenę zaprojektowania strony internetowej. Wiesz jaka jest różnica pomiędzy kosztem a inwestycją? Najprościej mówiąc: Koszty nie zarabiają pieniędzy. Celem inwestycji jest zysk. Strona internetowa to inwestycja, bo jej celem jest zarabianie dla Ciebie pieniędzy. Dzięki stronie internetowej więcej klientów skorzysta z twoich usług czy kupi produkty. Niech to będzie tylko jeden klient w miesiącu więcej na usługi. Niech to będzie tylko 10% sprzedanych produktów miesięcznie więcej (jeżeli jeszcze nic nie sprzedajesz to niech to będzie tylko 2000 zł miesięcznego zysku). Ile według Ciebie taka strona internetowa powinna kosztować? Zatrzymaj się tutaj na kilka minut. Pomyśl nad tym. Masz cenę w głowie?

Kliknij i sprawdź czy cena się zgadza

Strony internetowe projektuję od 3000 zł netto. (Od razu dostosowane pod Google i z wartościową treścią pod kątem Twoich usług lub produktów). Wcześniej przeprowadzam konsultację, dzięki której wiem które Twoje usługi/produkty mają być mocniej zaakcentowane na stronie. Wiem kim są Twoim potencjalni klienci i pod nich dostosowujemy język na stronie internetowej. Nie otrzymujesz tylko strony internetowej. Otrzymujesz od razu gotowe narzędzie do pozyskiwania klientów.
Jeśli dalej to czytasz to słusznie stwierdziłeś, że cena jest uczciwa. Może być tak, że chcesz samemu zająć się optymalizacją strony internetowej (dostosować treści, linkowanie wewnętrzne, nagłówki, metadane itd.). Wtedy strona internetowa zaczyna się od 3000 zł 2000 zł netto. Tylko pamiętaj, że audyt strony internetowej (sprawdzenie czy pod kątem technicznym, wyszukiwarki Google i sprzedaży wszystko na stronie jest super) zaczyna się od 1500 zł netto. Wybór należy i zawsze będzie należał do Ciebie.

Gotów na kontakt ze mną?

Zobaczę co mogę dla Ciebie zrobić jeśli chodzi o stronę www

LEMBICZ.PL
Blog o marketingu internetowym i stacjonarnym. Założony w 2020 roku, a w branży marketingowej działam od 2011 roku. Mam nadzieję, że materiały opublikowane na blogu wciągną Cię w fascynujący świat marketingu.
Polityka prywatności
© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
laptop-phonediamondrocketsmile linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram