Lembicz-logo

KONSULTACJE

Marketingowe rozruszają Twój biznes

Pierwsze 20 minut konsultacji online jest bezpłatne i niezobowiązujące do nawiązania współpracy. Poznaj mnie i przekonaj się, że moje strategiczne podejście do biznesu pozwoli Ci zbudować silną markę, dotrzeć do super klientów i zwiększyć sprzedaż.
konsultacje marketingowe

W czym pomoże Ci konsultacja marketingowa

Magia strategii

Zobaczymy czy Twój biznes idzie we właściwym kierunku. Przyjrzymy się celom biznesowym i omówimy strategię marketingową.

Analiza działań

Ocenimy czy z obecnych działań marketingowych wyciskasz 101% możliwości. Wszystko pod kątem spójności z wizerunkiem Twojej firmy.

Pozyskiwanie klientów

Pokażę Ci w jaki sposób możesz szybciej dotrzeć do super klientów. Zobaczysz co zrobić, aby klienci właśnie z Twoją firmą chcieli współpracować.

Lepsza sprzedaż

Udowodnię Ci, że sprzedaż może być lepsza i to bez zwiększania liczby klientów. Zobaczysz jak można sprzedawać lepiej i szybciej. 

Wydajniejsza praca

Nie trzeba pracować dużo aby dużo zarabiać. Zobaczymy na których procesach trzeba się skoncentrować, a z których warto zrezygnować.

Automatyzacja zadań

Koniec z popełnianiem błędów i działaniem na oślep! Automatyzacja procesów pozwoli Ci oszczędzić mnóstwo czasu i zwiększyć efektywność. 

Wizerunek firmy

Ocenimy czy Twoja firma buduje określony wizerunek w oczach klientów i partnerów biznesowych. Pokażę Ci jak się tworzy silną markę.

Inne problemy

Dokładnie wiesz gdzie tkwi problem? To właśnie na nim się skoncentrujemy i wspólnie poszukamy szybkiego i sprawdzonego rozwiązania.

Cennik konsultacji marketingowych

Przed zapisaniem na konsultację chciałbym umówić się z Tobą na niezobowiązujące 20 minut rozmowy online lub telefonicznie. Poznajmy się troszkę lepiej nim zdecydujemy się na współpracę i rozpędzenie Twojego biznesu. Musimy nadawać na tych samych falach jeśli współpraca ma nam się dobrze układać i doprowadzić do osiągnięcia wyznaczonych celów.

1 godzina konsultacji online

300 PLN + 23%VAT
Dogodny termin konsultacji marketingowej
Notatka podsumowująca przebieg spotkania
Poruszamy konkretne tematy
Gotowe i sprawdzone rozwiązania problemów
Maksymalny czas konsultacji wynosi 90 minut

1 godzina konsultacji stacjonarnie

400 PLN + 23%VAT
Jedno spotkanie biznesowe w tygodniu
Notatka podsumowująca przebieg spotkania
Poruszamy konkretne tematy
Gotowe i sprawdzone rozwiązania problemów
Minimalny czas konsultacji wynosi 180 minut
Maksymalny czas konsultacji wynosi 300 minut

To kiedy chcesz porozmawiać?

Najpierw 20 minut niezobowiązującej rozmowy

LEMBICZ.PL
Blog o marketingu internetowym i stacjonarnym. Założony w 2020 roku, a w branży marketingowej działam od 2011 roku. Mam nadzieję, że materiały opublikowane na blogu wciągną Cię w fascynujący świat marketingu.
Polityka prywatności
© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
magic-wanddatabaseusersspell-checkpie-chartrocketsmilequestion-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram