Budowa listy mailingowej i sprzedaż kursu - recenzja kursu Patryka Łopota

Pełna nazwa kursu brzmi "28 porad - Budowa listy mailingowej i sprzedaż kursu krok po kroku". Co czeka na Ciebie w tym kursie? Czy warto z niego skorzystać? Zapraszam do zapoznania się z recenzją.

Kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą wiedzieć jak krok po kroku ogarnąć cały proces sprzedaży własnego kursu. Ogromne gratki dla Patryka Łopota (twórcy kursu) za stworzenie krótkiego, ale pełnego konkretnego "mięsa" materiału.

Z czego składa się kurs?

Kurs składa się z 5 modułów + wstęp + podsumowanie kursu. W każdym module znajdziesz od 3 do 7 konkretnych lekcji.

Zawartość kursu Patryk Łopot
Zawartość kursu "28 porad - Budowa listy mailingowej i sprzedaż kursu krok po kroku"

W niektórych lekcjach, można znaleźć dodatkowe materiały do pobrania. Fajna sprawa, bo znacząco ułatwiają ogarnięcie tematu:

Przykład materiału do pobrania z kursu

Patryk płynnie przechodzi z materiałami z jednej lekcji do kolejnej. Mnóstwo konkretów jak i wiedzy, która za rączkę prowadzi przez budowanie listy mailingowej, i pokazuje jak ogarnąć w spójną całość proces sprzedaży kursu. Zero lania wody. Same konkrety.

Dla kogo kurs i ile kosztuje?

Przede wszystkim osobom/firmom, które tworzą swoje kursy i mają problem z ich sprzedażą. Zrobić kurs, a ogarnąć jego sprzedaż - To dwa zupełnie odrębne tematy 🙂 . Jeżeli masz problem ze sprzedażą z wykorzystaniem reklam na FB, to też radzę ogarnąć ten kurs.

W momencie tworzenia recenzji kurs jest darmowy. Dostęp do niego znajdziesz dostęp pod adresem https://lokalny-sukces.pl/landing-page/ . Jeżeli masz problem ze sprzedażą kursu, to warto się zainteresować kursem Patryka. Ułatwi Ci życie.

Ten bezpłatny kurs oceniam 10/10. W większości darmowe kursy są wypełnione autoreklamą i laniem wody. Tutaj jest mnóstwo wartościowej wiedzy i bardzo delikatna promocja własnej osoby. Oby więcej takich darmowych kursów. Kawał dobrej roboty.

author-avatar
Kocur Marketingu
Od 2011 roku zgłębiam fascynujący świat marketingu. Zdobytą wiedzę wykorzystuję do promowania własnych projektów biznesowych i świadczenia usług marketingowych dla klientów.
Recenzja książki Przejażdżka życia
Jak wygląda droga od szeregowego pracownika do dyrektora w ogromnej korporacji? Jakie wyzwania należy pokonać po drodze? Jak należy traktować pracowników i partnerów biznesowych? Przyjrzyjmy się historii Boba Igera -...
Czytaj więcej
Yggdrasil - Recenzja portalu dla przedsiębiorców
Co się dokładnie kryje pod tajemniczą nazwą Yggdrasil? Ile kosztuje dostęp do portalu Yggdrasil i czy warto w niego zainwestować? Wszystkiego dowiesz się z poniższej recenzji. Smacznego 🙂 Ta ciekawa...
Czytaj więcej
Recenzja książki Zakamarki marki
Książka „Zakamarki marki” została przeze mnie zjedzona praktycznie od razu po książce „Grywalizacja”, ale musiałem sobie wszystko poukładać w głowie. Ochłonąłem i mogę na spokojnie napisać recenzję, z której się...
Czytaj więcej

Może te Cię zainteresują:

Strategia biznesowo-marketingowa PLUS MINUS ZERO
Nie ma powszechnie przyjętej nazwy dla tej strategii biznesowo-marketingowej, więc ochrzciłem ją nazwą PLUS MINUS ZERO. Zapewne nikt nie wpadł na to, bo z biznesowego i marketingowego punktu widzenia, taka...
Czytaj więcej
Jak wygląda UPV w Twoim biznesie?
Dlaczego niektóre marki osiągają spektakularny sukces, a inne z podobnymi produktami i usługami ledwie wychodzą na plus lub bankrutują? Jednym z kluczowych czynników jest unikalna propozycja wartości (Unique Proposition Value...
Czytaj więcej
Jak pozycjonować sklep internetowy własnymi siłami?
Jak pozycjonować sklep internetowy własnymi siłami? Co możesz zrobić, żeby poprawić widoczność sklepu internetowego w Google, przy niewielkim lub zerowym budżecie? Łap gotową listę do wdrożenia - miłej zabawy. Stało...
Czytaj więcej

Kocur Marketingu Michał Lembicz. Na blogu dzielę się wiedzą o budowaniu silnej marki, sprzedaży i marketingu. Pomagam małym i średnim firmom działającym w Polsce zwiększać sprzedaż.

Polityka prywatności

Lembicz.pl 2022 - wszelkie prawa zastrzeżone

crossmenuchevron-downarrow-left