Lembicz-logo

REKLAMA NA FACEBOOKU

Dotrzyj do tysięcy potencjalnych klientów

Płatne reklamy na Facebooku to ogromne możliwości dotarcia do konkretnej grupy docelowej. Sam z niej często korzystam bo ma ogromne możliwości. Prawidłowo stworzona kampania reklamowa osiąga wielokrotny zwrot zainwestowanych środków.
blog o marketingu lembicz

Dlaczego reklama na Facebooku?

Reklama na FB jest bardzo skuteczna. Niedużym nakładem finansowym pozwala dotrzeć do określonej w menadżerze reklam grupy docelowej. Facebook to od wielu lat najpopularniejsza w Polsce platforma społecznościowa. Świetnie się sprawdza przy promocji lokalnej, krajowej jak i globalnej. Jest to bardzo tania forma marketingu biorąc pod uwagę rozbudowane możliwości i zasięgi. Więcej na temat skuteczności reklam na Facebooku piszę na blogu.

Formularz kontaktowy

LEMBICZ.PL
Blog o marketingu internetowym i stacjonarnym. Założony w 2020 roku, a w branży marketingowej działam od 2011 roku. Mam nadzieję, że materiały opublikowane na blogu wciągną Cię w fascynujący świat marketingu.
Polityka prywatności
© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram