Lembicz-logo

Konsultacje online

Porozmawiajmy o marketingu, SEO czy biznesie

Masz problem dotyczący marketingu, SEO, sprzedaży w firmie czy ogólnie coś nie do końca w biznesie działa prawidłowo? Znajdę rozwiązanie Twoich problemów. Jeśli nie będę w stanie Ci pomóc to zwrócę Ci Twoje pieniądze.

Przy zapisaniu na konsultację jak najdokładniej opisz swój problem.  Później ustalamy termin konsultacji i po opłaceniu faktury czeka Cię w ustalonym terminie "nie łatwa" rozmowa ze mną online lub przez telefon komórkowy.

Od pierwszej do ostatniej minuty konsultacji będziemy rozwiązywać Twoje problemy. Dzięki rozmowie ze mną masz w przyszłości zarabiać więcej pieniędzy.

Dlaczego konsultacja ze mną?

koszt konsultacji

Od 2011 roku jestem przedsiębiorcą. Prowadzę agencję marketingową, bloga o zarabianiu, bloga o marketingu i wiele innych przynoszących dochody projektów. Nie jestem teoretykiem tylko praktykiem. Nie jestem couchem czy trenem, tylko przedsiębiorcą. Zarabiam, inwestuję i oszczędzam według obranej przeze mnie strategii długoterminowej. U mnie się to sprawdza i chcę tą wiedzę się z Tobą podzielić.

Mnóstwo czasu i pieniędzy zajęło mi rozwiązanie własnych problemów biznesowych. Ty możesz tego uniknąć korzystając z mojej wiedzy i doświadczenia. Konsultacja ze mną to nie koszt, a inwestycja która pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

Pytania odnośnie konsultacji ze mną?

  • Ile płacę za konsultację?

Konsultacja ze mną wynosi 300 zł netto i trwa ok. 60 minut. Jeżeli nie uzyskasz informacji pozwalających rozwiązać problem, to zwracam w całości pieniądze za konsultację (nigdy się to jeszcze nie zdarzyło).

  • Kiedy udzielam konsultacji?

Konsultacje przeprowadzam od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-18:00. Po wypełnieniu formularza ustalamy wspólnie dogodny termin konsultacji nie później niż 72 godziny od Twojego zgłoszenia.

  • Jak wygląda płatność za konsultację?

Po ustaleniu terminu konsultacji otrzymasz fakturę VAT proforma do opłacenia. Zaksięgowanie płatności traktuję jako potwierdzenie ustalonego terminu.

 

To kiedy chcesz porozmawiać?

Wypełnij formularz i wkrótce dam znać czy termin jest ok

LEMBICZ.PL
Blog o marketingu internetowym i stacjonarnym. Założony w 2020 roku, a w branży marketingowej działam od 2011 roku. Mam nadzieję, że materiały opublikowane na blogu wciągną Cię w fascynujący świat marketingu.
Polityka prywatności
© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram