Lembicz-logo

Pozycjonowanie stron internetowych Warszawa

Warszawa to piękne miasto. Tutaj się urodziłem i tutaj aktualnie mieszkam, a dokładniej na Tarchominie (tzw. sypialnia Warszawy). Jeżeli chodzi o pozycjonowanie lokalne to dbam o widoczność mojej strony, tylko w tych miejscowościach, w których mogę bez większego problemu spotkać się z klientami fizycznie i porozmawiać o ewentualnej współpracy.

Domyślasz się zapewne, że konkurencja w Warszawie do najmniejszych nienależny? Ta usługa została wprowadzona na moją stronę 26 października 2020 roku. Jak wszedłeś tutaj z Google, to lepszego argumentu na potwierdzenie moich umiejętności pozycjonowania nie potrzebujesz?

Dlaczego realizuję pozycjonowanie w Warszawie?

darmowy prezent marketingowy

Nie dbam o widoczność w innych miejscowościach w Polsce. Może to być ewentualnie efekt uboczny strony utworzonej na ogólne słowo kluczowe pozycjonowanie stron internetowych w Google.  Wychodzę z założenia, że skoro ktoś szuka firmy realizującej pozycjonowanie w Warszawie, to może chcieć się spotkać i pogadać. Ja tutaj mieszkam więc nie będzie problemu z umówieniem się na kawkę spokojnie pogadać.

Jak zaczynałem pozycjonowanie w 2011 roku, moją pierwszą stronę firmową wypromowałem właśnie na frazy pozycjonowanie Warszawa i pozycjonowanie stron Warszawa na pierwsze miejsce w Google. Teraz jest znacznie trudniej, bo agencje marketingowe wyrastają jak grzyby po deszczu, ale im trudniejsze wyzwanie tym lepszy smak zwycięstwa.

Dlaczego w Warszawie warto być widocznym?

Bez względu o jaką miejscowość chodzi, cel pozycjonowania (jak i każdego marketingu) jest ten sam: Większe zarobki. Im wyżej w mapach czy wynikach organicznych się znajdujesz, tym więcej osób może Cię znaleźć i skorzystać z Twoich usług lub produktów. Proste i logiczne. Lubię posługiwać się własnym przykładem, więc pokażę Ci jak to wygląda na przykładzie słów kluczowych na które chciałbym aby ta strona była widoczna.

Pozycjonowanie stron Warszawa

pozycjonowanie stron Warszawa
Dość stabilny trend wyszukiwania. W wakacje ludzie wypoczywają więc wiadomo, że nie ma takiej ilości zapytań jak zwykle. Szacunkowa wartość* tej frazy wynosi 11 800 zł miesięcznie. Śr.mies. liczba wyszukiwań wynosi 1300 (sporo prawda?).

Pozycjonowanie Warszawa

pozycjonowanie Warszawa
Wydawać by się mogło że to słowo kluczowe będzie miało większą liczbę wyszukiwań, ale to byłby błąd. Szacunkowa wartość tej frazy wynosi "tylko" 7600 zł miesięcznie, a średnio w miesiącu te słowo kluczowe wpisuje 880 użytkowników.

Pozycjonowanie stron www Warszawa

pozycjonowanie stron www Warszawa
Na tej frazie będę kończył podawanie argumentów. Tutaj akurat program nie pokazał mi wartości frazy, ale średnio miesięcznie 590 osób wpisuje w wyszukiwarkę Google to słowo kluczowe, więc też potencjał na pozyskiwanie klientów ma ogromny.
*Dane według programu do analizy słów kluczowych Senuto.

Widoczność tylko na te trzy słowa kluczowe pozwala mi dotrzeć (teoretycznie) do 2770 klientów. Praktycznie wychodzi mniej, bo wszystko zależy od miejsca w wyszukiwarce i tego jaki procent osób klika w płatne reklamy Google Ads. Zakładając bardzo pesymistycznie, że tylko 10% z tej liczby skontaktuje się ze mną czyli 277 osób. Z tych 277 osób tylko 10% zostanie klientami to miesięcznie mógłbym pozyskać 27 klientów na pozycjonowanie w Warszawie. Twoim zdaniem warto czy nie?

Jak wygląda Twój potencjał w Warszawie?

W tym momencie nie mam zielonego pojęcia. Nie wiem w jakiej branży działasz. Jaki jest zasięg Twoich usług czy produktów. Na czym Twoja firma generuje największe zyski, a co najlepiej się sprzedaje. Póki się ze mną nie skontaktujesz, to nie wiem o Tobie nic. Właśnie dlatego po otrzymaniu formularza kontaktu, umawiamy się na konsultację (online wynosi 300 zł netto za godzinę, a twarzą w twarz 400 zł netto za godzinę). 

Konsultacja pozwala mi lepiej zrozumieć Twój biznes. Wyznaczyć strategię pozycjonowania pokrywającego się z Twoimi zaleceniami, dzięki czemu szybciej osiągnę efekty i będą one stabilniejsze. Bez konsultacji byłoby to niemożliwe. Nie znam Cię ale zawsze szanuję każdej osoby czas i proszę Cię byś i Ty szanował mój czas (w końcu nie jest z gumy). Chcesz odkryć potencjał ukrywający się za wynikami organicznymi wyszukiwarki Google Twojej strony internetowej? Wypełnij formularz na dole strony, umawiamy się na konsultację i zobaczymy co da się zrobić.

Poniżej zamieszczam przykładowe słowa kluczowe różnych branż w Warszawie. Jeżeli akurat przypadkowo trafiłem w Twoją branżę, to jest to i tak wierzchołek góry lodowej.
przykłady słów kluczowych Warszawa

Pozycjonowanie w Warszawie ze mną

Trzy proste kroki do rozpoczęcia współpracy

Kontakt

Wypełniasz formularz kontaktowy. Odpowiem jak najszybciej będzie to możliwe lub zadzwonię do Ciebie dopytać się o informacje potrzebne mi przy konsultacji.

Konsultacja

Konsultacja online (skype) lub telefonicznie w ustalonym wspólnie terminie. Wejdź na konsultacje i sprawdź w jakich godzinach można się ze mną umówić. 

Działanie

Działam według ustalonej i zaakceptowanej przez Ciebie strategii. Co miesiąc raporty z działań, a co kwartał gruby raport podsumowujący osiągnięcia.
Tak wygląda pozycjonowanie stron internetowych w Warszawie u mnie. Zdaję sobie sprawę, że "płatne" konsultacje mogą zniechęcać większość potencjalnych Klientów, ale do każdej rozmowy przygotowuję się bardzo solidnie i jest to godzina wartościowej wiedzy dla Twojego biznesu. Zresztą jak się zdecydujesz to sam się przekonasz czy warto było ze mną porozmawiać.

Kontakt w sprawie pozycjonowania Warszawa

LEMBICZ.PL
Blog o marketingu internetowym i stacjonarnym. Założony w 2020 roku, a w branży marketingowej działam od 2011 roku. Mam nadzieję, że materiały opublikowane na blogu wciągną Cię w fascynujący świat marketingu.
Polityka prywatności
© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram