logo-lembicz

Kocurowa promocja

Solidna pomoc. Twoja oszczędność.

Pierwsza konsultacja za 450 zł netto dowolną kwotę wpłaconą na schronisko dla zwierząt. Wpłacisz na schronisko tyle, na ile możesz sobie pozwolić. Ważne jest to, że chcesz pomóc zwierzętom.

Akcja promocyjna trwa od 1 do 30 listopada 2022 roku

Ważne: Możesz wpłacić pieniądze na schronisko dla zwierząt przed lub po konsultacji. Zapisać się na konsultację w ramach Kocurowej Promocji możesz do 31 grudnia 2022 roku.

Zapisz się na pierwszą konsultację


To najszybsza droga do znalezienia skutecznych rozwiązań marketingowych w Twoim biznesie. ZERO LANIA WODY. SAME KONKRETY

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJE

Zaufali mi:

3 powody, dla których warto skorzystać z tej promocji

 1. Zamiast płacić mi 450 zł netto (553,50 zł brutto) za konsultację, wpłacasz dowolną kwotę na wybrane przez siebie schronisko dla zwierząt.
 2. Zrobisz coś dobrego dla zwierząt.
 3. Otrzymasz konkretne rozwiązania swoich problemów związanych z marketingiem i sprzedażą.
W skrócie: Możesz tylko zyskać. 45 minut nie zawsze wystarczy na rozwiązanie wszystkich problemów, ale przekonasz się, że nie bez powodu jestem Kocurem Marketingu.
ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJE

Na czym polega kocurowa promocja

Zamiast płacić mi 450 zł netto za konsultację marketingową, wpłacasz dowolną kwotę na wybrane przez siebie schronisko dla zwierząt. Ja pomogę Ci rozwiązać problemy z marketingiem i sprzedażą. Ty pomożesz zwierzętom.

Zima to szczególnie ciężki okres dla zwierząt w schroniskach i dlatego wprowadzam taką akcję promocyjną. Zresztą to MEGA UCZUCIE wiedząc, że pomogło się potrzebującym zwierzętom. Sam się przekonasz, wpłacając pieniądze na schronisko dla zwierząt, w zamian za konsultację marketingową ze mną.

Zróbmy wspólnie coś dobrego :-)

Bądź na bieżąco z promocjami

Zapisz się do newslettera

Nie chcesz przegapić kolejnej kocurowej promocji? Zapisz się do mojego bezpłatnego newslettera. Na meila będę wysyłał Ci wyłącznie istotne informacje ze świata marketingu. ZERO SPAMU. SAME KONKRETY.  Aktualna promocja: Konsultacja marketingowa

  konsultacja marketingowa - cel

  Analiza działań

  konsultacja marketingowa - cel

  Sprawdzenie strategii

  konsultacja marketingowa - cel

  Audyt marketingu konkurencji

  konsultacja marketingowa - cel

  budowa lejków sprzedażowych

  konsultacja marketingowa - cel

  określenie grupy docelowej

  konsultacja marketingowa - cel

  znalezienie nowych rozwiązań

  Jak wygląda konsultacja?

  ZERO LANIA WODY. SAME KONKRETY. Od pierwszej do ostatniej minuty naszej rozmowy, koncentruję się na rozwiązaniu Twoich problemów z marketingiem. Konsultacje przeprowadzam online w trybie 1:1 za pomocą Google Meet lub telefonicznie.

  Pojedyncza konsultacja marketingowa trwa dokładnie 45 minut. Jest to wystarczająca ilość czasu, aby przekazać Ci taką ilość informacji, że rozwiązanie problemów stanie się banalnie proste.

  Nie pytam o kwotę którą wpłacisz na schronisko dla zwierząt. Wystarczy mi tylko potwierdzenie od Ciebie, że została wpłacona lub od razu po naszej konsultacji się tym zajmiesz.

  KONSULTACJA MARKETINGOWA W 3 KROKACH

  1. Klikasz w przycisk poniżej
  2. Wybierasz termin spotkania
  3. Konsultacja odbędzie się punktualnie w wybranym przez Ciebie terminie.
  ZAPISZ SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ

  FORMULARZ KONTAKTU

  Wypełnij formularz. Następnego dnia roboczego dam Ci konkretną odpowiedź. Do usłyszenia - Kocur Marketingu.
   Case Study Live pozycjonowanie Warszawa
   Skuteczny marketing Lembicz.pl

   Kocur Marketingu Michał Lembicz. Na blogu dzielę się wiedzą o budowaniu silnej marki, sprzedaży i marketingu. Pomagam małym i średnim firmom działającym w Polsce zwiększać sprzedaż.

   Polityka prywatności

   Lembicz.pl 2022 - wszelkie prawa zastrzeżone