Lembicz-logo

Skuteczna reklama na Facebooku

Facebook ads? Fanpage? Tak!

Chcesz, aby reklama na Facebooku była profesjonalna? Generowała wysoką stopę zwrotu z inwestycji? Ma docierać tylko do potencjalnych klientów? W takim razie mogę Ci pomóc. Stworzę Ci profesjonalną i skuteczną kampanię reklamową na Facebooku docierająca perfekcyjnie do docelowej grupy odbiorców (działam od początku 2011 roku).

To nie wszystko. Przecież reklama na Facebooku to nie tylko Facebook ads. Poprowadzę od początku do końca Twój fanpage (założenie, rozwój, publikacja postów). Zainteresowałem Cię? Super! Czytaj dalej i dowiedz się, dlaczego Facebook to potężna broń marketingowa w odpowiednich rękach.

Dlaczego Facebook?

Przecież są inne możliwości skutecznego marketingu

reklama-na-facebooku
Zatrzymaj się na chwilę w ciągu dnia i rozejrzyj dookoła. Widzisz ile osób dokładnie w tej chwili korzysta z telefonu komórkowego? Większość z nich zapewne przegląda właśnie Facebooka - Największego serwisu social media na Świecie z którego korzysta ponad 2 miliardy osób. Niewykorzystywanie tego medium reklamowego pozwalającego precyzyjnie określić grupę odbiorców (płatne reklamy na Facebooku), czy nawet w sposób darmowy docierać i komunikować się z klientami (fanpage) to ogromna strata pieniędzy. Twoich pieniędzy

Czy wiesz że?

 • Facebook jest najpopularniejszą platformą społecznościową na Świecie.
 • Ponad 1,5 miliarda użytkowników korzysta z Facebooka każdego dnia.
 • Ok. 53% użytkowników Facebooka w Polsce to kobiety. ok. 47% stanowią mężczyźni.

Facebook fanpage

Poprowadzę wzorcowo Twój fan page

Poprowadzę osobiście lub wraz z moją świtą galaktycznych marketingowych wojowników Twój fan page. Nie potrafię jeszcze się sklonować, ale wszystko "przechodzi" przeze mnie nim trafi na Twój fan page. Ewentualna nasza współpraca zaczynie się od konsultacji żebym mógł lepiej poznać Twoją firmę, oczekiwania i docelową grupę Twoich klientów.

 1. Konsultacja przez telefon/internet (300 zł netto/godzina) - Dzięki temu lepiej mogę zrozumieć Twój biznes. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, produktach/usługach które świadczysz, oczekiwaniach odnośnie fan page itd. Zapisz się na konsultację.
 2. Strategia działania - Dzięki konsultacji wiem wszystko co konieczne do utworzenia odpowiedniej strategii działania. Po akceptacji strategii i budżetu na prowadzenie Twojego fan page'a zabieramy się do pracy.
 3. Twój fan page jest w dobrych rękach - Tworzymy wpisy i grafiki. Moderujemy Twój fan fan page poprzez usuwanie obraźliwych treści czy spamu. Odpowiadamy na pytania klientów. Robimy wszystko to co w ramach naszej współpracy zostało ustalone.
facebook funpage
skuteczna reklama na facebooku

Facebook ads

Wykorzystaj moc reklamą Facebooka

Stworzymy reklamy na Facebooku i poprowadzimy Twoją kampanię reklamową. Regularnie analizujemy skuteczność reklamy i wprowadzamy modyfikacje dzięki którym Twoje reklamy na Facebooku trafiają jeszcze lepiej do grupy docelowej. Możliwości reklamowe na Facebooku są ogromne, ale dopiero precyzyjne ich dostosowanie pozwala zminimalizować koszty reklamy kampanii reklamowej przy maksymalizacji zysków.

Zainteresowałem Cię? Prowadzeniem fan page'a czy płatną reklamą na Facebooku? Może jednym i drugim? Zastanawiasz się jak wygląda cennik prowadzenia przeze mnie fan pag'a i kampanii na Facebooku? Żeby odpowiedzieć na to pytanie bym musiał poznać Twoje cele względem współpracy, ale rozliczam się z klientami w trybie godzinowym: 100 zł netto za godzinę pracy przy fan page'u i 150 zł netto za godzinę pracy przy płatnych reklamach na Facebooku. Taki przykładowy cennik znajduje się poniżej: 

Przykładowy cennik fanpage i Facebook ads

Obsługa Fanpage

Od 700 zł netto miesięcznie

 • Utworzenie/modernizacja fanpage'a
 • 4 posty miesięcznie
 • Systematyczne raporty
 • Działania według ustalonej na konsultacji strategii
Jest to absolutne minimum czynności które prowadzimy w ramach opieki nad Twoim fan page'm.

Reklamy na Facebooku

Od 1000 zł netto miesięcznie

 • Zaawansowana konfiguracja Pixel Facebook
 • Analiza kampanii Facebook ads Twojej konkurencji
 • Utworzenie optymalnej ilości reklam graficznych
 • Codziennie analizujemy skuteczność kampanii
Jest to absolutne minimum czynności które prowadzimy w ramach opieki nad Twoim fan page'm.

Formularz kontaktowy

LEMBICZ.PL
Blog o marketingu internetowym i stacjonarnym. Założony w 2020 roku, a w branży marketingowej działam od 2011 roku. Mam nadzieję, że materiały opublikowane na blogu wciągną Cię w fascynujący świat marketingu.
Polityka prywatności
© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram