Lembicz-logo

Konsultacje online lub stacjonarnie

Porozmawiajmy o marketingu, SEO czy biznesie

Masz problem dotyczący marketingu, kwestii SEO czy ogólnie coś nie do końca sprawdza się w biznesie? W takim razie pogadajmy o tym. Wszystkie moje usługi marketingowe zaczynają się od konsultacji. Nikt nie rozumie swojej branży lepiej niż osoba która w niej działa. Wychodzę z takiego prostego i logicznego założenia.

Po zapisaniu się na konsultację otrzymujesz do wypełnienia krótką ankietę dotyczącą Twojego problemu.  Później ustalamy termin konsultacji, na podstawie faktury proforma dokonujesz płatności i już. Czeka Cię w wybranym terminie "nie łatwa" rozmowa ze mną, bo nie nawijam makaronu na uszy.

Od pierwszej do ostatniej minuty konsultacji będziemy rozwiązywać Twoje problemy. Nie ma znaczenia czy będzie to konsultacja online czy tradycyjnym sposobem twarzą w twarz.

Ile kosztuje konsultacja?

Konsultacja online

300 zł netto godzina

Możemy porozmawiać telefonicznie, ale znacznie bardziej wolę przez wideokonferencję. Mogę wtedy udostępnić ekran i pokazać rozwiązanie danego problemu na żywym przykładzie (jak jest taka możliwość).

Konsultacja stacjonarnie

400 zł netto godzina + koszty dojazdu

Uprzedzam od razu że na żywo wyglądam podobnie jak na zdjęciach - Rewelacji nie ma. Spotkanie w dowolnej lokalizacji, a na terenie Warszawy + 10 km bez kosztów dojazdu. Jak dalsza droga to zależy wszystko od liczby kilometrów.
W przypadku spotkania na drugim końcu Polski (mieszkam w Warszawie) konsultacja musi trwać minimum 3 godziny. Nie liczę czasu który poświęcam na przemieszczenie się z punktu A do punktu B, a jedynie koszt paliwa mojej ślicznotki (stary Volkswagen Touareg). Dlatego jeśli nie musisz spotkać ze mną twarzą w twarz, skorzystaj z konsultacji online: Jest po prostu taniej.

Kiedy przeprowadzam konsultację?

Nie ważne czy ma być to konsultacja o marketingu, konsultacja SEO czy konsultacja biznesowa. Zawsze do problemu podchodzę tak, jakby mnie dotyczył i staram się znaleźć najlepsze rozwiązanie w perspektywie krótko jak i długoterminowej.

W weekendy i święta nie pracuję. Jednego dnia mogę przeprowadzić maksymalnie sześć konsultacji więc spokojnie znajdziemy wspólnie odpowiedni dzień i godzinę na rozmowę. 

Ważne: Potrzebuję minimum 24 godziny przed konsultacją otrzymać wypełniony brief pozwalający odpowiednio przygotować mi się do rozmowy online. Konsultacje przeprowadzam 1:1
konsultacja

To kiedy chcesz porozmawiać?

Wypełnij formularz i wkrótce dam znać czy termin jest ok

LEMBICZ.PL
Blog o marketingu internetowym i stacjonarnym. Założony w 2020 roku, a w branży marketingowej działam od 2011 roku. Mam nadzieję, że materiały opublikowane na blogu wciągną Cię w fascynujący świat marketingu.
Polityka prywatności
© 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram