logo-lembicz

CONTADU - Recenzja narzędzia do pisania tekstów SEO

CONTADU to narzędzie do planowania, zarządzania i optymalizacji treści pod kątem danych słów kluczowych w wyszukiwarce Google. Jak to działa? Czy warto zainwestować w to narzędzie?

Jednym z najważniejszych elementów pozycjonowania jest seo copywriting, czyli umiejętność tworzenia tekstów pod SEO. Trzeba się mocno napocić, żeby stworzyć wartościowy pod użytkownika i słowa kluczowe content.

Analiza istotnych elementów treści pod kątem SEO jest piekielnie czasochłonne. CONTADU jest narzędziem, które pozwala szybko zoptymalizować każdy nagłówek i akapit pod kątem określonego przez nas słowa kluczowego. Jak to działa?

Tworzenie treści SEO w CONTADU?

Fraza (słowo kluczowe) pod który tworzę ten tekst, to "jak pisać teksty SEO". Takie analizy tworzy się w sekcji "Content writer". Wykonanie analizy pod kątem danego słowa kluczowego trwa mniej niż minuta.

Sekcja content writer contadu
Lista słów kluczowych do projektu

Po wejściu w dane słowo kluczowe otrzymujesz wszystkie istotne informacje:

 1. Jaka powinna być długość tekstu.
 2. Jak powinien być zbudowany nagłówek H1 i H2.
 3. Jaki wyrazy mają być użyte w treści wraz z ilością powtórzeń.
 4. Jakie powinny być meta title i meta description.

W trybie live możesz sprawdzić jak wygląda tekst SEO względem sugestii CONTADU. U mnie na ten moment tak się to prezentuje:

wytyczne contadu pod słowo kluczowe

Jeżeli będzie mi ciężko szło z pisaniem, zawsze mogę skorzystać z pomysłów CONTADU na treść. W tym konkretnym przypadku daje 163 sugestie pytań. Kilka przykładów poniżej:

pomysły na treść od CONTADU

W skrócie: Dzięki temu narzędziu wiesz wszystko o treści, aby Twoja witryna zyskała widoczność na konkretne słowo kluczowe w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google. Tak solidnie utworzone treści mają ogromny wpływ na pozycjonowanie stron.

Dla tej funkcjonalności warto korzystać z CONTADU, a to zaledwie ułamek możliwości tego narzędzia. Codziennie korzystam z tej funkcjonalności, która pozwala mi i mojemu zespołowi oszczędzić ogromną ilość czasu.

To copywriter będzie pisać artykuł, a nie Ty? Do danego tekstu czy całego projektu możesz przypisać dostęp dla innego użytkownika. Genialne rozwiązanie, żeby sprawdzić, czy utworzony tekst jest naprawdę dobrze ogarnięty pod kątem SEO.

Nie tylko teksty SEO, ale ogarnięcie całej strategii treści

Nie wiesz które słowa kluczowe warto brać pod uwagę? O czym jeszcze można napisać, żeby generować wartościowy ruch? w CONTANDU ogarniesz szybko całą strategię treści na podstawie danych słów kluczowych.

Zobacz jak to wygląda na podstawie tematów: jak pisać teksty seo, seo opisy, teksty SEO.

Otrzymuję mnóstwo sugestii dotyczących słów kluczowych nawiązujących bliżej/dalej do moich propozycji. Po kliknięciu w sugestię "copywriting seo" otrzymam szczegółowe dane:

Dzięki CONTADU możesz znaleźć tematy na ogromną ilość artykułów na swojej stronie internetowej lub po prostu wykorzystać w 100% potencjał danego słowa kluczowego. Pomyśl jaka to oszczędność czasu i możliwość dotarcia do większej ilości klientów.

Bym opisał wszystkie możliwości tego narzędzia jeśli chodzi o treść, artykuł wyszedłby długości książki. Wszystkie informacje znajdziesz na stronie https://contadu.com.

Ile kosztuje narzędzie Contadu?

W dniu pisania tej recenzji (25.04.2022) jest bezpłatny dostęp na 30 dni. Mnóstwo treści można w tym czasie ogarnąć, więc zalecam skorzystać. Zawsze to jeden miesiąc totalnie za darmo 🙂 . Sama cena narzędzia nie jest wygórowana, zwłaszcza przy płatności z góry za rok, bo wtedy cena spada o 20%

cennik narzędzia CONTADU
cennik CONTADU na 12 miesięcy

Ja korzystam z pakietu Agency, żeby mieć porządek w domenach/projektach i tworzymy bardzo dużo treści miesięcznie. Szczerze to nie wyobrażam sobie pisania tekstów pod kątem SEO bez użycia tego narzędzia, bo schodziłoby się wielokrotnie dłużej.

NA SAM KONIEC: Nie jest to artykuł sponsorowany (jak zresztą wszystkie recenzje na moim blogu). Korzystam z tego narzędzia i dlatego polecam. Wypróbuj to szybko zobaczysz, że pisanie pod kątem SEO nie jest tak skomplikowane jak mogłoby się wydawać. Moim zdaniem warto w nie zainwestować.

author-avatar
Michał Lembicz
Od 2011 roku zgłębiam fascynujący świat marketingu. Zdobytą wiedzę wykorzystuję do promowania własnych projektów biznesowych i świadczenia usług marketingowych dla klientów.
test:

Głodny marketingowej wiedzy?

Zapisz się na NEWSLETTER

Chcesz mieć silną markę? Więcej i lepiej sprzedawać? Wiedzieć jak budować trwałe relacje z klientami? No to malinowo, bo właśnie tego uczy mój newsletter. Zero spamu. Same konkrety. Wchodzisz w to?  Budowa listy mailingowej i sprzedaż kursu - recenzja kursu Patryka Łopota

  Pełna nazwa kursu brzmi "28 porad - Budowa listy mailingowej i sprzedaż kursu krok po kroku". Co czeka na Ciebie w tym kursie? Czy warto z niego skorzystać? Zapraszam do zapoznania się z recenzją. Kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą wiedzieć jak krok po kroku ogarnąć cały proces sprzedaży własnego kursu. Ogromne gratki dla […]

  Czytaj artykuł
  Recenzja książki Grywalizacja

  "Grywalizacja" została zjedzona. Mimo, że książka jest strasznie szczuplutka (raptem 153 strony w niewielkim formacie), to jej wchłonięcie zajęło mi cztery dni. Standardowo po trafieniu na ciekawy z marketingowego punktu widzenia tekst, odkładałem książkę i układałem sobie w głowie nowo pozyskane dane. W rezultacie książkę, którą można wciągnąć podczas jednego dłuższego posiedzenia na dwójeczce (dla […]

  Czytaj artykuł
  Recenzja książki Strategia błękitnego oceanu

  Długo mi się zeszło z przeczytaniem książki "Strategia błękitnego oceanu". Nie z powodu ilości stron, bo było ich raptem delikatnie ponad 300. To analizy i przemyślenia w trakcie czytania tej książki, zajęły mi ogromną ilość czasu 🙂 . Nie jest to typowa książka o marketingu. "Błękitny ocean" oznacza przestrzeń pozbawioną licznej konkurencji. Nie ma tam […]

  Czytaj artykuł

  Zobacz także

  Strategie cenowe czyli jak mądrze ustalić cenę?

  Strategia cenowa jest jednym z podstawowych i najważniejszych elementów, wpływających na funkcjonowanie i rozwój firmy. Jaka powinna być cena produktu lub usługi, aby Twoja firma mogła generować wysoki zysk w perspektywie czasu? Cena ma gigantyczne znaczenie w procesie podejmowania decyzji zakupowej. Według badania przeprowadzonego przez Centrum Badań i Analiz Rynku w październiku 2021 roku, dla […]

  Czytaj artykuł
  Biznes jak toksyczny związek. Kiedy powiedzieć STOP?

  Wystartowanie z biznesem, jest jak zakochanie się do szaleństwa: nie dostrzegasz wad, masz w dupie rady od przyjaciół i rodziny, mózg nie działa, o wszystkim decyduje serduszko. Tylko co, jeśli zamiast biznesowego love story, będzie toksyczna relacja? To niesamowite uczucie, jak do Twojej głowy trafia ”genialny” pomysł na biznes. Oczami wyobraźni widzisz, jak biznes zaczyna […]

  Czytaj artykuł
  Blog - gdzie założyć i jak pisać, aby dobrze zarabiać?

  Z blogiem jest jak z biznesem - założyć piekielnie łatwo i szybko, a znacznie trudniej na tym zarabiać. Gdzie najlepiej założyć bloga i ile to kosztuje? Jak pisać i o czym, żeby zarabiać na blogu fajne pieniądze? Tego wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu. WAŻNA INFORMACJA na samym początku: Zarobek na blogu nie powinien być […]

  Czytaj artykuł

  FORMULARZ KONTAKTU

  Wypełnij formularz. Następnego dnia roboczego dam Ci konkretną odpowiedź. Do usłyszenia - Kocur Marketingu.
   Case Study Live pozycjonowanie Warszawa
   logo-lembicz

   Kocur Marketingu Michał Lembicz. Na blogu dzielę się wiedzą o budowaniu silnej marki, sprzedaży i marketingu. Pomagam małym i średnim firmom działającym w Polsce zwiększać sprzedaż.

   Polityka prywatności

   Lembicz.pl 2022 - wszelkie prawa zastrzeżone

   LOKALNE USŁUGI

   Pozycjonowanie WarszawaPozycjonowanie Łódźpozycjonowanie Legionowo
   Tutaj będzie całkiem sporo usług marketingowych pod kątem lokalnych wyników wyszukiwania, aby ułatwić klientom znalezienie kocura marketingu :-)